Skocz do zawartości

Wasze rysunki


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Tu będzie można wstawić swoje rysunki z narysowanymi jakimiś efektami 8) Ja narazie mam mało ale niedługo narysuje taki efekt że wam uszy opadną ;P Jeszcze do Jorge'a wyśle aby taką rakiete zrobili :D


scan03fajerwerki014ay.jpg

scan04fajerwerki029ps.jpg

scan05fajerwerki038hd.jpg

scan06fajerwerki045ei.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

heh no fajne te wasze fajerwerki :D Ja pamietam jak jeszcze byłem mały tak miałem z 7 lat to rysowałem na kartce fajerwerki tzn ich efekty szkoda ze ich już nie mam chęteni bym je teraz poogladał :P A ja zaraz coś sprobuje w paincie narysować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj przedstawiam taki schemacik, mysle ze fajnie wygladaloby na zywo na niebie :D

Efekt: złota kometa+multicolorowa wierzba

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/h49n2qb4890epebw.html


Walne moze jeszcze jakies foto pozniej...witus zapodaj jeszcze jakies efekty


Zapodam ale najpierw trzeba efekt wymyślić :D To twoje fajne tylko szkoda, że na kompie zrobione :?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu szkoda ze na kompie? Ja robie w paincie i jak sie troche postarać to tez fajnie wyjdą? I pytanie robimy tylko efekt końcowy , czyli efekt swietlny na koncu , czy mozę rysujemy od początku np jak cyrcobliza kraci sie na ziemi tęż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narysowałem kilka bede wklejać co jakiś czas , jak będzie mi się chchaiło rysowac.Zrobiłem na szybkiego bloga www.fajeralbum.blog.onet.pl
PS rysunki robione w paincie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcieliście - to macie:

Bomba 3 calowa:

scan07fajerwerki050jf.jpg

Średnia rakieta 89 cm "Spider Rocket 2"

scan08fajerwerki065og.jpg

Mała rakieta 50 cm "Spider Rocket 1"

scan09fajerwerki070qg.jpg

Może jeszcze coś dojdzie ale najpierw musze narysować ołówkiem projekt rysunkowego bloga "the witus arts" :wink:

I co podobają się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet fajne, choć efekt nie jest możliwy. Jeżeli zrobiłbyś taką gwiazdę z wirów to byłoby oK :wink:

Aha - pracuje nad stroną na której będzie można umieszczać różne obrazki :) (znaczy tylko do pokazania - a nie je uploadować na moją strone choć chcialbym takie coś mieć ale nie mam dobrego serwera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze na photoblogu :D hehe ja mam narazie bloga na onecie do obrazków i narazie to starczy :)
Hmmm robimy moze efekty fajerwerków prawdziwych tych ktore sa czy moze nasze wymyślone co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to bardzo słabo. Jak na painta to słabo.. mógłbyś coś lepszego zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak kiedyś bardzo nam sie z kolega nudziło na religi i wlasnie robiliśmy takie rysunki i sobie rzucalismy ale niestety kartke wyrzucilem :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że lubimy rysować :)
Rysunek wyrzutni z painta FOTO

Rysunek Firemana może zostanie wysłuchany przez Boga i za ileś lat wejdą w życie takie fajerwerki :D. Według mnie nawet fajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde witus a moojej skrytej twurczości nie zauwazasz??widze że temat plastyczny w deche ale ja wole sie pobawic na paincie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a co do rysowania w paintcie to bede rysował tylko końcowy efekt fajerwerków z tego powodu ze nawet na rozdzielczosci 1024 na 768 sam efek jest dosyc słabo wyrazny i drudno go narysowac dobrze wiec wzlotów fajerwerki nie bede rysował takie moje zdanie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a co do rysowania w paintcie to bede rysował tylko końcowy efekt fajerwerków z tego powodu ze nawet na rozdzielczosci 1024 na 768 sam efek jest dosyc słabo wyrazny i drudno go narysowac dobrze wiec wzlotów fajerwerki nie bede rysował takie moje zdanie :wink:


Szczerze mówiąc lepiej rysuj tak jak rysowałeś. Zmiejsz tylko ilość trawy oraz wielkości rakiet. Bo takie coś bez wylotu nie wygląda tak "really" :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...