Skocz do zawartości
  • 0

Cyrkoblitz bez lontu! Jak Odpalic??


Achtung111

Pytanie

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Odkrój kawałek lontu i wsadź na miejsce starego :roll: lub zrób jakiś zapalnik z czegoś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Polecam podsypać Kno3/sachorizą i do tego zapalnik z żarówki . Tęż kiedyś tak miałem ale, z innym cyrkoblitzem żadnej znanej firmy... i tak zrobiłem i poleciał :razz: na mnie niestety ale zmienił kurs
:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

np. od innego lontu z innego produktu? Ja kiedyś (jak jeszcze nie miałem swojego lontu) kombinowałem ze sznurkami nasączonymi jakmś palnym płynem (oliwa do lamp albo denaturat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
np. od innego lontu z innego produktu? Ja kiedyś (jak jeszcze nie miałem swojego lontu) kombinowałem ze sznurkami nasączonymi jakmś palnym płynem (oliwa do lamp albo denaturat).

No właśnie o to mi chodziło, jak sie niema również produktu gdzie się znajduje lont.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ja to bym sobie dał spokój, jeszcze Ci w twarz walnie i tyle się dorobisz :cry:


to chyba prawda...
albo zrobie tak ja moj starszy mowil : "Latem sie rozpali ognisko wrzucisz go i sie ucieknie ;)"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi został jeden cyrkoblitz z tamtego roku, to go rozebrałem na części i gwiazdki użyłem do fontanny (filmik ), a silnik jeszcze stoi. Nie polecam oczywiście rozkładania gotowych wyrobów pirotechniki amatorskiej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Mam cyrcoblitza jeszcze z sylwestra ale wypadl z niego lont [nie mam go juz ;)) jak mozna go " bezpiecznie odpalic bez lontu? Doradzcie...



włóż tam zimnego ognia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

tzn gdzie przez calego przebic czy od gory [tam gdzie jest ta bibulka] az do prochu?

EDIT: Juz nie musicie pisac zrobilem tak jak w poprzednim poscie ^
|
Otworzylem go i wydlubalem w tej gipsowej zatyczce dziurke i wbilem tam zimnego ognia i ku mojemu zaskoczeniy nie wybuchlo na ziemi [tak jak myslalem] tylko zrobila sie wielka fontanna [ok 8m] na poczatku taki zloty kolor lecial a na gorze cracling--efekt super ale tylko kilka sekund lecialo :( ale i tak extra lepiej nie rozprysk w powietrzu bo mozna bylo z bliska widziec :razz: :razz: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

 

:o Moim zdaniem miałeś wielkie szczęście że ci nie pierdyknął na ziemi, tylko poszło w fontanne :wink: Rakiecie chodziło chyba o włożenie tego zimnego tam w miejsce lontu, ale nie wiem czy nie zdestabilizowało by to toru lotu cyrkoblitza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...