Skocz do zawartości
  • 0

piramida kontra jumbo jet


kameleon

Pytanie

wiec nie wiem co kupić w biedronce czy wulkan piramida czy rakiety jumbo jet :?: prosze o wybranie i uzasadnienie :roll:swojego wyboru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Piramida bo Jumbo Jet jest nie opłacalny efekty są zbliżone do niektórych rakiet z zestawu Kung Fu.
Pozatym cena Piramidy jest atrakcyjna bo za tego typu wulkany to chcą od 35-40zł.
I jest to dobry wulkan o wysokości ok.5m i czas trwania ok.45s :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

O czym ty pier.... :mad: Jumbo Jet jak kung fu? chyba cie coś boli, stanowczo polecam ci Jumbo Jety, ładny efekt na niebie i wiecej zabawy, a wulkany powyżej 20 zł to wg mnie sie nie opłacają...
Adri masz tu filmik http://www.uploader.pl/?d=A002C2D81 ściągnij i powiedz że rakiety są takie same jak z kung fu... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
O czym ty pier.... :mad: Jumbo Jet jak kung fu? chyba cie coś boli, stanowczo polecam ci Jumbo Jety, ładny efekt na niebie i wiecej zabawy, a wulkany powyżej 20 zł to wg mnie sie nie opłacają...
Adri masz tu filmik http://www.uploader.pl/?d=A002C2D81 ściągnij i powiedz że rakiety są takie same jak z kung fu... :roll:


a miales je jak tak to powiedz na ile metrów około lecą :?: :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wybór między dwoma kompletnie różnymi rodzajami fajerwerków to kwestia gustu.
To tak jak się pytać czy na obiad zjeść kotlety schabowe czy mielone.
Ale widząc twój stuff zdecydowanie poleciłby ci Piramidę. Rakiet masz już aż za dużo, a Piramida byłaby fajnym urozmaiceniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Bierz Piramidę,naprawdę urozmaici twój stuff.Rakiet masz od hu... ile za to wszystko zapłaciłeś?Piramida górą :razz:


za co ile zapłaciłem :neutral: chodzi ci ile dałem za stuff 520 zł około tylko nie wiem czy ten wulkan ma cracling czy nie :neutral: :?:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Piramide weź podobno duży snop iskier nie wiem bo nie miałem jumbo jety miałem i są takie nawet nawet ale rakiet masz za dużo więc weź piramidke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Piramida niema cracklingu. Piękny kilku metrowy snop srebrnych iskier. A film mam, ale w beznadziejnej jakości ( komórka ), filmowane z daleka więc nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Piramida niema cracklingu. Piękny kilku metrowy snop srebrnych iskier. A film mam, ale w beznadziejnej jakości ( komórka ), filmowane z daleka więc nic nie widać.


no to co że słaba jakość dawaj nawet taki film moze być :mrgreen: jupi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...