Skocz do zawartości

JC01S Piccolo Corsair


rakieta

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol:JC01S
Nazwa:Piccolo Corsair
Firma:Jorge
Opis:Pudełko małych petard draskowych 60szt.
Cena hurtowa/detaliczna:0,50zł/1zł,1,50zł
Efekt:Niewielki huk


Posiadałem je na minionego sylwka 07/08.Petardy doskonale nadają się na strzelanie przed godz. ,,zero,,.Jak je oceniacie i co myślicie na ich temat?
To mój 2 post! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma to jak pikolaki... aż łza się w oku kręci jak sobie szczenięce lata przypomnę :twisted:
mile widziane na co rocznym stuffie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie mają lepszą jakość wykonania niż hestia(nie odpada siarka) , ale trochę słabiej wybuchają.
Na zabawe przedsylwestrową przy skromnym budżecie jak najbardziej.
9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He, piccolo, wszystkie wg mnie są takie same :) ja przynajmniej nie zauważyłem żadnej różnicy, no i niestety wszystkie są niebezpieczne, bo mojemu koledze jak w sylwka przed 24 już kończyliśmy se strzelać, jemu od razu po zapaleniu wybuchł piccolo z Jorge w ręku :???: Na początku go troche bolało i spuchnięte miał palce, ale później już przeszło..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę nie zgodzić sie z Tobą Fireman. Te petardki mają większy huk od tych z Hestii.
Hestia sprowadza niby " bezpieczne ' fajerwerki i te picollaki mają mniejszy huk od tych z Jorge'a ponieważ mają one mniej prochu.

A co do tej odpadającej siarki to mi NIGDY nie zdażyło się, żeby w jakielkolwiek petardzie siarka odpadła. :wink:

POZDRAWIAM :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie są niebezpieczne, bo mojemu koledze jak w sylwka przed 24 już kończyliśmy se strzelać, jemu od razu po zapaleniu wybuchł piccolo z Jorge w ręku :???: Na początku go troche bolało i spuchnięte miał palce, ale później już przeszło..



Dokładnie tak samo miałem tylko mój kuzyn dostał . Jak już ktoś na tym forum napisał sylwester bez piccolo to nie sylwester. :twisted: Pikolaki to już klasyka ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
He, piccolo, wszystkie wg mnie są takie same :) ja przynajmniej nie zauważyłem żadnej różnicy, no i niestety wszystkie są niebezpieczne, bo mojemu koledze jak w sylwka przed 24 już kończyliśmy se strzelać, jemu od razu po zapaleniu wybuchł piccolo z Jorge w ręku :???: Na początku go troche bolało i spuchnięte miał palce, ale później już przeszło..

Ja zapalam wszystkie petardy na ziemi, bo czasem pikolo wybuchnie jak korsarz, a czasem na odwrót - wszystkiego można się spodziewać.
Co do tematu:
Chyba pierwszy produkt pirotechniczny dla większości userów na tym forum. Wybuch porównywalny do tych z Hestii(sam sprawdzałem na pewnym programie na komputerze) ale ich zaletą jest to że draski siarki itp. nie odpadają. Jedyna wada to to że za szybko wybuchają i czasem spora cena.
9/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyba nie mialem takiego sylwka w kturym nie bylo by piccolo w moim sufcie .
Te petardki to jusz u mnie tradycja zawsze strzelam nimi przed pulnoca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tymi pierdziawkami strzelam nawet w wakacje-na bazarze koleś sprzedaje dzieciom petardy,ma tez jakies rakietki :lol:
cena u niego przez cały rok-2 zł
cena na innym stoisku w dzień sylwka-30 gr :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm spoko petarda da sie nia ladnie pobawic ;] z kumplem jak na sylwestra robilismy sobie z tego karabinki ;] no i wrazie bumm w recenie robia jakis ran czy cos ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Próbowałem te petardki i nie przypadły mi do gustu, mniejszy huk niż Super Corssair Komety, a cena czasem nawet wyższa, ilość ta sama. Tylko tyle, że mają ładne opakowanie ;P Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dla mnie sa zawaliste zawsze je kupuje na sylwestra i jeszcze przed polnaca strzelam najlepiej bylo w na wsi jak byly sylwestra z bratem ustawilem 12 poccolowek w kolo pod drewnem cale czarne bylo polecam moze i nie jest glosna ale i nie ma duzej mocy ale jest duzo zabawy przy tym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
to są moje ulubione petardy kupiłem sobie w tamtym roku cały karton

Czyli kupiłeś 240 paczek :roll: wypowiedzi niektórych userów mnie poprostu załamują :neutral:
A co do tych piccolo to tak jak wszytkie z innych firm efekt huk może są troche głośniejsze od innych i są lepiej wykonane no ale to podstawa stuffu sylwestrowego :grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dla mnie muszą być w każdym stuffie ;]

Dziś porównywałem JC01S do jakiś 2 k0201 innych firm(nieznanych). I mogę powiedzieć że JC01S jest bezpieczniejsze od nieznanych k0201 i spokojnie można przytrzymać 1-2 sekundy w ręku by zaraz nie zgasła(wybuchają po ok.7-10 sekundach). A te nieznane k0201 to po 3 sekundach wybuchają i często niewypały ;]

Przeraża mnie to, jak widzę że JC01S kosztuje aż 1,50 zł. Na szczęście wydrukowałem sobie cennik Jorge, to pokażę tym sprzedawcom ile kosztują w hurtowni, no i oczywiście będzie negocjacja ceny jak zabraknie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak pikolaki .... Tradycja mojego stuffu...

U mnie na odpuście nieraz handlarze chcą aż 3,50 ale zawsze sie targuje i przeważnie biore po 2 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą z wujem odpaliliśmy 3 piccolaki jeden prawie wywalił mojemu wujowi w ręce :o na szczęście nic się nie stało na początku było takie białe światełko a potem taki mały huk długo one wybuchają ponieważ od potarcia o zaryskę mija 5s. zanim piccolak wywali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

W świebodzinie lubuskie jest taki sklep wędkarski i tam 1 paczka 60 sztuk (hestia) za 1. Na początku sam w to nie wierzyłem ale jak wszedłem do sklepu i się pytam ile 1 paczka piccolo a on do mnie 1 grosz a ja do niego poprosze za 1 zł



PS:Wiem ,że połowa nie uwierzy kurde szkoda , że już nie mam ulotki ---{jak cos to sklep Kormoran}--

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam ile 1 paczka piccolo a on do mnie 1 grosz a ja do niego poprosze za 1 zł

Już ktoś podobną historię opowiadał. I za tą złotówkę sprzedał Ci 100 paczek? Czy powiedział Ci, że tylko pewna ilość jest za 1gr?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem za 1 zł 100 paczek normalnie podszedłem a on mi dał i mówił ze dostał i jak w ulotce pisało ,że za grosza to będzie za grosza ;] aha a mieli tego nie duzo jakies 5 kartonów pikolaków no i wiadomo reszta wyrzutnie itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...