Skocz do zawartości

CF2031 Bang-Bang


Achtung111

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol:CF2031
Nazwa:Bang-Bang
Cena:70 zl lidl
Efekt:SILVER COCO&RED PEARLS(3);PURPLE PEARLS&GREEN GLITTER(3);GREEN&BLUE PEONY(2);CRACKLING COCO&BLUE PEONY(3);WHITE GLITTER W/RED COCO CORE(2);RED&BLUE PEONY(3);GREEN GLITTER(2);WHITTE GLITTER(3)
Zdjecie:http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dbd4f4714b95e63e.html
Film: Prosze wrzucic jak ktos ma'

Chcialem sie dowiedziec czegos o tych rakietach. Wygladaja ladnie i nawet nawet cena...Prosze o filmik i komentarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Polecam te rakiety . Rok temu je mialem ,a efekt b.ladny . Te najmniejsze tez robią ladne wybuchy . Polecam jeszcze raz :P:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w tej cenie (a nawet taniej bo 59zł) masz festivala w intermarchu co czyni ten zestaw z lidla imho nie oplacalnym. rakiety w festivalu są znacznie większe i mimo iz jest ich "tylko" 15 to bardziej oplaca sie je wziasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś odpalał tę największą albo mógłby odpalić żeby zrobić filmik?
Bardzo jestem ciekawy, bo wczoraj je widziałem i są dość duże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te rakiety mają bardzo ładny efekt. Polecam
Mam je w tym roku wczoraj 1 odpalałem, lecz nie nagrywalem filmiku :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

festiwal? mialem go w zeszlym roku to byla zenada dlatego w tym roku go nie kupilem@ sh i nie sugeruj sie wielkoscia rakiet tylko tym ile maja prochu w sobie akurat te najwieksze w zestaiwe bang-bang maja 42 g a w festiwalu 35..;] a wiec ktore sa lepsze ? odpowiedz sobie sam :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto chce to kupic ja wam radze sie nie zastanawiac tylko brać . Efekt jest bardzo dobry . Wedlug mnie za 69 zl sie oplaca . Ja dzis kupilem 2 zestaw tych rakiet jak ktos chce to moge jutro nagrac filmik najwiekszej . :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poprosił o ten filmik największej:D

Ok dzisiaj ok 17-18 dam tutaj linka .
Niestety moglem puscic tylko najmniejszą .
Prosze Oto Link LINK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że te duże też będą dobre

Niestety w tym roku te najwieksze byly straszną lipą . Lecialy za wysoko a efekt byl sredni . Reszta jak najbardziej + ladnie efekty (czerwone peonie + crackling , Niebiesko Fioletowe Peonie z efektem zlotego deszczu )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom rzeczywiscie te duze byly niezbyt :D ale za to te mniejesze super !! bardzo duze efekty !
wydaje mi sie ze te male mialy wiecej prochu i dlatego byly lepsze od duzych pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
dzisiaj kupilem te rakiety i strzelilem ta najmniejsza i efekt nawet nawet:d ale filmiku nie mam ale byla to biala peonia :D

akurat te najmniejsze mają najlepszy efekty :wink: bynajmniej tak było u mnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Hmm za 70 zł 21 rakiet.
Opłacalny Zakup w Tym roku znów je biorę POLECAM tylko 6 dużych to Shit A reszta To cudo jeszcze Raz Polecam
Moja ocena 9/10 za duże rakiety:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Miałem ten zestaw w tym roku i muszę powiedzieć że smieszek się postarał bo wszystkie było ok . Jak za 59 zł można go wziąć i nikt sie nie zawiedzie polecam ! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja osobiście również polecam, dobra cena 21 rakiet dobre efekty 2 razy je miałem i sie jak dotąd na nich nie zawiodłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...