Skocz do zawartości

[hukoluk] Stuff na sylwka 2023/2024


hukoluk

Rekomendowane odpowiedzi

witam kolegów przedstawiam skromny stuuf  wiadomo budżet tylko ze względu na dzieci pozdro dla wszystkich

IMG_20231227_173131459.jpg

jeszcze stragan

IMG_20231227_173152368.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Stuff są jakież rakiety do zabawy i reszta czyli wyrzutnie które poświecą jakiś czas na niebie, sporo ludzi w tym roku wybrało fireballa 50MM mam nadzieję, że będzie zaskoczenie bo sam go kupiłem 😄

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na [hukoluk] Stuff na sylwka 2023/2024

Aż taki skromny, to nie jest, ze względu na kilka kostek o górnym kalibrze. Zabawy jest trochę, bo łącznie 100 petard, 50 diabełków, 12 rakiet, 9 wyrzutni, 2 fontanny i 1 flara.

Diabełkami, to osobiście nie chciałoby mi się już bawić, ale dla dzieci porzucać sobie o asfalt czy o kostkę brukową - jak najbardziej.

Plus za klasyki w postaci Piccolo (co z włoskiego oznacza "małe") i petard lontowych, którym przyświecały stare, ale lepsze regulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zestaw. Jest kilka dobrych wyrzutni, trochę mniejszych. Ciekawy jestem tej fontanny Best, czy jest możliwe by dorównał swojemu odpowiednikowi z piromaxa No limits. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzór mi się osobiście bardziej podoba niż Godny. Fireball XXL trzyma swój dobry poziom już sporo sezonów.
Natomiast Hektor podobno to Hit sezony, który strzela lepiej niż 30mm.

Mi się stuffik podoba! :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tutaj planuje używać/używał rakiet absolut od triplexa? nwm czy warto je brac na ten rok ale kusi i szukam kogoś kto jest coś w stanie o nich powiedzieć bo w rakietach nic o nich nie znalazłem. To są te rakiety jak coś: https://hurtownia-fajerwerki.pl/product-pol-172-RAKIETY-ABSOLUT-TXR793-Triplex.html Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, EtherealRider napisał(a):

Czy ktoś tutaj planuje używać/używał rakiet absolut od triplexa? nwm czy warto je brac na ten rok ale kusi i szukam kogoś kto jest coś w stanie o nich powiedzieć bo w rakietach nic o nich nie znalazłem. To są te rakiety jak coś: https://hurtownia-fajerwerki.pl/product-pol-172-RAKIETY-ABSOLUT-TXR793-Triplex.html Pozdrawiam ;)

Kiedyś były bardzo dobre ale aktualnie gorzej niż tragiczne jak na tą cenę.

 

Co do stuffu to grube kalibry zrobią robotę w sylwestra 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...