Skocz do zawartości

[damian7878] stuff 2023/2024


damian7878

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie po raz kolejny 🙂

W tym roku po raz pierwszy zdecydowałem że w moim stuffie pojawią sie wyrzutnie które już kiedyś odpalałem. Takie zaprzeczenie tego co kiedyś prezentowałem i tej myśli że muszę mieć to czego jeszcze nie miałem i nie kupować drugi raz tego samego nawet jeśli cos było mega kozackie. 

Do tej pory zamawiałem na trzech sklepach. Jedna paczka jeszcze jest w drodzę

 

 

IMG_20231101_145238.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW408 czyli kuzyn Samuma.

Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do Tyranta po zmianie etykiety, zawsze to była dla mnie taka fioletowa łuna :)

f-jorge-sm9807-tyrant-wyrzutnia-25-strza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O panie prawie same klasyki, czasem warto wrócić do tego co było kiedyś i przypomnieć sobie jak to było ;) Seria Big Bang mimo małych rozmiarów potrafiła pozytywnie zaskoczyć, mam nadzieje że nadal trzyma poziom. JW408 póki co znam tylko z filmów ale myślę że w przyszłym sezonie to się zmieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mantis napisał(a):

JW408 czyli kuzyn Samuma.

Jakoś nie mogę się przyzwyczaić do Tyranta po zmianie etykiety, zawsze to była dla mnie taka fioletowa łuna :)

f-jorge-sm9807-tyrant-wyrzutnia-25-strza

Wolałem poprzednią szatę, ładniejsza była😁

11 godzin temu, Karpiu napisał(a):

która partia albion? :)

2022😁

 

11 godzin temu, Karpiu napisał(a):

która partia albion? :)

2022😁

Druga paczka🙂45cc4a7c790ec520med.jpg

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graffiti rok temu odpalałem, jak ktoś lubi klasyczne, ale mocne efekty jak na dany kaliber, to będzie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hot fusion mimo małego necu,bo niecałe 500 dobre dupniecie ma 😄 59 i 408 klasyki . Jeszcze przydałoby się coś większego kalibru 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nowak napisał(a):

Zapowiada sie ciekawie :D Jakie dalsze plany?

Dwa konkreciki są w domu, plus coś do zabawy i to będzie wszystko na ten rok

1 godzinę temu, ArbTree napisał(a):

Hot fusion mimo małego necu,bo niecałe 500 dobre dupniecie ma 😄 59 i 408 klasyki . Jeszcze przydałoby się coś większego kalibru 😉

Na 2 trochę się ie zawiodłem trzy lata temu. Miałem Sharpa i nie wypał jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, damian7878 napisał(a):

Na 2 trochę się ie zawiodłem trzy lata temu. Miałem Sharpa i nie wypał jak dla mnie

nie mówie że 2 ale te 38 z sr i jorge na filmikach dają rade, też na 2 sie przejechałem kiedyś ale postanowiłem dać im szansę raz jeszcze <godzilka za 250 z pyroshella, nawet jak bd bida to w tych pieniądzach nie bd szkoda xD >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stardusty czyli najlepsze spośród dużych rakiet od Jorge.

Ładny klasyk w postaci Songa, dane było odpalać go w 2022 i potwierdzam, że jest to wciąż sowicie doładowana prochem kostka 30 mm z gęstymi efektami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Styx to był dla mnie sztos, w czasie gdy ta kostka wychodziła był to swego rodzaju powiew świeżości.

O... i jest iskrownik No Limits, który zapalił mi ostatnio trawę na łące :D 

Jeśli nie będzie śniegu na sylwka i temperatura na plusie bez deszczu przez kilka dni, to przyszykuj sobie łopaty do gaszenia ognia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mantis napisał(a):

Styx to był dla mnie sztos, w czasie gdy ta kostka wychodziła był to swego rodzaju powiew świeżości.

O... i jest iskrownik No Limits, który zapalił mi ostatnio trawę na łące :D 

Jeśli nie będzie śniegu na sylwka i temperatura na plusie bez deszczu przez kilka dni, to przyszykuj sobie łopaty do gaszenia ognia :)

Haha faktycznie coś sobie przypominam ze któregoś razu jak miałem tą fontannę to sie długo paliła potem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestaw skompletowałeś :) Są konkrety, są mniejsze kostki, są rzeczy do zabawy i porządny zestaw rakiet - wszystkiego po trochu. Wyrzutnie też nie byle jakie, bo sprawdzone i bardzo dobre przede wszystkim. Taki stuff z klimatem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny zestawik uzbierałeś ;) czekamy na fotkę całości choć przydała by się jakaś większą kątówa dla urozmaicenia ale i tak jest dobrze :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
10 minut temu, matikoksu napisał(a):

Bardzo dobry zestaw wyszedł z tych zakupów 😁 będzie fotka całości?

Tak, w ciągu 2 dni będzie 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotka całości na Sylwester 2023/2024.

Wszystkim forumowiczom wspaniałej sylwestrowej zabawy, przyjemnego strzelania i wszystkiego dobrego w Nowym Roku! 

 

received_740328420863641.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny stuff :) bardzo podoba mi się dobór wyrzutni, nie brakuje również rakiet i wulkaników, pozostaje mi życzyć szczęśliwego nowego roku i bezpiecznego odpalania :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...