Skocz do zawartości

endriu123457 StuFF 2023/2024


endriu123457

Rekomendowane odpowiedzi

Symboliczne strzelanie w tym roku sprawił wyjazd na sylwestra do Tatralandii na Słowacji. Na internecie nic nie zamawiałem wszystko kupowane na miejscu Albion jqk i zestaw 5 rakiet z Hestii ostał się z  zapasów kilka lat temu kupiony. Pozdrawiam wszystkich 

7284c1929c7d4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rury będą nie tylko na sylwka, ale też te wodne na Słowacji. Polecam jakieś stalowe majty, bo ta woda ze stromych zjeżdżalni, to można sobie wyobrazić co robi.

Wypad do Kauflandu musiał być, bo rakiety znajome z widoku.

Nie będę pisał, że "tradycja podtrzymana", tylko "sylwester znowu na propsie z ogar stuffem".

~ Pzdr Mantis, Paulo Coehlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mantis napisał(a):

Rury będą nie tylko na sylwka, ale też te wodne na Słowacji. Polecam jakieś stalowe majty, bo ta woda ze stromych zjeżdżalni, to można sobie wyobrazić co robi.

Wypad do Kauflandu musiał być, bo rakiety znajome z widoku.

Nie będę pisał, że "tradycja podtrzymana", tylko "sylwester znowu na propsie z ogar stuffem".

~ Pzdr Mantis, Paulo Coehlo

Dzięki Mantis.

 

Piro ogólnie mam dużo więcej lecz zostawiam sobie na wesele które się odbędzie w 2024 lub 2025r.  Myślę że już klimat sylwestra mnie nie spotka a jednak się myliłem, dziś wieczorem ogarnął mnie taki klimat sylwestra że hej... musiałem jechać po rakiety z kauflanda 🤣🤣. Kiedyś były stuffy po 3,4tys a ten jest za dużo mniej kwoty a cieszy niesamowicie. 

Edytowane przez endriu123457
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...