Skocz do zawartości

[Hildemo] Tradycja rzecz święta 2023/2024


Hildemo

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :D

Jako że znów nie miałem w ciągu roku czasu na robienie zdjęć po kawałku i budowanie napięcia, to wrzucam znów prawie komplet, liczę jeszcze na coś fajnego w sklepach ale zobaczymy...

Dodatkowo w tym roku znów wyląduje w bliskich okolicach Mantisa, to trochę zrobimy hałasu:D

Główne atrakcje :)

9857ed5ad6952.jpg

W tym roku chce się pobawić jak za dzieciaka dlatego też sporo pierdół, bo niby czemu nie :)

No i jeszcze kolekcja gratisów petard z 2 lat, ani jedna nie wystrzelona.. nie jestem fanem, ale może w tym roku coś pójdzie :D

IMG_20231205_125637.jpg

IMG_20231205_125933.jpg

Edytowane przez Hildemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz tego dosyć sporo, a biorąc pod uwagę, że jeszcze coś dojdzie, to powinieneś spokojnie wyprzedzić mnie w tegorocznym zbieractwie. Plusem kolekcji jest duże zróżnicowanie produktów przy jednoczesnym posiadaniu niektórych artykułów w kilku egzemplarzach.

5 godzin temu, Hildemo napisał:

Dodatkowo w tym roku znów wyląduje w bliskich okolicach Mantisa, to trochę zrobimy hałasu:D

Trzeba będzie coś z tym zrobić. "Stay in touch" przed samym sylwestrem, to może w końcu uda się dogadać na przynajmniej jedną wspólną sesję wysyłania tego w kosmos. Pamiętam jak kiedyś byliśmy 1 km od siebie nie będąc tego świadomi, a zorientowaliśmy się o tym dopiero na forum jak już było po fakcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna kolekcja! ;) Jest wszystkiego po trochu, wiele nowości ale także kilka sprawdzonych pozycji. Artykułów do zabawy starczy na pół nocy :D System mamy podobny, rozumiem że pokaz będzie z niego odpalany? 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest naprawdę grubo i efektownie. Ciekawy jestem jak wypadnie Gruba Berta 🤔. Patrzę że w tym roku jakiś rzut na jw401🙂. Aż szkoda ze i ja jej w tym roku nie kupiłem 😉

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, mantis napisał(a):

Masz tego dosyć sporo, a biorąc pod uwagę, że jeszcze coś dojdzie, to powinieneś spokojnie wyprzedzić mnie w tegorocznym zbieractwie. Plusem kolekcji jest duże zróżnicowanie produktów przy jednoczesnym posiadaniu niektórych artykułów w kilku egzemplarzach.

Trzeba będzie coś z tym zrobić. "Stay in touch" przed samym sylwestrem, to może w końcu uda się dogadać na przynajmniej jedną wspólną sesję wysyłania tego w kosmos. Pamiętam jak kiedyś byliśmy 1 km od siebie nie będąc tego świadomi, a zorientowaliśmy się o tym dopiero na forum jak już było po fakcie :)

Nie no, nie ma porównania z Twoją kolekcją na ten rok, a zwłaszcza z ilością potężnych rakiet jakie masz :D oj tak fajnie by było, w kontakcie :)

14 godzin temu, Grvby napisał(a):

Bardzo ładna kolekcja! ;) Jest wszystkiego po trochu, wiele nowości ale także kilka sprawdzonych pozycji. Artykułów do zabawy starczy na pół nocy :D System mamy podobny, rozumiem że pokaz będzie z niego odpalany? 

Właśnie tak myślę kiedy te pierdoły wszystkie zdążę wystrzelić :D od 2 lat mam ten system i pokaz z części na pewno będzie, do małego pokazu systemik idealny :)

11 godzin temu, damian7878 napisał(a):

Jest naprawdę grubo i efektownie. Ciekawy jestem jak wypadnie Gruba Berta 🤔. Patrzę że w tym roku jakiś rzut na jw401🙂. Aż szkoda ze i ja jej w tym roku nie kupiłem 😉

Mam nadzieję że Gruba da radę, bo to jedyny ,,spory" kaliber i mam nadzieję że będzie moc. Fajna cena była w tym roku, może stąd ta powtarzalność jw401 , ciekawe jak efekty, bo kiedyś to był sztos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasyk JW401 i Triplexowy Wiserion tutaj nie ma co opisywać jakości tych wyrzutni :)
Do tego te "nowsze" wyrzutnie od Gaoo, jestem ciekaw ich jakości.
Star i Poison wyrzutnie z dużą ilością brokatu.
Shell Rockets bardzo fajne rakietki "małe" a efekty piękne.

System jest więc będzie pokazik to lubię :)  :) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...