Skocz do zawartości

P5912 CROWN


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

W hurtowni SuperPower w Michałowicach, pod Warszawą, w cenniku jest za 35 :P ale ja kupiłem za 30 :mrgreen: Wg. mnie SuperPower to naprawde dobra firma, tylko że na forum jest 3/4 to Jorge dlatego prawie wszyscy myślą że Jorge nic nie przebija, no cóż będe musiał tą firme troche tu wypromować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Piękna 16 strzałowa wyrzutnia. Ogromne korony długo utrzymujące się na niebie jak na jej cenę 32.5 PLN to nic lepszego nie znajdziemy. Z czystym sumieniem mogę ją polecić do stuffu za 1000 PLN jak i do stuffu za 200 PLN. Moja ocena 10/10

Filmik jest ale strzela ona razem z innymi wyrzutniami i nie widać jej tak jak na filmie Kamila co jest niżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, w tej cenie nie znajdziecie piękniejszych koron spadających prawie do ziemi!
Na moim filmie z tego roku strzela bardzo dynamicznie, ale to też widać, że zajęła ona sporo nieba i wyglądała pięknie.
Przebija Jorgowskie wyrzutnie do 30 zł tym efektem, jak będzie to w przyszłym roku kupie kilka.
Mój film: http://www.youtube.com/watch?v=Q6vEDIbvbH8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Wlasnie zastanawiam sie czy nie kupic jej sobie na urodziny razem z innymi SP w tym 1531 Extreme Line. Co polecasz? a WYrzutnia Super po urodzinach dam moj film(jesli jej urzyje a pewnie tak).
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

P2113 Crown to 16-sto strzałowa wyrzutnia Super Power z efektem "złote komety, brokatowe korony". Kosztuje w sklepie firmowym 36.30 PLN. Charakteryzuje się kalibrem 25 mm oraz finałem złożonym z czterech wystrzelonych ładunków jednocześnie. Moim zdaniem jest to jedna z najlepszych wyrzutni z efektem koron od wszystkich importerów w przedziale cenowym 25.00 - 40.00 PLN!

Piękne, wyraziste efekty urozmaicą każdy pokaz pirotechniczny! Czas trwania 52 sekundy, więc można nacieszyć oczy efektem :)

W sumie to dobrze, że nie strzela "jak z kałasznikowa" bo myślę, że efekt byłby zbyt niewyraźny, zwłaszcza że efekt długo utrzymuje się na niebie. W takim wypadku odstępy pomiędzy wystrzałami są więc zbawieniem. Moja ocena tej wyrzutni to 5/5! Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...