Skocz do zawartości

[AMATOR POKAZ] Pokaz wigilijny


pj.patryk

Rekomendowane odpowiedzi

Obydwie rakiety ładne jak na swoja wielkość , ale jednak czuć niedosyć.
Mały monotonny efekt , który na pewno szybko się znudzi.
7/10 w obydwu wypadkach.
Co do balleta , naprawdę niezła "wyrzutnia" , kupie tą z hesti jak będzie w promocji w auchanie.
8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ballet jak za te pieniądze to spoko wyrzutnia,Top10 miałem w zeszłym roku i jak za 20 zł 6 rakietek to jak najbardziej się opłaca natomiast Hestia wiadomo nie od dzisiaj że robi dobre rakiety :wink:

Ogólnie pokazik cool moja ocena 8.5/10

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakieta z Hestii - bardzo ładny efekt na filmie. Ładny, intensywny kolor.
Top10 - rozłożysty rozprysk, ale w porównaniu z Blue Spider wypadła trochę blado.
Ballet tradycyjnie bardzo fajny efekt. Fontanna ładna ale krótka. Bardzo ładny cracklingowe ogony.
Filmy w bardzo dobrej jakości za co duże podziękowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sie zdziwiłem że mała rakieta z hestii może mieć taki fajny efekt :P Top 10 też bardzo ładny, no i ballet jak to ballet za taką cene co on chodzi, to można przed sylwestrem se odpalić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rakiety:

HE0864 BLUE SPIDER mała rakieta - nawet nawet może być 7/10
JR10 TOP10 - myślałem, że coś lepszego będzie a tutaj jak dla mnie bardzo słaby efekt. 4/10
JW11 BALLET - chyba najfajniejsza rzecz z tych testów. Miałem to i sam polecam. 9/10

Fajne te testy i oby takich więcej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 10 - co prawda nie miałem, ale na tym filmie efekt wydawał się średni. Dość słabe kolory, które były mało widoczne na niebie. Może to akurat najsłabsza rakieta z kompletu, bo w końcu zawsze musi być jakaś najgorsza :P
Mała rakietka z Hestii zaskoczyła nawet nieźle prezentującym się efektem. Ballet niezły jak na tą cenę, z przyjemnością w przyszłym roku się skuszę na niego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rakieta BLUE SPIDER - miałem ją 2lata temu z zestawu MAX XXXL z hestii extra efekt 9+/10.
rakieta Top10 - dla mnie sie ten efekt spodobał z tego co widzę wam nie jak dla mnie to dosyć rzadko spotykany kolor w takim efekcie ocenka także 9+/10
wyrzutnia ballet - jak zawsze nadaje się wg. mnie na 24 i przed moja ocena 10/10 ładne efekty za niewielką cenę
ocena pokazu 9+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...