Skocz do zawartości

[Grvby] Chude Lata vol. 23/24


Grvby

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Piromaniaków! 

Kolejny rok powoli zmierza ku końcowi więc najwyższy czas wyciągnąć zapasy z szafy i założyć temat. Koncepcja wiele się nie zmieniła względem poprzedniego roku, w ciągu dnia i wieczorem strzelanie w ogródku a o godzinie zero mały pokazik z użyciem systemu do odpalania z AliExpress. Budżet pozwala na to co jest, coś jeszcze wpadnie, myślę że max 2-3 wyrzutnie i może jakieś pierdoły :) 

Na pierwszy ogień idą rakiety, szelkowce zakupione na noworocznej promocji, hukowe zostały z zeszłego roku:

b9829f93b1061377.jpg

Następne w kolejce są Single Shoty od Gaoo. Bardzo mi się spodobały więc troszkę zakupiłem :D Zostaną głównie użyte do strzelania przed północą, z kilku sztuk zrobię wachlarz do pokazu:

e81fb0da6968105e.jpg

 

No i na samym końcu mamy wyrzutnie, trochę silentów, trochę "normalnych" ;) Ta zmasakrowana wyrzutnia to Srpyro CLE4173, kurier miał chyba zły dzień: 

caed971bf62fa915.jpg

Finałowe Ciasto z numerem 1 trafiło się dosyć stare ;) 

4278500431fd08f6.jpg

 

Edytowane przez Grvby
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fajny zestaw :) Single z Gaoo są gdzieś dostępne jeszcze? Na kilku stronach patrzylem i zostaly same wybrakowane :D Hukowe jakies wleca? Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie "chude"  te lata ^^ Rakiety 2,5" z hestii sztos, szczególnie Nike efekt do samej ziemi :D Single jak taki odpowiednik ThunderingKinga tylko każdy ma swoją rurkę xd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej okazała jednorazowa aktualizacja w tym roku. Niby chvdo, ale grvbo.

Quality szelkorakiety od Hestii z wplecionymi koberkami.

Modne rurki od cukiernika Gaoo, pewnie te kolorowe, bo ta słynna niekolorowa trójka zaspała na zbiórkę w szeregu.

Same rozchwytywane przez znawców piroamatorki kostki, z czego Rapa Nui już miałem, Teściu u mnie już zagościł, a parę z nich mam jeszcze zamiar upolować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie single zakupiłem w sklepie piropolska.pl ale tam już raczej pusto będzie, wydaje mi się że tylko prywatnie ew trzeba czekać na nowe partie. Jeśli chodzi o huk to będę strzelał tym co ostało się ze "złotych czasów emiterów" głównie Explodery, Dum Bumy Sharki itp itd :D coś tam w szafie jeszcze zostało. Rakiety od Hestii bardzo mi przypominają te które były dostępne jakoś w latach 2013-2014 w Kauflandzie od EuroPyro, były potężne. Mam nadzieję że te wypadną tak samo dobrze. Na single z nr 3 nie mam jakiegoś ciśnienia ale jeśli będzie okazja to może się zakupi. 

W dniu 24.09.2023 o 20:41, mantis napisał(a):

Najbardziej okazała jednorazowa aktualizacja w tym roku. Niby chvdo, ale grvbo.

Quality szelkorakiety od Hestii z wplecionymi koberkami.

Modne rurki od cukiernika Gaoo, pewnie te kolorowe, bo ta słynna niekolorowa trójka zaspała na zbiórkę w szeregu.

Same rozchwytywane przez znawców piroamatorki kostki, z czego Rapa Nui już miałem, Teściu u mnie już zagościł, a parę z nich mam jeszcze zamiar upolować.

To mam już tytuł tematu na przyszłe lata: "Grvbe lata" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzę,że u Ciebie kocham x wszystkiego co grube. 

Brocade Skyterror odpalałem w tym roku. Nie ma się do czego przyczepić - efekt jeden ,ale naprawdę piękny. Malutka wyrzutnia Poison również robię piękną robotę.

Z niecierpliwością czekam na kolejne Twoje prezentacje.

Pozdrawiam 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Prestiżowe, ciężko dostępne rakiety zapakowane w gustowne kartonowe pudełko. Po tylu latach w końcu i zagościły u mnie 🥲🥲🥲 Ten rok zrobił się nietypowo rakietowy 🎆

27717b7f946d6723.jpg

Edytowane przez Grvby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokery czyli chyba coś co było popularne jeszcze przed Cobrami. Nie wiem dlaczego teraz rzadziej widać w stuffach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tyle jeśli chodzi o większe rzeczy. Pozostało kupić pierdoły do zabawy i to będzie koniec na ten rok 😀

88a2e491d41f3e22.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa kolekcja, sporo rakiet, wyrzutnie bardzo fajnie dobrane, na JW59 na pewno się nie zawiedziesz, robi świetne wrażenie na żywo :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę klamotów do zabawy Ci się uzbierało :)
Jakiś mały pokazik planujesz?
Rapa Nui, Candle Bundle i wachlarz na to by wskazywały.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Moloch napisał(a):

Trochę klamotów do zabawy Ci się uzbierało :)
Jakiś mały pokazik planujesz?
Rapa Nui, Candle Bundle i wachlarz na to by wskazywały.

Dokładnie tak. System mam taki prosty 12 kanałowy z AliExpress ale w zupełności mi wystarcza 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę Hery, Nike, Zeusa z Hestii i rakiet od Pentapolis. Spróbuję zapolować na te pierwsze z Hestii, bo z tymi drugimi może być krucho.

Daj znać, czy latają w miarę prosto, czy schodzą w powietrzu, to może nie będę już jechał za rok na obrzeża miasta odpalać dużych rakiet. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj będzie się działo na niebie za sprawą tych wyrzutni kątowych, JW59 osobiście miałem i byłem z niej zadowolony, JW917 również swoją dynamiką zrobi wrażenie na publiczności, widzę również sporo rzeczy do odpalania przed 24tą, niczego tak naprawdę tutaj w tym stuffie nie brakuje :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się na temat kątowek 😋. Jw401, jw59 i px-pro15 miałem przyjemność odpalać w ostatnich latach. Przy jw59 widzowie krzyczeli z wrażenia, jw401 też mega wielkie efekty i piękne w dodatku.. Px-pro15 też była bardzo dobra.. Przede wszystkim mocne trzeszczenie palm.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...