Skocz do zawartości

[mantis] Freestyler Waka Maka Phone 2023


mantis

Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku odstawiam na bok robienie stuffu tematycznego i kupuję po prostu to, na co mam ochotę. Na pewno będę polował na większe rakiety.

Na pierwszy ogień lecą emitery zachowane po poprzednim roku.

c7P6Yrf.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bardzo dobre zakupy kolego,
PX-PRO ma fajne tempo typowa wyrzutnia pod pokaz! :)
Ozon mega dynamika i jakość :)
Rakietki również bardzo dobre sztuki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Widzę dwa z czterech rodzajów rakiet od Hestii. Sam (pomimo darzenia niezbyt dużą sympatią rakiet) wziąłem Herę i Nike. Podejrzewam,że Twoje to również najlepsze z tej serii ( chyba dla Kauflanda) tworzone. 

Co do pozostałości emiterów - Signalos 2- choć to tylko 2 gramy NEC,to robotę robią dobrą. Obecnie to już białe kruki. Musisz mieć ich spory zapas,skoro odpalisz całą paczkę.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dinozaury z kosmosu. W roli głównej krejzi taksiarz i zdechlak muzykant. Linia kosmiczna druga i łuny błyskawic.

nzSsQvn.jpg

piroart.eu - wyprzedaż styczniowa (-25%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mantis coraz bardziej zaskakuje ledwo styczeń a już towaru więcej niż stuffy z dawnych lat. Tylko pogratulować że w końcu możesz sobie pozwolić na co masz ochotę.

Te rakiety Hesti dalej w chodzą za fajną monetę czy wystrzeliły jak wszystko??

Px-pro to już wiadomo co się świeci.

Co do hukowej z iskry dam na dniach znać czy to coś warte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hl1030 napisał:

Te rakiety Hesti dalej w chodzą za fajną monetę czy wystrzeliły jak wszystko??

Było kilka rodzajów rakiet szelkowych z Hestii w Kauflandzie, z czego dwa modele Cyborg i Machine zachwalali na forum najbardziej, dlatego wziąłem. Jest też seria rakietoszelek Zeus, Hera, Ares i Nike, z czego najlepsza jest podobno Nike.

2 godziny temu, hl1030 napisał:

Co do hukowej z iskry dam na dniach znać czy to coś warte.

Zobaczymy co pokaże ta 18 mm salutówka od Iskry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.02.2023 o 15:39, mantis napisał(a):

Pierwsze zakupy w tym roku

kV6nKfQ.jpg

vqajtfr.jpg

transakcja prywatna

Najlepsze rakiety z tego asortymentu. Piękne efekty

5 godzin temu, mantis napisał(a):

Dinozaury z kosmosu. W roli głównej krejzi taksiarz i zdechlak muzykant. Linia kosmiczna druga i łuny błyskawic.

nzSsQvn.jpg

piroart.eu - wyprzedaż styczniowa (-25%)

Space line II, bardzo czesto pojawia sie u forumowiczow. Hit czy kit 2023?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nike od Hestii jest najlepsza z serii. Świadczy o tym jej cena w jednym ze sklepów - jest wyższa od innych. 

Efekty do samej ziemi.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne zakupki, ciekawie się zapowiada . Ozon fajny mix-shape i dość dynamiczna, space line to już chyba standard w stuffach :D, blitz rums niestety duuużo słabsze od kultowej TS z piromaxa :( . Na pewno będziesz zadowolony z Taxi New York :) dość szeroki kąt działania i ciekawy efekt .
Pozdro i do nastepnego xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Svadobná pyrotechnika 2023

Początkowo miałem kupić JW417 Show Of Fireworks oraz JW419 Genesis za namową Molocha, do tego JW4001 Show Of Fireworks z polecenia KrychFire. Akurat te kostki były przecenione na Fajerwerki Gorzów i miałem je w koszyku razem z paroma innymi kostkami. W ostatni dzień Gorzów nieoczekiwanie cofnął jednak promocję i trzeba było zmienić plany, jak również sklep. Wybrałem coś w Sklepie Z Petardami mając na uwadze trochę ograniczony teren do odpalania. Niektóre kątówki, w tym PX-PRO 4, którą mam na stanie, byłyby zbyt zamaszyste, nie wspominając już o kupieniu w innym sklepie JW832 Godzilla.

Mad Max, Space Line II i Angel wzięte po cenach promocyjnych. Kolejność odpalania wyrzutni taka jak na zdjęciu od lewej do prawej.

F5jjMPc.jpg

Dzięki za gratisy w postaci wlepek i fontanny tortowej.

sklepzpetardami.pl - kod rabatowy "petarda" (-10%)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zestaw 👍ciekaw jestem jak wypadnie angel bo mam również go u siebie a kostka taka sporadycznie widywana w stuffach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trochę już tego nazbierałeś mimo że sezon zakupowy dopiero rusza pełną parą :D Strzelane będzie z systemu czy "klasycznie" ? W zasadzie wszystkie wyrzutnie które kupiłeś wydają się ciekawe. No i ważne że są Signalos-y 2.0. Sylwester bez nich to trochę jak słoik dżemu bez dżemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Grvby napisał:

Strzelane będzie z systemu czy "klasycznie" ? W zasadzie wszystkie wyrzutnie które kupiłeś wydają się ciekawe.

Jak sugeruje słowacki nagłówek "Svadobná pyrotechnika" - fajerwerki były przeznaczone na wesele. Nawiasem: nie moje. Wszystkie te sześć kostek ze sklepu z petardami zostało już odpalonych. Pilotem z odległości odpaliłem system, który zainicjował zapalnik, który odpalił lont główny, który po kolei odpalał 6 wyrzutni. Nagrania z tych kostek (oprócz The Besta) przedstawiam poniżej z amatorskich ujęć.

Niby lipiec półmetkiem sylwestra, choć klimat odpalania na nieznanym terenie w środku roku w garniutrze zupełnie inny. Nie traktowałbym wesela jako przedsmaku sylwestra. Każda kostka na swój sposób magiczna, dlatego zrobię ocenę taką jaką wystawiam zwykle po sylwku:

TXB521 The Best (Triplex) - 100 strzałów (20 mm) - szybka i dynamiczna kostka atakująca rzadko spotykanymi ułamkami efektów. Wszędzie latał huk i dało mi szok 9/10   UWAGA! Kostka nie nadaje się do pokazów, gdy zależy nam na dokładnym czasie trwania efektu, z racji, że jej czas trwania waha się od 20 do 40 sekund. Nie bez powodu nie odnajdziemy czasu trwania jej efektu na etykiecie i na stronie produktu w sklepach internetowych. 

JW2006 Show of Fireworks (Jorge) - 68 strzałów (20, 25, 30 mm) - multikaliber z dwoma głównymi efektami multicolor przeplatanymi salwą gwizdków, finał z oddzielnym efektem 8/10

JW818 Space Line II (Jorge) - 21 strzałów (30 mm) - nie taki hit jak go malują. Być może zbyt daleko stałem... Zgrabnie układający się efekt, chociaż daleko mu do równomierności efektów japońskich kraftowych szelek. Jak to kiedyś przeczytałem "jakością bliższy do Funke", chociaż mnie nie powalił na tyle, na ile się o nim mówi. Będę starał się zrewidować swoją ocenę po sylwestrze, do tego celu mam drugą sztukę. Łatwo wyrwać go na promocji, co przemawia na plus. Total: 8/10

TXB337 New Horizons (Triplex) - 60 strzałów (24 mm) - 24 mm uderzające jak dolne 30 mm. Obecne salwy katiuszowe złożone z kilku sekwencyjnych wystrzałów pomalowały niebo gęstym pędzlem. Bajka odkrywająca nowe horyzonty 8.5/10

JW802 Angel (Jorge) - 50 strzałów (30 mm) - narracyjne przedłużenie wydarzeń z New Horizons ze względu na wspólną bazę efektu składającą się z białych gwiazdek. Urokliwy anioł wpasowujący się kolorystycznie w klimat weselny: z jednej strony biały jak suknia panny młodej, z drugiej czerwony jak serca zakochanej pary. Znany YouTuber znalazł dla niej inne ciekawe zastosowanie z racji na występowanie białego i czerwonego koloru efektów: święto narodowe 11 listopada. Wyróżniający się jest tutaj długo palący się rozprysk złożony z kilku czerwonych kul (Jorge mówi na to "dalie") wylatujących poza zarys złożony z białych piwonii (Jorge mówi na to "białe mieniące się gwiazdki"). Brakowało tylko, żeby czerwone kule w ostatniej salwie ułożyły się w kształt serca. Połowicznie złożyłem sobie ten kształt w myślach jako naturalną kontynuację, o którą rzecz jasna w realu ciężko ze względu na klasę amatorską wyrobu. Aniele daję Tobie tak wiele... 8.5/10

22 godziny temu, Grvby napisał:

Strzelane będzie z systemu czy "klasycznie" ? W zasadzie wszystkie wyrzutnie które kupiłeś wydają się ciekawe.

Odpowiem na to pytanie drugi raz, jeśli nie miałeś na myśli wesela, tylko sylwestra, to 31.12 będę starał się zminimalizować użycie systemu dążąc do całkowitego braku jego wykorzystania, aby ograniczyć ilość logistyki i majsterkowania. Zimą operowanie systemem jest trudniejsze niż latem, szczególnie w nocy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, miałem na myśli sylwestra 🙂 Korzystając z okazji propsuje Mad Max-a i JW818, bardzo mi się spodobały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja z okazji 100 dni do sylwestra. Król Freestyle-u pasujący do nazwy tematu i TEŚCIU od Jorge.

5xGyQ7J.jpg

GtkvwYx.jpg 

pirozone.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ten słynny Gold Edition 255 CLE 4170. Pierwszy w mojej karierze zakup czegokolwiek od importera Srpyro.

YZYSsRT.jpg

sprzedaż prywatna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...