Skocz do zawartości

[Mroczny] Takie tam...V7 2024/2025


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem nic nie robić ale Pan MPIWOWSKI otworzył sklep i stało się... xddd

W tym roku będzie tylko pokaz i mam nadzieje, że będzie już bardziej dopracowany niż rok temu

Zostało mi kilka wyrzutni z tamtego roku które nie zostały odpalone w pokazie lub na luźnym strzelaniu i będą mam nadzieję użyte w tym roku o ile będą pasować, bo jak widać po pierwszych zakupach chciałbym w tym roku dużo kolorów, jeśli wyjdzie chociaż trochę tak jak sobie zaplanowałem to będzie dobrze xd:fireworks:

 

Także, pierwsza paczka w tym roku kupiona na forum od mpiwowskiego w bardzo fajnych cenach, aż szkoda było nie brać xd

GxiVqHj.jpeg

 
 
 
BF25S-1034 x2 
BF25S-1022 x2
BF25S-1002 x2 
JW2039 Eden x3
BZ50S-7019 x2 
TB130 Orange Puppy x4
JW49 x2
SCALA100A
PXL/1.0/T02 x2
 
 
 
 
 
 
 
Edytowane przez Mroczny
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Mroczny napisał(a):

Miałem nic nie robić ale....

Tak tak 😅 standard jak co roku, a nagle pojawia się okazja i aż coś drze w środku, że obojętnie nie da się przejść xD
Mocny początek :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na celowniku Scalę 100A, ale teraz wiadomo komu ona przypadła.

Pierwszy update i jest bardzo okazale. Dużo kątówek, rzeczy z serii pokazowej Tropic Pro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam się nad tą scalą zastanawiałem, ale uznałem że nie wydam prawie 700zł na jedną wyrzutnię. Natomiast ciebie najwidoczniej budżet nie ogranicza, można pozazdrościć :D. Po ilości kostek tropic pro, widać że pokaz będzie z grubej rury, a happy puppy dodadzą efektu nieco niżej.

16 godzin temu, Mroczny napisał(a):

W tym roku będzie tylko pokaz

Sam pokaz, bez luźnego nawalania dzień i noc? Aż mnie zdziwiłeś. Ja bym tak nie umiał xD.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ilość kostek i ich rodzaj którego taki amator jak ja nawet nie zna i o istnieniu takich kostek nawet nie słyszał, chodź obejrzałem filmiki każdej, którą MPI wrzucił na sell to raczej kostki w większości typowo pokazowe, raczej nie dla Januszy, ale zdjęcie wygląda bogato, myślę że w kwestii zakupów styczniowo lutowych wiemy komu przyznać odznakę.. gratki, imponujące życzę powodzenia z pokazem i z dalszą częścią zakupów ^.^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Patrząc na jeden zakup, w którym towaru jest na parę pokazów, aż ciarki mnie przechodzą,co będzie dalej....

Pozdrawiam

Ps. Eden też jest u mnie jednym z nieodłącznych elementów pokazów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile za całość wyszło złotówek na pierwszym zdjeciu? Bo widzę że sporo jest tych różnych wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...