Skocz do zawartości

[Sevento] Skromny stuff 2022/2023


Sevento

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Tradycję trzeba dochować :D Niestety, trzeci już rok to będzie skromny pokaz z takiego względu, że mam inne, przyziemne wydatki

Być może będzie to mój ostatni pokaz. W przyszłym roku planuję wyprowadzkę do mieszkania i nie będę się bawił w łączenie całości. Ale tradycję strzelania podtrzymam i będę odpalał pojedynczo, może ze dwie-trzy połączę ze sobą i tak ze 3-4 pakiety. A może jednak pokaz przed domem rodzinnym tak jak zawsze? Zobaczymy. Komentarze mile widziane!

PS. Mam jeszcze całą paczkę rzymskich ogni (T6237), paczkę rakiet JR04, trochę emiterów, jakiś duży wulkan i trzy garści małych petardek. Wszystko z ostatnich lat. Pewnie jeszcze rakiety dokupię, bo lubię je puszczać 😄

Zakupy na PiroArt, jak co roku

fajerwerki 2022.jpg

Edytowane przez Sevento
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie tak skromnie patrząc na obecną sytuację na rynku piro :)  Jestem bardzo ciekawy jak wypadnie Poison, liczę na to że będzie taki jak na filmach, ta kometa może być tłusta :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne pro kątóweczki sobie powybierałeś. Znalazł się Absynt z zakręconym efektem, popularny w tym roku Poison i jakiś grubszy kaliber w postacie Blitza. Dziać się będzie :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na te czasy i te ceny to nie tak skromnie :D absynt dobrze gwiżdże jak sie stoi 10m obok, vis kolorowy, poison na filmach robi robote > jestem ciekaw jak wypadnie ta 7575 od komety czy efekty tak samo dowalone jak 639 z triplexa .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieważna jest ilość, czy skromnie lub nie, najważniejsza jest zabawa a tu widzę, że będzie co robić :D Najbardziej mnie chyba rozwaliła ta taksówka z gaoo, będzie dobry kurs xD 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...