Skocz do zawartości

[Nowak] Stuff 2023/2024


Nowak

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, w tym temacie będę co jakiś czas robić aktualizacje zakupów na nadchodzącego sylwestra :D 

W tym roku wyjątkowo szybko wpadła pierwsza paka :D 

Zamówione z odpalaj.pl - wszystko super, wpadł mały gratis oraz kilka wlepek

Plany jakieś są, na pewno nie będzie to spektakularny stuff, ale coś będzie

Wpadną na pewno jakieś hukowe mocniejsze od PS3, myślę nad większym kalibrem od Jorge (2-3 wyrzutnie 38mm)

Jakieś porządne rakiety, na pewno szelkowe od Hestii, coś ciekawego na finał, kilka 30mm, coś z 25mm/20mm i trochę pierdół do zabawy, ale czas zweryfikuje plany i promocje jakie będą, póki co tyle

Pozdro

ba555ccba85f48d6gen.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, podoba mi się Twoje podejście do tematu, wszystkiego po trochu. Hektor wypada elegancko na filmach, po prawej stronie za to mamy klasyki ;) Szelkowce od hestii to jedne z lepszych rakiet myślę że warto je zakupić. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szelkowe od Hestii miałem, a dokładniej Cyborg i Machine - byłem zadowolony, stąd też decyzja o ponownym zakupie :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nowak napisał:

Szelkowe od Hestii miałem, a dokładniej Cyborg i Machine - byłem zadowolony, stąd też decyzja o ponownym zakupie :P 

Mam u siebie w tym roku. Zastanawiam się też nad innymi hestiowymi szelroketsami: Ares, Hera, Zeus i Nike.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Widać że stawiasz na crackling , 4 kostki z dobrą dawką trzeszczenia . Na 408 sie nie zawiedziesz, mimo upływu czasu nadal trzyma poziom ;) no i czekam(y) na dalsze aktualizacje :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 kostki z craclingiem wystarcza :D JW408 mialem 11 albo 12lat temu i to jeszcze z peoniami :D Wpadną jeszcze myślę 4 paki, w tym jedna trochę wieksza. Aktualizacja niebawem, pozdro. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie mamy trochę klasyków i trochę nowości 😀 Kraklingowy potwór JW408 myśle ze kiedyś w końcu zagości i u mnie, jestem bardzo ciekawy jak wypadnie ta wyrzutnia hukowa od triplexa. Będziesz mógł zrobić pojedynek z Titanium Salute 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grvby napisał(a):

Ponownie mamy trochę klasyków i trochę nowości 😀 Kraklingowy potwór JW408 myśle ze kiedyś w końcu zagości i u mnie, jestem bardzo ciekawy jak wypadnie ta wyrzutnia hukowa od triplexa. Będziesz mógł zrobić pojedynek z Titanium Salute 👍

Mam jeszcze w planie kupno Color Thunder od Argento - 25s 20mm i porównać sobie 3 sztuki, bo przyznam sie, ale nigdy nie mialem hukowych wyrzutni :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Stuffik robi już wrażenie, ciekawe wyrzutnie, artykułów różnych do zabawy przed 24tą nie brakuje a tu jeszcze sugerujesz Nam, że będzie aktualizacja, nie mogę się doczekać :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Tff napisał(a):

Stuffik robi już wrażenie, ciekawe wyrzutnie, artykułów różnych do zabawy przed 24tą nie brakuje a tu jeszcze sugerujesz Nam, że będzie aktualizacja, nie mogę się doczekać :D

Do końca miesiąca TFF powinny wlecieć 2 paki, plus coś w grudniu :D 

 

4 godziny temu, Moloch napisał(a):

Ten link niestety wygasł :(

Faktycznie, nie wiem jak edytować, bądź się nie da, więc wklejam foto które wygasło

387451905_1264698420816262_1130030735219508036_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=NdngfUW9kwEAX8Mq48C&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=03_AdQI1Fieo--hS39LFl6tZ3Fl52KTwnuMcq5b3dLyUYPG9w&oe=657B1ED6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupione na Black Friday

396688871_672752908314978_9078851074600820545_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=9MEyg1LBjC4AX8FU5I7&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&oh=03_AdQJ0RP5A9Lzgyxf7lnAAS8Wr_08kUus7TMhKm3qE-8mZA&oe=658C2456

Zamówiłem SkyTerror, dostałem telefon z odpalaj.pl że niestety już nie mają, oraz czy mogą wysłać Albion. 

Kolejna paka z odpalaj.pl - pancerne pakowanie, multum pianek i każda wyrzutnia w folii - chyba mają cały magazyn tego :D 

Wpadną jeszcze mocniejsze hukowe (o ile jeszcze dostanę i nie będą wykupione) rakiety, pierdoły no i jeszcze jakieś wyrzutnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta nazwa "Lockout", którą różnie można przetłumaczyć "nie wpuścić do środka", "zamknięcie na klucz", "zamknąć na kłódkę", "odcięcie dostępu" - na początku mnie trochę intrygowała, bo nie rozumiałem jakie ma zastosowanie dla pirotechniki. Możliwe, że jest tam zamknięta moc, którą dopiero uwalnia dopiero odpalenie lontu? Trochę myląca etykieta, bo jest na niej multiefekt, w rzeczywistości mamy tam jednakowy efekt palmy, tyle że wieńczony różnymi kolorami kulek. Mimo tego, wyrzutnia według tego co prezentują różne nagrania na YouTube, wydaje się być jakościową kostką.

Odpalaj.pl to sklep, który szybko stał się popularny, co ciekawe, jest pierwszy w google (oprócz allegro), który wyskakuje po wpisaniu frazy "fajerwerki". Przynajmniej w dniu, w którym piszę tego posta i przynajmniej dla moich preferencji konta google. Mocno podziałali i profesjonalnie podeszli do marketingu. Trzeba im jednak przyznać, że obsługa klienta, jak również pakowanie piro przyciągnęło do nich kolejnych stuffowiczów, w tym również mnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak to wygląda na chwilę obecną

368088851_1773483479764503_1659039181136418332_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8cd0a2&_nc_ohc=zYAjQ97UkSgAX_asVU-&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&oh=03_AdTOTVUuMBmD-q0DrK8MVmzVChkqqCfR4oCCM-rx--DdQA&oe=65997A28

Plany były większe, miały wpaść mocne rakiety, coś mocniejszego od PS3, większy kaliber w wyrzutniach, ale niestety plany poszły się walić, bo wyszło kilka wydatków (jak co roku przed świętami :D ), przez które stuff jest na ostatnim miejscu.  Planuje jeszcze zamówić pakę z drobnicą do strzelania przed północą, jakieś rakiety i z 2-3 kostki małe, mooooże coś jeszcze z hukowych i zobaczymy markety. Chyba czas najwyższy po 19 czy tam 20 latach, zacząć zbierać cały rok :D Jeśli coś wpadnie, ułożę całość i wrzucę. Pozdro

Edytowane przez Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chyba wszystko co jest wymagane by zrobić długotrwałe show. Część z tych rzeczy miałem okazję odpalać, stąd też myślę, że niczego się nie powstydzisz, jeśli oczywiście będziesz starał się w miarę możliwości odpalać od najmniejszego do największego spodziewanego efektu. Co by dać na koniec? JW408?

PS5 Sharki w 2023 roku? Nieźle.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo klasycznych dobrych pozycji. Mi się ten stuffik podoba. 
Głównie 25-30 mm to to co tygryski lubią najbardziej :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, mantis napisał(a):

Masz chyba wszystko co jest wymagane by zrobić długotrwałe show. Część z tych rzeczy miałem okazję odpalać, stąd też myślę, że niczego się nie powstydzisz, jeśli oczywiście będziesz starał się w miarę możliwości odpalać od najmniejszego do największego spodziewanego efektu. Co by dać na koniec? JW408?

PS5 Sharki w 2023 roku? Nieźle.

Odpalane od najmniejszej, do największej :P 

Na finał pewnie Gruba Berta, no chyba że jednak wpadnie coś lepszego. 

Edytowane przez Nowak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Patrze że sporo craclingu i trzasku u Ciebie 🙂. Ciekawy jestem lockouta. Jeszcze go nie miałem, ale podobno wyrzutnia robi wrażenie. Większość kostek z Twojego zestawu miałem i nie mogę  się niczego doczepić. Stuff masz naprawdę efektowny 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny stuffik, dużo ciekawych i sprawdzonych kostek . Szkoda że decydujesz sie na pojedyncze odpalanie a nie jakiś mały pokaz. Przy tym co masz można by było stworzyć coś fajnego ale odpalane po 2/3 sztuki a finałowo Berta + 408 pokaże pazur ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...