Skocz do zawartości

Pechowe wyrzutnie


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, mieliście takie? Ogólnie mówi o takich, że pomimo zabezpieczonej wyrzutni ładunki same "zbaczają" z drogi i lecą na boki etc. Ja miałem właśnie tego Exclisive Colettion SM2127 i
on taki był... jednak to nie jest bezpieczne... Dlaczego się tak dzieje? Czy można jakoś tego uniknąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci raczej nie powiem dlaczego... ale wydaję mi się, że jest to wina producenta... ale z drugiej strony powinni oni dawać większy nakład na sprawdzanie i kontrolowanie swoich wyrobów ponieważ zagrażają one użytkownikom... :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem raz taką większą wyrzutnię (gwóźdz programu), z której ze 2 pociski poszły w górę a potem bokiem wszystkie, ale całe szczęśćie, że w drugą stronę poleciały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tylko jedną pechową wyrzutnię. Nazywała się Skorpion i była z Jorga. Połowa ładunków wtedy nie wystrzeliła :sad: a była naprawdę ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, mieliście takie? Ogólnie mówi o takich, że pomimo zabezpieczonej wyrzutni ładunki same "zbaczają" z drogi i lecą na boki etc. Ja miałem właśnie tego Exclisive Colettion SM2127 i
on taki był... jednak to nie jest bezpieczne... Dlaczego się tak dzieje? Czy można jakoś tego uniknąć?


ja mialem tego exclusive colecttiona i poprostu zachwyciłem sie tak nim ze wzialem go znowu , za 7 zl naprawde oplaca to sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninja.
Po 2 strzałach przewróciła się i walila w balkon kolegi xD

PS
Naszczęście/(niestety xD) nikomu nic się nie stało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że winą pocisków które nie wylatują bądź latają w inne strony niż powinny są uszkodzone rury (zgniecione, załamane). A wracająć do tematu mnie nigdy żadna wyrzutnia się nie przewróciła ani też nie wybuchła na ziemi. (kiedyś gdy odpalałem rzymskiego ognia [zwykłego] to trzymałem go w ręce i rozsadziło mi rurę :mad: [OT] :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie zdarzyła jakaś strasznie pechowa wyrzutnia. Jedynie Mercury Madness z lidla strzelała mi w dom, ale to nie są mocne ładunki więc nie przejmuje sie tym. Oby nikomu taka prawdziwie pechowa sie nie trafiła :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pheonix & Dragon ze Śmieszka (z Lidla). Mój kolega odpalił na Sylwka i jeden ładunek wybuchł wewnątrz wyrzutni. Rozerwało baterię od boku, został jeden dobry pocisk, którego później można było wystrzelić na następny dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem niemiłą przygodę z baterią HE0142. Pierwsze pociski leciały dawały piękne efekty, ale jeden z pocisków rozerwał bok wyrzutni która zaczęła strzelać po całym placu.
A że było to przed sylwkiem to miałem lekki dym od dozorcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład wyrzutnia Monstrum z lidla. Dziś kupiłem 2 część stuffu między innymi ta wyrzutnię, która rozpakowałem i przez przyypadek wyjałem ładunek (jeden czubek wraz z rurka)
a do tego odpadł mi czubek i musiałem zbierać proch i wsypać go z powrotem xP :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga wyrzutnia i znowu to samo :P , heh co ja z tym robie?! Znowu pociski na bok latały, mam na filmie ;) dam jutro
Ta druga to był Arctic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poszłam z mamą i siostrą postrzelać tak koło dziewiątej... odpalam spokojnie... rakiety goście obok mnie odpalają wyrzutnie... d*p pociski latają gdzie chcą i o mało, co mnie nie trafiło.. :???: druga wyrzutnia d*p też się przewróciła na szczęście pociski leciały w drugą stronę... :???: trzecią wyrzutnie odpalają... d*p pocisk przeleciał koło ucha mojej siostry... ja nie wiem czy oni krzywe ręce mieli czy co?! Ale w każdym bądź razie jest to niebezpieczne... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczne a nie bez pieczne :D ale co do tematu, to nie mialem jeszcze i mam nadzieje ze mi sie tak nie stanie bo rodzice zrbroniliby mi kupowac fajerwerki w przyszlym roku... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bezpieczne a nie bez pieczne :D ale co do tematu, to nie mialem jeszcze i mam nadzieje ze mi sie tak nie stanie bo rodzice zrbroniliby mi kupowac fajerwerki w przyszlym roku... :D
Sorry nie zauważyłam... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix&Dragon na 2 moje sztuki i 3 kolegów wszystkie po fajnej fontannie, gdy przychodził czas na strzały zaczynały strzelać na boki tuż nad ziemią,a były zabezpieczone cegłami i butelkami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja to będzie arctic , przewróciła się . Chociaż te szczały w bok też były ładne szczególnie jak kilka cm koło mnie przeleciał jeden :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej nocy mogę powiedzieć, że wszystkie pociski wybuchły tam gdzie trzeba! Zawiodła tylko jedna rakieta która nawet nie wzleciała ( lont odpadł ). Ale z wyrzutni wszystko poszło jak trzeba. Może to i zasługa tego że każdą wyrzutnie obstawiałem kostkę brukową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi Night Invader jeden strzał nie wiem jak ale wyleciał do góry na metr, spadł i wybuchnął na ziemi. Reszta strzałów po bokach latała, a wyrzutnia była obstawiona cegłami z każdej strony :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właściwie pecha nie miałem.
No może oprócz monstrum i takiej pewnej dużej wyrzutni (Jano przypomnij jaka...)
Monstrum latało gdzie chciało a jeden pocisk z wyrzutnie (dośc duży) odpalił przy ziemi.
Po całym gródku latał crackling i kolorowe kuleczki :P :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze witam nowego usera . a żeby nie było ,że off topic to ja niemiałem ale mojemu kuzynowi rozsadziła się sama wyrzutnia Phoenix&Dragon , na całum ogrodzie byly strzały gdzie są , bo kolejne pociski zdążyły się odpalić ....
P.S. To było dzisiaj o godzinie 00:00 :)(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Phoenix&Dragon na 2 moje sztuki i 3 kolegów wszystkie po fajnej fontannie, gdy przychodził czas na strzały zaczynały strzelać na boki tuż nad ziemią,a były zabezpieczone cegłami i butelkami :(
To dokładnie tak jak u tych gości, co koło mnie odpalali tylko, że trzy się przewróciły zaraz po fontannie, ale cóż się dziwić niczym ich nie obłożyli... :shock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...