Skocz do zawartości

JW401 Exclusive Colection


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW401
Nazwa: Wyrzutnia JW401 Exclusive Colection
Opis: Brokat z Zielonym Bukietem + Purpurowe Gwiazdy
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/katalog.php/wiadomosc/1626
Film: http://pl.youtube.com/watch?v=UH2elDEONgY
Cena hurtowa: 147zł
Układ Efektu: FAN I/
Ilość strzałów: 49
Wysokość efektu: 35m
Kaliber: 30mm
Czas strzelania: 36sek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna wyrzutnia , widać , że efekty do samej ziemi opadały.
Niestety tylko jeden monotonny efekt.
Brak jakiegoś finału.
7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

dzisiaj sobie ide,patrze a na straganiku stał typek z fajerwerkami i miał tą wyrzutnię za 160 zł.pozniej przyszedłem i dalem mu pieniadze i on mi jeszcze wydał czyli kupiłem ją za 110 zł :twisted: :twisted: efekt jest nawet ciekawy jak widac na filmiku ale rzeczywiscie jeden kolor.
ale i tak oplacalo sie kupic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gonskaa gratuluję korzystnego zakupu. Piękna wyrzutnia w dobrej cenie. Jak zwykle FAN wymiata i jeszcze te purpurowo-zielone miny :) Moja ocena 8+/10. A BTW tu jest jeden efekt a nie jeden kolor ;) kolory są 3 złoty u góry i purpurowy oraz zielony na dole...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahaa czyli cos mi sie pomylilo co do tych kolorów. Ale dzieki za szczegółowe opisanie efektu bo na filmiku nie jest az tak dokładnie na zywo :))
Pozdrawiam :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
dzisiaj sobie ide,patrze a na straganiku stał typek z fajerwerkami i miał tą wyrzutnię za 160 zł.pozniej przyszedłem i dalem mu pieniadze i on mi jeszcze wydał czyli kupiłem ją za 110 zł :twisted: :twisted: efekt jest nawet ciekawy jak widac na filmiku ale rzeczywiscie jeden kolor.
ale i tak oplacalo sie kupic :D


Daj mi zdjęcie tej wyrzutni, bo nie wierze. (wybacz tyle bajko pisarzy widziałem i teraz już tak mam że fotka to dla mnie potwierdzenie)

Wyrzutnia na początku mi sie nie podobała, wybrałem zamiast niej JW402 ale potem postanowiłem kupić i tą na filmie widać że są bardzo ładne i duże efekty. Podoba mi się brokat i mam nadzieję że na żywo to będzie bardzo dobrze wyglądać. Może i jest monotonna i nie ma odpowiedniego finału ale mam jeszcze jedną 49 strzałową wyrzutnie z kalibrem 30 mm która ma finał ładny także mi to nie przesadza. Po sylwestrze postaram się wyciągnąć pojedynczy film, mam nadzieję że uda mi sie nagrać efekty bo na filmie mpiego sie nie mieściły a co dopiero na moim :mrgreen:

Jak zwykle FAN wymiata i jeszcze te purpurowo-zielone miny


Dokładnie bardzo fajnie to wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no myślałem, że nam tu bajerujesz, ale teraz zwracam honor :mrgreen: nie wiem jakim cudem ten gościu sprzedał ci tą wyrzutnie o 40zł taniej niż hurtowa. Skoro musiał mieć z tego jakiś zysk to albo ukradł albo zdobył za niewiarygodnie niską cenę. ALBO :lol: koleś stracił trochę kasy bo nie znał sie na cenie :lol:

Gonska co do twojej baterii to myślę, że dasz z niej film.

PS: Oddal się dosyć daleko bo nie obejmiesz za dużo jak będziesz blisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mpi to na pewno jest wyrzutnia z twojej ukradzionej paczki :lol: dlatego tak tanio... A swoja drogą to i tak może być ściema jakbym zobaczył paragon/fakturę to bym uwieżył. Kto jak kto ale ci z bazarków to zwykle nieźli cwaniacy i muszą zarabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest taki typ co ma sklep z ciuchami i wlasnie dopiero pierwszy raz stał z fajerwerkami.Nie dostałem żadnego paragonu ani nic właśnie...Poprostu zaszła zwykła pomyłka.Ze 120 zł wydał mi reszte i sie jeszcze spytał czy wszystko dobrze wydane.To zeby sie nie kapnoł (jakbym odrazu poszedł) to powiedzialem zeby mi inne rzeczy pokazywał.Juz wiecej tam nie pojde bo napewno sie pozniej doliczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

również myslałem że on bajeruje paragonu nie ma na pewno bo na bazarze nie dawają :smile: Ale i tak mam wąty mógł byś od góry fote zrobić czy ona nie jest czasami wypalona :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Bardzo podobna wyrzutnia do TB-71 ale wg mnie ta JW401 jest bardziej opłacalna.
Efekty wydają się większe (a może i są) ponieważ pociski lecą w układzie FAN i to też jest ich plusem za urozmaicenie, bo nie często się widzi tak duże wyrzutnie kątowe.
A że krótko strzela... Jak pociski lecą aż 7 na raz to i tak dobrze, że jest ok. 30 sek :P
Cena raczej prawidłowa do takiej wyrzutni, nie jest tania, ale jednak są dobre efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ubiegłego sylwestra kupiłem JW402, a więc w tym roku - jeśli dopisze budżet - biorę JW401 :wink:

Co prawda pierwszy film tej wyrzutni z prezentacji Jorge oraz pierwszy autorstwa mpiwowskiego nie napawały takim optymizmem, tak kolejne zdecydowanie to zmieniły. Porządna seria brokatowych koron, z pięknym efektem typu Mine o zielonych kolorach. Może nie jest aż tak dynamiczna jak inne baterie, ale wstrzela sam raz - i w porównaniu z ceną wydaje się być zakupem jak najbardziej opłacalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Mój film...



Fantastyczna wyrzutnia... Przed kupnem zastanawiałem sie czy warto... Teraz wiem że tak efekty nie do ogarnięcia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja równierz się zastanawiałem czy ją kupić, zdawało mi się ze efeky będą monotonne, jednak się myliłem.Wyrzutnia zajmowała całe niebo, do okoła słyszałem tylko okrzyki sąsiadów xd 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Zawiodłem się na tej wyrzutni, za tą cenę spodziewałem się czegoś lepszego. Eksplozje były takie...ubogie, jakby mało gwiazdek było.
Jedyny plus to to że jest skośna.
7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...