Skocz do zawartości

Wrażenia i oceny efektów po Sylwestrze


MlodyZ

Rekomendowane odpowiedzi

P5419 Extreme Line - cudna kątówka! Na wszystkich zrobiła wielkie wrażenie.
P5615 Extreme Line - bardzo dobra bateria ze świetnym finałem.
TB19 Exploder 6 - mistrz wśród Exploderów! Ogromne efekty.
TB49 Exploder 8 - zaskoczyły mnie duże, rozłożyste efekty. Sam efekt z białym migotaniem nie jest taki zły.
19-strzałówki SP (przynajmniej te, które miałem) wypadły naprawdę nieźle, jednak chyba najlepsza P5603.
TB108 Blue Lagoon - spodziewałem się czegoś lepszego, bardzo przeciętna wyrzutnia. 19-strzałówki SP, które miałem biją ją na głowę.

Cóż... sylwester 2010 przeszedł do historii, zostały tylko filmiki i przede wszystkim wspomnienia. Najmilej byłem zaskoczony przypadkowymi ludźmi, którzy gdy tylko skończyłem strzelać, dziękowali mi za pokaz fajerwerków :) Przyszedł nawet facet, który podobno widział moje fajerwerki kilka ulic dalej i chciał zobaczyć - jak on to powiedział - "kto tak...." (i tu pada niecenzuralne słowo) ;)
A gdy tylko wyniosłem kartony ze swoim stuffem, dało się usłyszeć: "O, wojna będzie" xD
Ogólnie naprawdę było świetnie. Nie mam na co narzekać i oby każdy kolejny sylwester był taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele te mozdzierze i rakietki bo za duzo pierdzielenia jest na nastepny rok kupuje same wyrzutnie i 5 paczek FP3NEW :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja pierdziele te mozdzierze i rakietki bo za duzo pierdzielenia jest na nastepny rok kupuje same wyrzutnie i 5 paczek FP3NEW :lol:

ja tak samo bo niechce mi sie czekać aż jedna poleci potem druga i wogule a wyrzutnia to leci sama i narka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saturn- Bardzo fajny 8/10 :D FP3/NEW- pierwszy raz miałem super 10/10 Mars- zajedwabisty 11/10 jr 08- fajne ale nie przepadam za rakietami więc 9/10 Ogólnie sylwester super!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DQR-bardzo fajne rakiety. Jedna tylko była taka średnia, ale pozostałe 3 naprawde fajne. +8/10
JW27-tania, dynamiczna kostka. W sam raz na rozpoczęcie świętowania- 8/10
JW69- bardzo fajna wyrzutnia, jedna z lepszych z serii new generation bardzo różnorodna- 9/10
JW66(aka Fire 1)- niestety teraz jest to 100% jw66. wyrzutnia ładna naprawde, ale w tamtym roku robiła o wiele większe wrażenie- 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo ludu.. Co to było w tym roku. ; d
Zostało mi trochę, więc nie opiszę teraz wszystkiego.
Cały stuff z firmy Jorge.

-FP3 - miałem je pierwszy raz. Szedłem pod Tesco po kolejną paczkę Circoblitz'ów, wziąłem ze sobą właśnie jedną sztukę FP3. odpaliłem.. SZOK. Takie małe, a robi tyle huku. Jak najbardziej opłacalny interes. 10/10

-Circoblitz - trzeci Sylwester pod rząd. Obowiązkowe stanowisko. Co tu dużo mówić.. 10/10

-Duży Kamikaze - pod Tesco zakupiłem opakowanie 5 sztuk. Efekt.. no cóż, fajny, nawet bardzo. Szkoda, że nie widzieliście miny mojego brata. ; ) 9+/10

-Piccolo Corsair - przed Sylwestrem odpaliłem dwie paczki, bo się już doczekać nie mogłem.. Fajne było, ale to nie to. Rzucałem z balkonu na pierwszym piętrze, wybuchało, zanim doleciało do ziemi. 6/10

-Ballet - dobre na 'rozgrzewkę'. Efekt uwielbiany przez moją mamę. :D 9/10

-rakiety z zestawu Mefisto - przyznam, zrobiło wrażenie. Dla mnie bomba. ; ) 10/10

-rakiety z zestawu Goliat - VooDoo - 9/10, Invasion - 8/10.. zbytnio mi nie podeszły. ; p

-wyrzutnia Babel - ładne, bardzo. ; ) piękne, duże rozpryski. 10/10, pomimo, że po chwili się osunęła, i te rozpryski były takie wielkie, że aż na balkony wpadały, było bomba. ; d

-wyrzutnia Mistrzowie Ognia 25s - również ładne. 10/10.

-wyrzutnia rzymskich ogni Gogo Dance - yyy.. bez komentarza.. przynajmniej wujek się uśmiał mówiąc, że 'jak się rano obudzimy to jeszcze będzie strzelać', 230 strzałów. 5/10.. chociaż.. na rozgrzewkę OK.

-wyrzutnia Don't Worry Be Happy - to był prawie finał. To było wprost genialne, piękne. Od tego Sylwka obowiązkowe co roku. 10/10.

-moździerz... nie pamiętam nazwy kodowej.. ; p - spoko. Odpowiednik 'Biedronkowego'... chyba. 9/10.

to tyle, resztę napiszę jutro. Już spadam łupać. strzałka. ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artilerry Shells od tripla w zupelności mnie zawiódł... Leciał nisko i efekty miał jak puma z komety albo nawet gorsze D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW4008 Sajgon - dość fajna propozycja, duży efekt , ale za tą cenę można mieć JW408, która jak zwykle najbardziej zachwyciła widownie :)
JR28 te rakiety zrobiły na mnie kolosalne wrażenie, ogromne efekty :w00t:jak dla są lepsze niż etna i super star, miałem wszystkie te rakiety, ale te zrobiły na mnie największe wrażenie 10/10
JR13 rakietki przeciętne w sumie można było kupić jeszcze jedną wyrzutnie 6/10
JW09 miłe zaskoczenie, mała kostka która narobiła sporo szumu
reszta wrażeń w najbliższym czasie B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW90 - myślę, że tego nie trzeba komentować :P 10/10
JW4055 - efekty bardzo piękne tylko, że trochę monotonna 9/10
JW20 - piękne efekty, tylko moim zdaniem tą wyrzutnie zepsuły te wiry... 9,5/10
SM9805 - bardzo ładna 9/10
MCIII - może być, a szczególnie podobał mi się crackling :D 8/10
JW07 - piękna wyrzutnia, UE jej nie zepsuła jest taka jak na 9/10
Twister (hestia) - nie podobała mi się :/ efekty małe i w nudnych kolorach 6/10
Superior Show (SP) - może być jak na taką małą wyrzutnie 7/10
NG1 - baaardzo piękna :D zrobiła na mnie duże wrażenie 10/10
JW12 - ładne duże efekty, a szczególnie ostatnie kilka strzałów 10/10
MCII - może być 8/10

R20072 - piękne efekty :D 10/10
Small Star Rocket - jak na ten rozmiar bardzo ładne ;) 9,5/10
JR25 - piękne gigantyczne efekty :D 10/10
Speed IV - szczerze powiem, że się na nich trochę zawiodłem :/ 7/10

FP3/NEW - nie trzeba ich komentować :P 10/10
Window Makery - huk głośny i ten gwizd na początku 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystkie wyrzutnie mi się albo poprzewracały albo strzelały na bok dla tego z wyrzutniami sie wkurzyłem .


Moje Wyrzutnie :

super show 6 z biedronki --- 8/10 Efekt był duży i byłby większy gdyby nie ten wiatr . Chciałem nagrać ale bateria wyczerpana . Pod koniec się przewróciła i zaczęła walić w ludzi .

big bang kasjopeja z jorge --- 10/10 Efekt dość potężny na żywo . Miałem ją jeszcze ze starym efektem . Wiadomo gdyby nie wiatr to by się nie wywróciła na bok ale zawsze coś . Film ---



SM9819 N BATTERY --- 9/10 Efekt bardzo dobry . Dużo osób na forum mówiło że słaba ale była za***ista .

Magma TXB604 Triplex --- 10/10 Odpaliłem ją jeszcze 3 godziny przed godziną 12 jak jeszcze wiatru nie było i efekt świetny . Film ---


Extreme line z lidla --- 7/10 Efekt mógłby być lepszy jak za 18 zł ale nie było tak zle . Film ---


Figiel Triplex'a --- 10/10 Odpaliłem ją w Wigilie i myślałem że to jakieś gów... bedzie i ... efekt świetny jak za tą cene i ilość strzałów . polecam w 100%

Yellow peony triplex --- 11/10 Bardzo mała wyrzutnia a dawała mocniej niż np. extreme line . Film ---


Saturn missles ( 25sh ) --- 10/10 Wiadomo , dużo hałasu i o to chodzi . Polecam . Film ---


PETARDY:

FP3 NEW --- 100/10 !!! Można powiedzieć na tą petardę że to bomba . Huk potężny . Za rok kupie ich bardzo duuużo . Film ---


FP3 SMALL --- 100/10 !!! Też świetna petarda . Dużo do fp3 new im nie brakowało . Gdy ją odpaliłem z kumplem przy achtungu z triplexa i wybuchły naraz to nie było co porównywać . Achtungi słabe . To jak porównanie jumbo z mega jumbo .

KO203 CLASS S --- 3/10 Słabiutke ale na słoneczka się nadawają bo dobrze się je układało w koło .

ART. RÓŻNE :

STROBOSKOP 90s Triplex --- 11/10 Może być spokojnie używana do pokazów profesjonalnych . U mnie paliła się jedna nieco dłużej niż 90 sekund !
Robi duże wrażenie !

JF66 FLASH --- 9/10 Dobre do zabawy przed godziną 0 i do małych pokazów .

Mozdzierz TXB546 Triplex --- 7/10 Myślałem że jest naprawde dobry jak pisaliście ale okazał się słabiutki . Może ze 3 szelki były dobre , reszta do du... ( może to przez wiatr ? )

RAKIETY:

Dragon Queen Rocekt --- 3/10 Odpaliłem godzinę temu 3 sztuki . Nie wiem czy to przez ten wiatr ale efekt był śmieszny . Nigdy więcej nie biore rakiet . Za tą cenę miałbym już ze 3 kostki triplexa . Nie wiem jak u was ale u mnie słabiutkie ...

Reszty już mi się nie chce opisywać ... Teraz wiem że na następnego sylwestra biore tylko małe kostki triplexa i duuuuużo FP3 .

PÓZNIEJ DODAM JESZCZE WIĘCEJ FILMIKÓW ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxsem
Dream BS-013-02 srednia 8/10
Colourful Fireworks GWM5046 8,80 fenomenalna fontanno-wyrzutnia,wielki wulkan na 1,5 metra a potem palmy w stylu JW39N z migotaniem bodajze (nie pamietam :D)
Splendid River GWM5034 duze efekty ale malo intensywne JW69 bije ja na łeb,znacznie wiecej sie po niej spodziewalem
Blue Colorfull World GW218-93 10,40 bardzo ladnia wyrzutnia w stylu TXB422,duze efekty jak na taka mala kostke)
Red Dark Worlock GW218-90 bardzo ladnia wyrzutnia w stylu TXB422,duze efekty jak na taka mala kostke)
Jorge:
jw67 NG-zostawiam na ferie
JW69 NG-super wyrzutnia,dobre tempo wielkie rozpryski 10/10
Jupiter 53901-zmienila swoj efekt,juz nie ma palm tylko niebieskie rozpryski
Jw09 styx-wielkie efekty, 10/10
Jw78 concorde-ferie
JW103 imagine-co tu duzo mowic 10/10
Triplex:
u17017 golden waterfal x2-super wyrzutnia 10/10
tree colours U31418-ferie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sylwester udany
Rzymskie ognie western z biedronki jrc13 był super nawet wielkie rozpryski jeden sie wywrócił 9/10


ng1 jw27 nie spodziewałem się aż tak dobrego efektu no super duże rozpryski 10/10

Super show 6 no to jest coś miałem dwie jedna moja druga kolegi nie zawiedliśmy się 10/10
mc2 sm2125 to był nie wypał i się przewróciła po trzech strzałach ale później tak ok.1 rozbroiłem ją i podpaliłem ponownie efekt nie zły kometa, strzał, kometa, strzał... 8/10
jw90 w połączeniu z fire 3 ng8 no było jedwabiście bardzo wielkie efekty wszystkim się podobała 11/10
jw38 ng8 fire 3 bardzo ładnie wyglądało poleca jak za 50 zł super lub 40 11/10
moździerz z biedry miałem 3 super efekty polecam 10/10 prawie wszystkie kule były piękne 6/10

Zestaw max xxxl z hestii fontanny nie złe i rakiety też ale za tą cenę tylko

Nitro bomb z lidla sp1015 dobre warte 10 zł 10/10
piratki z hestii dobre 9/10
zestaw z biedry m 25 nie zły 8/10 rakiety super 2 lecą w filmiku z fontannami z zestawu
to był najlepszy sylwester w moim życiu ogulnie sylwester 10/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój sylwester był średni, jeśli chodiz o zabawę przed 24:00 to było świetnie. Ale na pokazie większość wyrzutni przewracała mi się mimo, że były obłożone...
FIGIEL - dobra kostka na zabawę przed 24
MCII - dosyć dobra kostka, podobały mi sie ogony 8/10
B12?? z tesco (znalazlem ją na ulicy) - typowe 20mm, dosyć duże rozpryski, ale słabe jakosciowo 7/10
color posy (triplex) - świetna kostka, dynamiczna, dobre efekty 10/10
lily magnolia (triplex) - mimo że wystepuje w niej tylko 1 efekt to polecam, efekty duże i ładne
purple tail - to jest po prostu szok, ogromne rozpryski, spodobała mi się najbardziej ze wszystkich 10/10
jw90 - tutaj niestety zdołałem ujrzeć tylko 2 pierwsze serie, gdyż moździerze w wyrzutni rozsypały się i pociski poleciały za budynek

fp3new - bomba 11/10
k0208 tropic - gówno jakich mało, strzelały jak k0204, zero basu 1/10
k0206 tropic - lepsze niz k0208 bo przynajmniej troche basu miały 5/10
Zenga - bardzo dobra petarda, słabsza niz fp3, ale mysle ze oplacalna 9/10
k300 triangle - to też można zaliczyć do cudów, za 3zł 20 sztuk petard, które spokojnie można porównać do k0208 10/10
gromy z triplexu - świetne, bardzo mocny huk 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był mój najbardziej efektowny sylwester jak do tej pory:)
Tym razem użyłem lontu do łączenia wyrzutni po kolei odpaliłem:
Fantazja
Ballet
Missile
Red Meteor
Mistrzowie Ognia 25 strzałów-NG1
Tyrant
Na tyrancie się troche zawiodłem,spodziewałem się większych wystrzałów oraz lepszych efektów.
Ale i tak było świetnie:)
Film macie tutaj:http://www.youtube.com/watch?v=-847GnK7YvE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P9803 Jade 8/10 najlepsze były duże i małe Filmy odpaliłem tylko 5






FP3NEW 10/10 Cud miód jak mogli za taką cenę takie dobre petardy zrobić

2520 Purple tail 10/10 bardzo efektowna i tania wyrzutnia w cenie 10.50 zł
Film

JW78 Concorde 9/10 dosyć ładna brokatówka warta swej ceny
Film

Za rok biore napewno więcej FP3NEW i 2520 Purple tail i innych kostek,a rakiety są nieopłacalne i małe efektowne.
K0203B 7/10 za 3,99 opłacalne petardy 2 strzałowe
K0204 słabe petardy połowa niewypałów 5/10
P0009 Cyrkoblitz (Kometa) za 2,50 dobra cyrkoblitza 9/10
K0203 (Triplex) 8/10
K0201 (Kometa) może być jak za cene 59 gr 3/10
Korsarz kometa za 4,50 100 sztuk 6/10
Zestaw rakiet za 25 zł Superpower z E.leclerc 8/10 petardy słabe dużo kartonu mało prochu
TXB546 5/10 jedynie 3 szelki brocad crown dobry był reszta wysoko leciały i były słabe.Reszta szelek wyleciały na wysokość 3 metry i wybuchały dosyć nisko
Moździerz puma (Kometa) słaby moździerz efekty krótko się utrzymywały 4/10 nie polecam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Moja ocena w skali od 1 do 6

-TXB473 Crackling Flowers 6
-TXB592 Sky Brocade 4
-JW39 NEW Show of Fireworks 6
-JW09 Styx 3
-JW25 Cudak Battery 4
-TXB798 Concept 6
-TXB217 Leo 4
-SM9880 Babel 4
-TXB611 Stars rain 3
-TXB605 Sky Buster 6
-TXB820 Yellow Peony 6
-TXB422 Little Palm Tree 6
-TXB332 Gwizdki Mega 4
-JW01 Saturn Missiles 4
-2,5" Super Star 4
-JRO4 Sky rocket 5
-FC3001 Kongo 6
-JF04 Silver Cascade 4
-JF26 Junior Fountain 3
-TXB546 2
-W504 Mały Kamikadze 5
-JM01 Circoblitz 2
-P0009 Cyrcoblitz 6
-JM04 WIRUJĄCE BĄCZKI 3
-JM03 ZWARIOWANE PSZCZÓŁKI 2
-TXF441 Flash 90sek 5
-TXF834 STROBO 5
-JF66 flash 5
-JM05 Trzeszczące kolorowe kulki 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Sylwester 31 grudnia 2011

Po kolei wymieniam:

Petardy:
EX1 Explosive I - petardy zrobiły wrażenie na kolegach. Taka mała pierdka, a tak nadaje? 10/10
859 (petarda bez etykiety) - mistrzostwo świata. Ustawiliśmy się w pięciu w szeregu. Każdy miał zapalniczkę i rzucaliśmy po kolei na łąkę. Zrobił się taki dym, poligon i huk, że nikt w okolicy nie miał na pewno takiego zjawiska. 11/10

Stroboskopy:
W pewnym momencie koledzy mieli dość ich oglądania, bo bolały ich oczy. Nawet się odwrócili xD Przynajmniej mnie oko od nich nie świerzbiło. Warto sobie nimi urozmaicić pokaz.

Rakiety:
Demony i Mistrzowie Ognia (odpowiedniki Nautilus) troszkę jakby rakiety mniejsze rozpryski miały, choć były też te z większymi.

Wyrzutnie:
Wszystkie bez zastrzeżeń. Spośród wszystkich chyba najlepiej prezentował się 19 strzałowy The Hunter z Jorge. Dość innowacyjne efekty, szczególnie jeśli chodzi o minę bukiet przy wystrzale. Columbus byłby numerem 2. Nie bałem się go kupić i nie żałowałem, bo zrobił wrażenie na widzach. Bora Bora najgłośniejsza kostka na pokazie. Mam nawet jego video :D

Mam i wrzucę filmik:
- stroboskopów z Triplexa 60 i 90 sekundowego (odpalane równocześnie)
- Oślepiający Flesh (Śmieszka)
- Eletric Strike (Super Power) - hahahahah :D:P:laugh: przewróciłem się na taczkach z wyrzutniami w momencie nagrywania, dlatego nici widać
- Columbus (Jorge)
- HE1065 The Dream (Hestia) - wyrzutnia kupiona przez kolegę w Carrefourze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW418 Achilles- ładna kostka, trochę przerywała w czasie strzelania co mnie zmyliło i ciut za wcześnie odpaliłem txb506. Dla achillesa 8/10
JW2001 Exclusive Collection-bardzo kiepska, mało gwiazdek i brokatu , nie polecam 4/10
TXB475 Painting Sky- jak zawsze cudo cudo cudo 10/10
TXB506- MASAKRA ściana ognia, totalna rozwałka 11/10
53955 Solar-ładna kostka, miałem jeszcze ze starym efektem. Nie strzelała jak na filmie PF tylko tak jak na niemieckich czyli 5-7 grubych ramion zakończonych kolorowymi gwiazdkami. 9/10
JW34 New Generation 7- całkiem fajna kostka, ale musi strzelać z czymś 7/10
TXB668 Sunday- tak samo jak powyżej, dodatkowo nieopłacalna podobne efekty mamy w cudaku czy katmandu za 30zł a nie za 70zł 5/10
JW408 Show of Fireworks- jak zawsze piękna , gigantyczna 10/10
JW31 Crazy whistling comets- świetna katiusza , niezbędne dopełnienie pokazu 10/10
P7963 Borneo- szczerze? Zawiodłem się na niej, efekty jakieś wielkie nie były, te crossety takie sobie ogólnie to tak 7/10
P7781 Santa Cruz-Największe zaskoczenie pokazu. GENIALNA!!! Najgłośniejsza i chyba efektownością jest zaraz za txb506 11/10
JW1000- wiadomo 10/10
JW1020- jw. 10/10
12x SZELKI 2" SP FLOWER WAVE- baaardzo ładne szelki, wystrzelenie wszystkich na raz spowodowało pokrycie nieba czymś na kształt brokatowego pyłu. 11/10

Podsumowanie:
Pokaz wyszedł super, w zasadzie najbardziej zawiodłem się na JW2001, txb668 i troche na achillesie oraz Borneo , ale połączenie wszystkiego razem sprawiło że była po prostu MIAZGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW25 Cudak Battery - trochę mnie rozczarowała ,3 lata temu jak ja miałem to w 10 sekund było po wszystkim bo wszystko leciało bardzo fajnie szybko ,natomiast w tym roku odstepy były większe i tak jak by za wolno strzelała. Ale to nie zmienia faktu ze jest fajna
JW 42 Black Cat - Mega wyrzutnia ,nie ma tu co dużo gadać:P 9/10
I miałem jeszcze jedną wyrzutnie za 9.99zł z polo importera sp bodajże. Ta zaskoczyła mnie po całości ,nie była lepsza od tych droższych co miałem ,ale za 10 zł nie widziałem lepszej moim zdaniem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem doświadczony ale napiszę:
SM2125 Macrocosmos 2- jak na tę wielkość i kaliber to efekty były bardzo dobre/duże...
TXB60x- świetne wyrzutnie! Jak na tą cenę nic lepszego nie dostaniemy!
New Generation 1- dobra wyrzutnia, tak jak wyżej po tym kalibrze niby nic specjalnego, a efekty piękne...

Szkoda tylko, że lotn nie zawsze zadziałał, były przerwy i na finał miały iść NG1 razem z The Magic Key lecz niestety nie odpaliły...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego skromnego stuffu (bo wydalem okolo 100zł) najbardziej jestem zadowolony z mozdzierza SP0008, szelki leciały wysoko, rozprysk dość duży, efekt utrzymywał się długo, polecam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony nic nie zwaiodlo
mozdzierz tropic-7/10.Muglby byc lepszy efekt
mozdzierz z biedronki-9/10.Ładne efekty
wyrzutnia mała z biedronki-9/10.Piękne efekty
wyrzutnia Notte Magica-10/10+.Miodzio
rakiety extreme A5-9/10.Bardzo ładne efekty
rakiety diablo r6-8+/10.Na za taką cenę ładne
rakiety z małego zestawu z biedronki 6+/10.Idealne przed godzina 0:00
do tego fp3small 10/10
Żuki 5/10
i mniejsze petardki 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YHW009 Song - miazga, wielkie piękne efekty, szczególnie podobały mi się czerwone i zielone fale, a crakling zakrył całe niebo 10/10
TXB398 Sirocco - wielkie chmury craklingu, zrobiła największe wrażenie na mnie i na widowni 10/10
MC098 Blue Sky - przepiękna kostka, ogromne, długo utrzymujące się efekty i piękny finał w postaci pięciu pocisków naraz 10/10
JW42 Black Cat - ładna kostka, ale nie zrobiła na mnie jakiegoś szczególnego wrażenia, może poza finałem, który był piękny 7/10
TXB421 Amaretto - uwielbiam crakling, dlatego ta kostka bardzo mi się podobała, efekty może i są monotonne, ale za to chmury craklingu robią wrażenie, dobra cena, warto kupić 9/10
JW05 Pluton - efektowna kosteczka, dosyć dynamiczna, kolorowe gwiazdki połączone z trzeszczeniem tworzą ładny efekt, w dodatku dobra cena 9/10
JW07 Mars - biorąc pod uwagę cenę kosteczka przepiękna, niby tylko 20mm, a efekty wielkie 10/10
2520 Purple Tail - piękna kostka, wielkie efekty, niska cena, nic tylko brać 10/10
SM2126 Macrocosmos III - taka sobie, nie zrobiła szczególnego wrażenia, lepiej dołożyć kilka zł i kupić o wiele lepszego marsa 6/10
TXB462 - duże zaskoczenie, nie przypuszczałem, że tak mała kostka za 7 zł może mieć tak duże efekty, idealna do zabawy przed 12 8/10
Base Missiles 25 strz - gwizdki jak gwizdki, dobre do zabawy

szelki 2'' SP - red wave, green wave, flower wave oraz blue star white glitter były piękne, ogromne efekty, miałem też color peony, nieco gorszy, mniejszy efekt, trochę szkoda, że już się ich nie dostanie bo naprawdę mi się podobały
szelki 1,75'' SP - jedne były lepsze od 2'', drugie gorsze, największym zaskoczeniem były efekty time rain willow oraz brocade blue stars, ale tak samo jak 2'' - już ich nie dostaniemy

R20072 Perfect - ładne rakiety, z efektów najbardziej podobał mi sie brokat, dużo zabawy za 25 zł

Podsumowując sylwek bardzo udany, ale doszedłem do wniosku, że zabawa petardami trochę mnie już nudzi, za to wyrzutnie spisały się świetnie, lepiej wydać trochę więcej na lepszą kostkę, niż kupować więcej małych. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...