Skocz do zawartości

[PiroNeo] Stuff 2024/2025


PiroNeo

Rekomendowane odpowiedzi

O prosze, 3 dni temu suba na YT dostałeś odemnie miło widzieć na forum😆 wspaniałe rarytasy, już dzisiaj rzeczy wręcz bezcenne, kolekcjonerskie, aż szkoda z tego strzelać... Pięknie się prezentują..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ kolekcja, bardzo niestandardowa jak na te czasy, można powiedzieć, że powrót do złotej ery pirotechniki.

No tak, jaki powrót...? Pewne rzeczy widzę pierwszy raz na oczy, a szczególnie te sygnowane logiem z piracką banderą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Moloch napisał(a):

I będziesz z tego strzelał? Czy pójdzie do witrynki? :D 

2k pln na półkę trochę szkoda 🤣 tym bardziej ze bez większego problemu jest to do kupienia 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Kolega będzie miał sporo przedniej zabawy uzbrajając te wyrzutnie w szelki. Wspaniała inauguracja tego rocznego zbieractwa. 

P.S. A płytki w pomieszczeniu to zapewne Cerrad'y. NIemal identyczne kładłem w kuchni 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.03.2024 o 21:05, ArbTree napisał(a):

2k pln na półkę trochę szkoda 🤣 tym bardziej ze bez większego problemu jest to do kupienia 😉 

Aktualnie łatwo bo jedna osoba wszystko wystawia za dobrą cene ale jak to długo potrwa ? tego nie wiadomo :P 

 

W dniu 6.03.2024 o 19:18, Moloch napisał(a):

I będziesz z tego strzelał? Czy pójdzie do witrynki? :D 

Kolekcja :P  uwielbiam raz na pół roku przeglądać te antyki a czym dalej tym lepiej smakuje to :D mam już tego trochę i czuję że jak dotrwa do jeszcze parę lat to przy nie jednym przeglądzie będzie łezka w oczku xD 

 

I tutaj jeszcze zapomniałem dodać

 

kuchnia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie coś czułem, że zakupy na półkę. Bo niecodzienny widok, że tyle moździerzy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ciekawe aktualizacje robisz panie ;) też stand aside zakupiłem niedawno ale nie wrzucam bo mały ruch na forum. poczekam niech coś wiecej rzeczy dojdzie 😆

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ArbTree napisał(a):

Kolejne mocne aktualizacje ;) chyba tylko we 2óch gonimy ze stuffami 😆

No ja staram się teraz trochę wykorzystać gdzie jest dobre promka i jeszcze wyrzutnie w miare dobre bo nowe dostawy na sklepy będą   10-30% droższe 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie idzie, ciągle jakieś nowe rzeczy wrzucane. Chyba wiem od kogo brałeś Fireworks Show 😀 sam się nad nią zastanawiałem w tych pieniądzach zrobi raczej robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka #5 do Stuff-a 2024/2025

- Big Bum SFC16256 (Kaliber 48mm 25sh)

- Ciężki Kaliber SFC16259 (Kaliber 48mm 25sh)

- Wyrzutnia Hydra IC50-16-1 (Kaliber 50mm 16sh) Jak na zdj widać jest bardzo niska (patrząc po filmach pasuje jej kaliber 30/38mm)

- Babiarz SFC2378M1 (Kaliber 20mm 78sh)

- Duży Wulkan FC1303 – 1 kg – Multicolor F3

- Duży Wulkan FC1304 – 1 kg – Cracking F3

- DYMY Rauchbomben Bunt 38mm FSM38-MIX

– 5 sztuk - ŚWIECE Bengalfeuer Mix FFL-20 (RGYBP) F1

 

 

 

paka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...