Skocz do zawartości

[AMATOR POKAZ] Sylwester 2007/2008 - Witus


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Nareszcie jest już dostępny mój film z sylwestra :wink:

Nowy Link do pobrania: http://www.sendspace.pl/file/bqcukec4/
Film na You Tube: http://pl.youtube.com/watch?v=PwTzXOQd7WU

Zapraszam Was do pobrania mojego filmu z tegorocznego sylwestra. Całość została nakręcona markową kamerą Sony Handcam, dzięki czemu jakoś jest naprawdę świetna :smile: Oczywiście w oryginale jest lepsza, ponieważ film bez kompresji zajmuje 8,44GB (8400MB), natomiast po kompresji kodekiem Xvid wielkość to zaledwie 110MB. Całość filmu montowałem razem z kuzynem, zajęło to wczoraj dwie godziny oraz dzisiaj 4 godziny. Myślę, że warto było, bo moim zdaniem efekt końcowy jest super. Muzyka na pewno doda niezwykłego klimatu do filmu :) Chciałbym też zauważyć, że każdy widoczny produkt na filmie został opisany, tak aby każdy bez problemu wiedział co w danej chwili strzela.

Proszę o oceny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie czekałem na taki dobry film :grin: Muzyka bardzo dobrze dobrana i ogólnie bardzo fajny montaż. Co do fajerwerków to były super, mile zaskoczyła mnie wyrzutnia NG16. Na tego sylwka kupie chyba dwie. Black Cat oczywiście najlepszy :wink: Sfinx też nie najgorszy. Super film witus :mrgreen:

10/10 mniej nie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ista jakość filmiku extra pokaz 10/10 :D ng16 może być ale osobiście myślę że black cat królował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o same fajerwerki to po prostu udało Ci się.
Z montażem trochę gorzej.
Muzyka nie jest wogóle zsynchronizowana z tym co dzieję się na ekrania , co po prostu "koli" uszy.
Ogólna ocena 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka może i nie jest synchronizowana za dobrze, ale dobrze się jej słucha, nie jest to jakiś obleśny metal, tylko statyczna muzyka, która buduje emocje, fajerwerki miałeś super i za to duży plus, Black Cat piękny, New Generation wspaniały a Sfinx wiadomo, super, jakość jest bardzo dobra, ale jednak cyfrówka trochę zawodzi, widać troszkę piksele, ale tak wszystkie cyfrówki mają... Strasznie spodobały mi się "opisy" fajerwerek, wiadomo jakie są odpalane i to też plus!
9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka świetnie dobrana do klimatu fajerwerków i co dobre, nie zagłuszała odgłosu eksplodujących ładunków. Na początku pokazane co pójdzie w ruch, a potem masa efektów ogarniętych na całym ekranie. Brawa dla kamerzysty ;). Największym plusem filmu jest z pewnością podpisanie każdego odpalanego fajerwerku (stylowy layout do tego :)). Z wszystkich odpalonych wyrzutni najlepiej prezentował się Black Cat. Jednomyślny król niebia na tym pokazie.

Ocena 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz ładny ale jeśli chodzi o montaż itp...to jeszcze musisz nad tym popracować i nauczyć sie lepiej obsługiwać video studio :D.Nie wiem co takiego podobało ci się w NG16 bo moim zdaniem efekty ma denne może te iskry opadające dodają jakiś efekt ale tak to żadnych kolorów ani niczego,może na żywo by to inaczej wyglądało ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaz ładny ale jeśli chodzi o montaż itp...to jeszcze musisz nad tym popracować i nauczyć sie lepiej obsługiwać video studio :D


Hmm, nie rozumiem zbytnio o co chodzi :>?
Raptem większość idzie na łatwiznę, daje napis sylwester w Movie Makerze i wstawia film, a wszystkim się podoba... :| Jak ja się namęczę 4 godziny, dam ładne przejścia zdjęć, fajną muzykę, eleganckie podpisy do każdego produktu to nadal źle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no powiem ci że z tymi podpisami produktów bardzo mi sie podobało :-) tyle że o końcowy napis mi chodziło połowy nie przeczytam :D bo nie nadązam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko Ci wyszło za***iście, film super jakości, bardzo ładnie zmontowałeś. Super jest Black Cat, o wieeele lepszy niż na filmie Jorge, może za rok go kupie jak będzie taka możliwość.
10/10 - inaczej sie nie da ;)
pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde filmik jest bardzo fajny :). Dobre wyrzutnie miałeś, a Black Cat to poezja dosłownie. Nie widziałem dawno tak dobrej wyrzutni :D pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki twojemu filmowi nie kupię kamery do kręcenia Sylwestra :mrgreen:
Jakoś aparat cyfrowy lepiej nagrywa.
Jakość w pikselach może i jest, ale czarne niebo jest jakieś wyblakłe, kolory fajerwerków też za jasne, no i kamera nie zawsze łapie ostrość.

No i te dźwięki... w nieskompresowanym pliku też słyszysz takie pyknięcia zamiast wybuchów? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki twojemu filmowi nie kupię kamery do kręcenia Sylwestra :mrgreen:
Jakoś aparat cyfrowy lepiej nagrywa.


Dam niedługo 'próbkę' oryginalnego filmu. Wtedy na pewno zmienisz zdanie :wink:

No i te dźwięki... w nieskompresowanym pliku też słyszysz takie pyknięcia zamiast wybuchów? :lol:


Nawet w skompresowanym jest normalny dźwięk :) Być może nie masz jakiś kodeków i dzięki temu masz dziwny dźwięk. Dla mnie i reszty jest on normalny :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie o to mi chodzi z tymi dźwiękami.
Jak oglądam film chcę słyszeć taki sam huk jak w rzeczywistości, a nie jakiś wyciszony, przez taki niby super mikrofon, pewnie jeszcze z jakąś gąbką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mówienie że aparat nagrywa lepiej niż kamera to plecenie bzdur... Oba urządzenia mają wyznaczony cel działania i inny sposób przetwarzania obrazu oraz rejestracji dźwięku. Kamery cyfrowe jeśli chodzi o nagrywanie dźwięku, mają specjalne algorytmy które zmniejszają/zwiększają czułość w zależności od sytuacji, co pozwala zapobiec trzaskom (potocznie zwanym pierdnięciom :mrgreen:). W kamerach wystarczy umieć używać opcji takich jak ekspozycja, ostrość i vuala! (jak to się pisze :D ? ) Natomiast jeśli chodzi o nagrywanie filmów przy użyciu aparatu to jest w ogóle beczka śmiechu :lol: :
:arrow: mizerny zoom optyczny, stabilizator obrazu na zoomie to można o kant d..
:arrow: wymuszona kompresja mpg,mov a materiał z kamery cyfrowej mamy w jakości DV (Hi8, Digital8, miniDV) a teraz nawet w nowszych kamerach w jakości HD
:arrow: ręczna regulacja ostrości max. 2 poziomy -> daleko/blisko hahaha

WNIOSEK (wbijcie to sobie do główek): Aparatem cyfrowym robimy zdjęcia, a kamerą nagrywamy filmy.

PS. Polecam kamery firmy Sony, są bardzo solidne i nie przechwalają się zoomem 999x
...cyfrowym :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda jakbyś nabijał się z ludzi, którzy mają mniej pieniędzy niż ty i nie stać ich na kamery.
Żeby nagrywać fajerwerki nie można kupić taniej kamery.Nie wiem jaką film był nagrywany, ale kolory są paskudne. Do fajerwerków pewnie najlepsza byłaby taka z trzema przetwornikami (każdy dla innego koloru) i jakością HDV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja żyje o 20zł miesięcznie, a w domu zdarzają się takie momenty że lodówka jest pusta i nie ma nawet chleba w kuchni. Więc.. kto tu ma "mniej pieniędzy" ?
Zapomniałbym dodać - mam:
- kamerę (aktualnie niesprawna)
- aparat
- telefon
- komputer z dostępem do internetu
Wszystko legalnie :D
Sie gra, sie ma :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo teraz to mnie się podoba :grin: huki też fajne.
Tylko przy wybuchach pojawiają się takie poziome pasy. Ta kamera zapisuje na kasetach miniDV?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz to jest film jakość códowna na tym filmie i tak black cat króluje ale ng16 tez jest spoko :razz: 10/10 super :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...