Skocz do zawartości

Odpalaj.pl


Odpalaj.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Zamówiłem pierwszą paczkę w tym sklepie , bo kierowałem się dobrymi cenami.Paczka była u mnie na drugi dzień.Otwieram paczkę i patrzę a tam nie ma zamówionego lontu.☹️

Napisałem do obsługi sklepu i dostałem bardzo szybko odpowiedź.Problem został rozwiązany.Teraz mogę z czystym sumieniem polecić sklep Odpalaj.pl innym użytkownikom pirotechniki.Mają dobre ceny, duże rabaty,dobrze zapakowane paczki , bardzo szybką wysyłkę i fachową obsługę🙂

 

Za zamówienie 200zł w gratisie dostałem zapalniczkę , choć spodziewałem się innego gratisu po opiniach innych kupujących.

Edytowane przez Mateusz2004
Zmiana opinii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateusz2004 napisał(a):

Zamówiłem pierwszą paczkę w tym sklepie , bo kierowałem się dobrymi cenami.Paczka była u mnie na drugi dzień.Otwieram paczkę i patrzę a tam nie ma zamówionego lontu.☹️

Za zamówienie 200zł w gratisie dostałem zapalniczkę , choć spodziewałem się innego gratisu po opiniach innych kupujących.

Jeśli brakowało lontu, wystarczy do nich zadzwonić lub napisać i problem się rozwiąże. Kupuję u nich sporo i dbają o klienta a pomyłki nie oszukujmy się często się zdarzają.

Jeśli chodzi  gratisy to jest to tylko dobra wola sklepu. Jeśli kupiłeś praktycznie wszystko z promocji to nie dziw się że w gratisie dostałeś tylko zapalniczkę. Jak idziesz do jakiegoś sklepu to też oczekujesz że do każdych zakupów dostaniesz gratis? :)

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
7 godzin temu, kuciak78 napisał(a):

Jeśli brakowało lontu, wystarczy do nich zadzwonić lub napisać i problem się rozwiąże. Kupuję u nich sporo i dbają o klienta a pomyłki nie oszukujmy się często się zdarzają.

Jeśli chodzi  gratisy to jest to tylko dobra wola sklepu. Jeśli kupiłeś praktycznie wszystko z promocji to nie dziw się że w gratisie dostałeś tylko zapalniczkę. Jak idziesz do jakiegoś sklepu to też oczekujesz że do każdych zakupów dostaniesz gratis? :)

Pozdrawiam

Spokojnie, napisałem w tej sprawie do obsługi sklepu.Jak problem się rozwiąże to usunę ten komentarz a napiszę pozytywny.🙂

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dziękujemy za opinię, co do pomyłki zdarzają się. Tu zawsze dojdzie czynnik ludzki. Na bieżąco jeśli ktoś ma taką sytuację proszę dzwonić wyjaśnimy sprawę od ręki.

 

Pozdrawiamy ekipa Odpalaj.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa gazetka w sklepie www.odpalaj.pl

Zapraszamy do zakupów! Śledzie nasze kanały społecznościowe by na bieżąco otrzymywać informacje o największych promocjach.

Aktualne kody rabatowe smiechol.yt lub ABES15 dają 15% rabatu na towar nieprzeceniony.

Zespół Odpalaj.pl 

Screenshot_2023-09-28-21-54-04-777_com.instagram.android-edit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szybko, sprawnie i na temat. Warto śledzić na facebooku ten sklep ze względu na gazetki z mega ofertami. Ostatnio zdarzył się im Testosteron od Jorge w rekordowo dobrej cenie w necie, nawet taniej niż w INS-ie.

Zamówiłem Testo i single, a dostałem jeszcze w gratisie małą fontannę cylindryczną od Triplexa i dwie wlepki.

Wysyłają do paczkomatoła, co jest plusem, gdy ktoś chce coś zamówić i odebrać po robocie, bo wiadomo, że kuriery potrafią przyjeżdżać w godzinach pracy i można czasami minąć przesyłkę, stąd paczkomat jest git rozwiązaniem dla kogoś kto nie bierze kto wie jakich rakiet długasów czy wyrzutni dryblasów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep zasługuje na dużą pochwałę. Powiem tak.. Zamawiałem dziesiątki razy przez ostatnie ponad 10 lat w różnych sklepach ale jeszcze tak zabezpieczonej i ładnie zapakowanej paczki nie odebrałem. Dostałem kilka produktów z 2013 roku. Nie wiem gdzie były trzymane ale wyglądają jakby wczoraj wyszły z produkcji. Miesiąc wcześniej zamówiłem z Gold weco to złapałem się za głowę po otworzeniu paczki. Produkty wyglądały jakby ktos nimi rzucał i kąpał je. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep jak najbardziej na plus, pomimo bardzo przecenionych produktów znalazł się gratis i firmowa zapalniczka, towar bardzo dobrze zabezpieczony, na pewno wrócę tam nie kolejny raz. Polecam wszystkim 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 witam zauważyłem rakiety u was na stronie ROCKETLAND RS33R14 macie podana zła gramature te rakiety z koncówka R14 sa F2 i maja cos 660 g nec chyba, dopiero te ROCKETLAND RS33R maja nec 1966 g nec bez koncówki R14 do sprawdzenia bo może wprowadzac w bład  i wogóle opis jest zły do nich tam są 33 rakiety a nie 26 

Edytowane przez Martino30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie w ciągu 48h, solidnie zapakowane bąbelków i pianek nie brakowało, zamówienie za +/-500zl, do tego rabat z forum i mojemu wielkiemu zaskoczeniu wyrzutnia gratis i to nie mała, dziękuję pozdrawiam polecam sklep.  P.S za zapalniczkę i wlepki również dziękuję, uwielbiam takie pierdołki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zamówiłem dwie wyrzutnie w tym sklepie, za niedużą kwotę. Paczka dobrze zabezpieczona, wysyłka ok. Dodatkowo dostałem dwa gratisy, za co dziękuję. Napewno jeszcze coś tu kupię. Mogę wam serdecznie polecić ten sklep z fajerwerkami. Pozdro dla całej ekipy odpalaj.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka z Black Friday odebrana i rozpakowana. Wszystko zapakowane i zabezpieczone na cacy. Kontakt ze sklepem perfekcyjny w każdym temacie nie ma lipy. Dziękuję za gratisy i POLECAM zdecydowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, obecnie jeden z najlepszych sklepów internetowych, o ile nie najlepszy... Idealny kontakt, dobre ceny, duży wybór, pakowanie paczek pancerne. Polecam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...