Skocz do zawartości

[Pirowariat] Stuff 2023/2024


pirowariat

Rekomendowane odpowiedzi

Nie tak skromnie bo jednak 3 konkretne kostki. Pamiętam że 2 lata temu Gigantica wypadła u mnie bardzo dobrze więc na pewno będziesz zadowolony. Ciekawe co pokaże Baron ponieważ też rozważałem jego zakup ale ostatecznie kupiłem Red Sonia. Widać że dobrych efektów Ci nie zabraknie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. No u mnie też miała być Red Sonia zamiast Gigantici jednak brakło w obu pobliskich Aldi. Być może jeszcze coś wpadnie, ale to się okaże w sobotę hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden importer to jak jedna firma wódki, nie mieszamy przy stole :)

A tak na serio - Gigantica musi pójść jako ostatnia ze względu na mix kaliber, który ostatecznie przeistacza się w 25 mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2023 o 22:20, mantis napisał(a):

Jeden importer to jak jedna firma wódki, nie mieszamy przy stole :)

A tak na serio - Gigantica musi pójść jako ostatnia ze względu na mix kaliber, który ostatecznie przeistacza się w 25 mm.

hehehe.... no właśnie nie miesza się, ale z nałogiem nie wygrasz, (nie)stety finalnie wymieszałem :D

W dniu 29.12.2023 o 14:00, Moloch napisał(a):

Dobry wybór :) 
Chyba najlepsze marketówki w tym roku :)

Dzięki !

 

Maly edit, wpadły dwa naleństwa z Dino i finalnie prezentuje się to tak

 

IMG_20231230_104951.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tal, patrząc na to, że wszystko miałem marketowe w tym roku, było zacnie. Najlepsze wrażenie zapewne przez strzały kątowe zrobiła Gigantica, najpiękniejsze ekety Baron, natomiast patrząc na relację cena-jakość mistrzem w mojej ocenie byl Electron z Dino. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Gigantica tak dobrze wali jak waliła kiedyś. To znaczy, że jest to kawał dobrego towaru. A Baron i Kronos pewnie ją zjadł ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Moloch napisał(a):

Jeżeli Gigantica tak dobrze wali jak waliła kiedyś. To znaczy, że jest to kawał dobrego towaru. A Baron i Kronos pewnie ją zjadł ;) 

Jeśli chodzi o różnice pomiędzy baronem kronosem i gigantica to ewidentnie widać różnicę w kalibrze. Gigantica miała mniejsze efekty natomiast strzały kątowe nadrabiały to z zadatkiem. Co do jakości samych efektów baron z kronosem znacznie lepsze. Wg opini widzów za sprawą zapewne układu strzałów wygrała gigantica. Grand chyba wypadł najsłabiej z tych 5 kostek oczywiście biorąc również pod uwagę ich cenę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...