Skocz do zawartości
  • 0

Sfinx vs moździeż


filip11

Co kupić?  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • sfinx
      5
    • mo?dzie?
      8


Pytanie

:arrow: kung-fu 8zł
:arrow: macrocosmos II 9zł
:arrow: cyrkoblitz 5,5zł (opakowanie)
:arrow: --------- 25zł

Co mam kupić w biedrze do tego planu sfinxa czy może moździeż.

PS nocna ankieta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jedno i drugie? Jak nie to zależy od tego czy to chcesz pobawić się w obsługę moździerza i poczuć się jak żołnierze w II WŚ :D czy chcesz odpalić lont raz i cieszyć się efektem pięknego, cudownego Sfinxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja na twoim miejscu bym wybrał Moździerz... więcej zabawy a efekty są naprawdę niezłe... a Sfinx to zapalisz i sruuu i nie ma ;) wiadomo, że efekt niby lepszy ale... ja wole polecić moździerz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Popieram firemana sfinx'a odpalisz i żadnej radochy a tak to ci z moździerza jak sie nachylisz kulka strzeli w łeb i będziesz miał otwór na bidon :grin: :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja na twoim miejscu wybrał bym moździerz, ponieważ ma piękne efekty i do tego dużo zabawy jest z nim, ale o gustach się nie rozmawia... powiem krótko: chcesz dużo zabawy i wspaniałe efekty? Bierz moździerz!
Chcesz ładne efekty beze ponownego odpalania? Bierz sfinxa.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A więc wybrałem. Powiedziałem mamie, że ma kupić moździeż i dałem jej wydruk tego produktu :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przy twoim stuffie lepszym rozwiązaniem będzie moździerz dlatego że nie masz tego dużo i moździerzem dłużej się nacieszysz. A najlepiej jakbyś skubnął babci z emerytury 25 zeta i dokupił jeszcze Sfinxa<joke> :mrgreen:

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To by i tak nic nie dało bo mama mi pozwoliła wydać na stuff 50zł oczywiście mam więcej kasy, ale mama mówiła mi, że szkoda kasy na fajerwerki i lepiej żebym kupił coś pożądnego..... ale dobre i to bo kiedyś wogóle nie miałem fajerwerków na sylwestra. Więc i tak wyszłem na swoje :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zdecydowanie, bierz Sfinxa. Coś porządnego musisz mieć w stuffie. Do zabawy będziesz już miał kung-fu i cyrcoblitze. a Sfinxa odpalił byś na koniec swojego pokazu. Co do jakości tej wyrzutni to nie muszę się wypowiadać :wink: polecają ją chyba wszyscy forumowicze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A więc co, mam jeszcze godzinkę czasu jednak pojadę z mamą. Także możecie mnie jeszcze przekonywać do swoich faworytów :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bierz sfinxa masz do zabawy kung fu,picolaski,circoblitzów troche więc ci starczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moździeż kupiony, zapraszam do działu stuff i obejżenia, ocenienia mojego stuffu.

Pozdrawiam !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Filip dokonał wyboru więc uważam że modek może zamknąć lub usunąć temat;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...