Skocz do zawartości

Gaoo / Kasak Extreme


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o importerze Gaoo zarejestrowanym pod nazwą "Fireworks Europe Innovation Sp. z o.o." z siedzibą w Bydgoszczy? 

Ich marki to: Gaoo Fireworks, Kasak Extreme, Krachmen, Achtung, Hammer, Bomber, Hoot. Mają również markę ekologicznych fajerwerków "Gaoo Spectrum by prof. Lipkowski".

Czy produkty ze zwykłej serii Gaoo Fireworks różnią się jakoś od Kasak Extreme?

https://www.fireworksinnovation.com/pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie zdobyli trochę rozpoznawalności przez Single Shot-y przynajmniej te „I generacji”(które swoją drogą były świetne). Wiele wyrzutni od tego importera nie miałem, jeśli coś wpadło to głównie z promocji. Niestety ale mnie nie przekonały, nie były jakieś bardzo złe ale nie były też dobre. Patrząc na ich obecną ofertę, opierając się głównie na filmach wydaje mi się że znacznie się poprawili :) Seria HOOT bardzo mnie zainteresowała, w tym roku już raczej nie skorzystam ale w przyszłym na pewno będzie brana pod uwagę. Na temat petard i rakiet się nie wypowiem ponieważ ani jednych ani drugich nigdy nie mialem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa rzecz która, mi wpadła w oko to z nowego katalogu 2024 widnieją Hammery 5g?! Nigdzie filmu w necie znaleźć nie moge więc może nowość i ciekawy konkurent dla ZomBum 5g ? Jestem z Bydgoszczy, nie ma do nich żadnego numeru telefonu chętnie się przejde zapytać czy mają na stanie. Czy ktoś je już miał sprawdzał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Korsarz96 napisał(a):

Ciekawa rzecz która, mi wpadła w oko to z nowego katalogu 2024 widnieją Hammery 5g?! Nigdzie filmu w necie znaleźć nie moge więc może nowość i ciekawy konkurent dla ZomBum 5g ? Jestem z Bydgoszczy, nie ma do nich żadnego numeru telefonu chętnie się przejde zapytać czy mają na stanie. Czy ktoś je już miał sprawdzał ?

5g czarnego prochu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ZumBumach jest foto błysk. Petardy które opierają się na ww mieszance są dużo mocniejsze/głośniejsze niż te oparte na czarnym prochu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...