Skocz do zawartości
  • 0

Aparat Cyfrowy


Tele

Pytanie

Witam chciał bym kupić aparat cyfrowy . Nie dysponuje dużą kwotą 130zł . Nie znam się na tym więc zwracam się z proźbą do Was : Chcę nowy aparat cyfrowy , który wykonuje w miare ładne zjęcia i filmy . Dane techniczne dowolne byle by miał kabel usb i działał . Najlepiej w sieci sklepów Avans . Pomóżcie... z góry dziękuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Żeby kupić aparat nowy musisz wyłożyć conajmniej te 300-400zł.Niebędzie to jakiś dobry bo na dobry trzeba wydać te 700-800zł.Ale będzie działał i robił czytelne zdjęcia i oto chyba chodzi.Tak więc za 130zł nowego nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to niewim uzbieram jeszcze coś ... i może fajerwerek nie kupie na sylwka :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No jeden sie znalaz co pomugł . :mrgreen: Chciałbym ci dać punkt pomugł , ale niewidze tu żadnej ikonki ,,pomugł" :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ten aparat to się zepsuje po kilku dniach. :???: za 100zł 5 Mega pixeli :???: heh. Dobre aparaty z 5mega pixelami są warte z 500zł. Więc to jakiś syf ten Jenoptic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie radzę kupować :!:
Miałem ten aparacik miesiąc temu działał zaledwie kilka dni i padł. Dałem Go do naprawy i co się okazało poszedł ekran i matryca. Ogólnie pan co prowadzi sklep "Foto joker" mówił, że to są wadliwe aparaty ogólnie cała seria. Wiele osób kupowało, bo była przecena i po kilku dniach do zwrotu aparaty się tylko nadawały.
Tak na marginesie ja kupiłem sobie zamiast niego aparat cyfrowy Sony Cyber-shot DSC-S650:
-7.2 mega pixeli
-3x-zoom
-2,0'' LCD monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

He, no możliwe, ale nie zgadzam sie że 500 zł za 5 mpix dziś trzeba dać ;] Chyba że chce sie być zawsze najlepszym i mieć wszystko najlepsze jak mpiwowski :P A ważne jest to żeby działał i robił dobre zdjęcia, czyli właśnie mój samsung :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja polecam aparat Canona PowerShot A710IS (7mega pix) za około teraz 1000zł. Sam go posiadam i jestem strasznie zadowolony. Zdjęcia jak z lustrzanki a filmy jak z kamery robi :grin: Super. Pamiętam, że rok temu był na 3 miejscu najlepszych aparatów na świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
No jeden sie znalaz co pomugł . :mrgreen: Chciałbym ci dać punkt pomugł , ale niewidze tu żadnej ikonki ,,pomugł" :neutral:


Nie kupuj tego szajsu.

Dobry aparat cyfrowy to wydatek rzędu około 500 zł. Namów też rodziców - oni powinni być przychylni do zakupu takiego sprzętu, bo nie ma się co oszukiwać ale taki sprzęt to podstawa. Polecam aparaty Panasonica. Sam posiadam LZ5 i jestem bardzo zadowolony.

Ten aparat do którego linka podał Gorgol to... lepiej nie mówić. A filmy to kręci 320x240 bez dźwięku :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

za tą cenę raczej nic lepszego nie dostaniesz.. a wg moich inf. filmy są z dźwiękiem...
ale za twoją kasę to nie warto w nic inwestować... lepiej trochę uzbierać te 300-400zł i masz w miarę dobry aparat dla niewymagających :wink:
Aha... nie tylko rodzielczość mpix się liczy...

PS Mpi, nie ściemniaj :wink: ostatnio właśnie trochę siedzę w aparatach, bo przymierzam się do kupna i następca Twojego a710 is - a720 is kosztuje jakieś 750zł - cały pakiet (tj. pokrowiec, karta, akumulatorki i inne gówna) jakieś 850zł ... a jak patrzyłem niedawno to model a710 is był za jakieś 650zł :smile:

PS2. pomÓgł, bo pomOc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja mam Samsunga S730 http://www.ceneo.pl/428555s
Nie jest drogi a uważam, że to dobry sprzęt. Kupowałem go latem z myślą o wakacjach i się sprawdził. Robi również niezłe filmiki. Generalnie jak ktoś chce dobry aparat za przystępną cenę to jak najbardziej POLECAM!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja też mam tego samsunga s730 kupiłem bo potrzebowałem na wesele i to był błąd bo ten aparat to lipa jest w tej cenie można dostać super cacona :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Najlepsza firma to Canon i tak wybrali ludzie z całego świata. W ogólnoświatowej ankiecie. Te aparaty się bardzo rzadko psują a robią naprawdę świetne filmy i zdjęcia. Tylko, ze mają wyższą cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale żadnych zastrzeżeń nie mam co do filmów robionych tym samsungiem, ale za to zdjęcia bardzo często są rozmazane i nieostre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja kupiłem Canona A570 IS i jestem bardzo zadowolony.Za aparat plus akcesoria zapłaciłem 850zł.Canon to najlepsza firma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja poelcam Panasonic Lumix DCM-LZ7.
Zdjęcia i filmy po prostu zaje*iste !!!
A cena to tylko 700zł.
Sam go mam i polecam - 7.2mpx , 6x zoom optyczny , stabilizacja obrazu , również przy wideo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie chcąc zakładać nowego tematu wpiszę się tutaj.

Jakie aparaty macie, czy je polecacie oraz co najbardziej mnie interesuje - FILMIKI. Najlepiej jakbyście dawali prze okazji video z modelu aparatu który posiadacie. Niekoniecznie Wasze.

Jak jakaś pozycja bardzo mi się spodoba to kupię, bo w sumie nowszy sprzęt by mi się przydał. Nie jest to sprawa tak pilna, bo sylwek będzie jak w poprzednim roku nagrany na kamerę. Ale ja już się rozglądam za nowym aparatem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zastanawiam się nad używanym canonem G7. Ponad 750 zł, ale za to jakie zdjęcia i filmy ...
Takie coś by mnie już zadowalało.

Ale jak macie jakieś inne propozycje to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...