Skocz do zawartości

[ Pjetrek ] arsenał 2023/2024


Pjetrek

Rekomendowane odpowiedzi

IMG_20231214_173441-min-min.thumb.jpg.25dddeab7d17aded272bdbd3ee770d73.jpgIMG_20231214_173809-min.thumb.jpg.7cb0438c8bd7df74ed1c5354df1515a4.jpgIMG_20231214_173916-min.thumb.jpg.9489ba82432c96c3ecab871c6bdba8af.jpg

A tutaj stare dobre fp3 z pierwszej wersji, i nwp drobiazgi, duzo lontu, naklejki i smycze, kolega z forum nawet o moje oczy zadbał i dostałem okulary. Wow. Jestem z tych zabytków mega zadowolony, no i rakiety hukowe też mega dobre. 

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy te i wcześniejsze wyglądają na retro stuff, o którym niektórzy mogliby tylko pomarzyć.

Nie wiem, czy dobrze widzę, ale tam dość zacne rakiety z Pentapolis wylądowały. Zastanawia się tylko jak będą kijki regenerowane i czy w ogóle.

Gratisy w ostatnich zakupach bardzo przyjemne i sentymentalne, trafiłeś na hojnego sprzedawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mantis napisał(a):

Zakupy te i wcześniejsze wyglądają na retro stuff, o którym niektórzy mogliby tylko pomarzyć.

Nie wiem, czy dobrze widzę, ale tam dość zacne rakiety z Pentapolis wylądowały. Zastanawia się tylko jak będę kijki regenerowane i czy w ogóle.

Gratisy w ostatnich zakupach bardzo przyjemne i sentymentalne, trafiłeś na hojnego sprzedawcę.

Tak to te rakiety, tr345, takich zacnych rakiet nie bede marnować, kijki jakoś napewno bedą klejone i polecą prosto w niebo.  A sprzedawca sam stwierdziłem, że ma złote serce, te zabytki dostałem za tylko 135zł z dostawą, wszytko oprócz rakiet dostałem od użytkownika Poki, jako weteran od 2004 moze go kojarzysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Okularów używam odkąd dostałem w okolice oka kawałkiem gipsu od nowego znerfionego mini dum buma. Nie wyglądają one już na nowe. 

Kolega Twój z forum widać też chyba miał podobne doświadczenia....

Oczy nie odrastają jak wątroba...

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze zakupy w sklepie Piro24.pl. Do stuffu wpadł tegoroczny hit w postaci radioaktywnego uranu i świetna nowość od triplexa, wyjce, wyjce i jeszcze raz wyjce. 2 wyjce idą do pokazu, odpale dwa jednocześnie w układzie "V" a jeden do zabawy przed 00:00.  💥 Beng

 

IMG_20231219_164233-min.thumb.jpg.c6495f8cc3f5ff47cfda8fb1bdf859a1.jpg

Edytowane przez Pjetrek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To piszczące dobre dobre ;) Trzeba będzie atakować w przyszłym sezonie. Uranium TOP amatorka, potężna wyrzutnia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenomenalny stuff. Jestem pod mega wrażeniem jakości, ilości fantastycznych wyrzutni, zacnych kątowek, rakiet. Jeden z najlepszych stuffów na ten rok jak do tej pory! 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie zakupy na ten rok, mam już wszytko co chciałem i jeszcze wiecej. 

Inwazja zombiaków partia 2023 z woreczkami w środku, i killerki 2023 na przystawke przed konkretami. Flary wiadomo, najlepsze jakie są, ale może być z nimi różnie dlatego, że są z nowej partii listopad 2023, produkcja włoska.

Jutro nagram filmik z całym stuffem i pozostałościami z poprzedniego sylwka.

Jak patrze na moje zbiory to aż mi sie ciepło robi, stuff życia, pozdrawiam i życzę bezpieczeństwa przy odpalaniu.

Beng💥💥💥

IMG_20231228_173008-min.thumb.jpg.103d0cbe498cbb7dd74983db5d2ee155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak duży zestaw rakiet jakimi są Zombiaki, muszą być zakupem kontrolowanym, czyli musi być zgodność "partyjna". Konkretnie chodzi o rocznik błogosławiony, bo są też na rynku roczniki niebłogosławione. Pokój z Tobą.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...