Jump to content
  • 0

Jaki sklep internetowy wybrać zamowienie za 1500zł

Ilovefireworks12
 Share

Question

Witam jak w tytule który teraz ze sklepów internetowych najelepiej wybrac ? który ma jakieś propomocje zamowienie chce zrobić w przeciagu 2 tygodni . Z jakiego sklepu warto skorzystać , mam obok siebie pirohit stacjonarny w pile ale ceny kosmos odpada , Kwota około 1500-2000zł . Dodam że uwielbiam Jorge. Licze na waszą pomoc 

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0
52 minuty temu, Ilovefireworks12 napisał(a):

Witam jak w tytule który teraz ze sklepów internetowych najelepiej wybrac ? który ma jakieś propomocje zamowienie chce zrobić w przeciagu 2 tygodni . Z jakiego sklepu warto skorzystać , mam obok siebie pirohit stacjonarny w pile ale ceny kosmos odpada , Kwota około 1500-2000zł . Dodam że uwielbiam Jorge. Licze na waszą pomoc 

Ja bym polecił @PiroArt.eu. Szybko bez problemu i z cenami też. A jak powyżej napisali masz jeszcze rabat.

• Like 1

• 0

INS fireworks- obecnie -30% i spory wybór, ale z wysyłką i dostępnością towaru zamieszczonego na e-sklepie bywa różnie. 

Jeśli jesteś cierpliwy to polecam. 😅

Zrobiłem w BF dwa zamówienia u nich, to ponoć jutro mają być wysłane.

• 0

Kupuje to się na Black friday a najlepiej na początku roku bo teraz to już takich promocji nie ma no chyba, że INS ale u nich kupując to różnie jest jednemu wyślą na drugi dzień a inny nie zobaczy wcale i tylko nerwicy się nabawi