Skocz do zawartości
  • 0

Z jakiego sklepu internetowego najlepiej do 2k średnie wyrzutnie


Ilovefireworks12

Pytanie

Witam trochę mnie tu nie było bo parę lat mam pytanko do was gdzie teraz najlepiej robić zakupy w necie jaka stronę najbardziej polecicie,  mieszkam koło piły więc czy pirohit jest dobrym wyborem,  pierwszy budżet to 2k proszę o pomoc pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

obecnie pirohit to totalne zdzierstwo, ja polecam piroart, sklepzpetardami i od forumowiczów,  obowiązkowo oblukaj sklepzpetardami.pl mają na stanie świetne wyrzutnie za najniższe ceny.

Edytowane przez Pjetrek
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
11 godzin temu, Pjetrek napisał(a):

obecnie pirohit to totalne zdzierstwo, ja polecam piroart, sklepzpetardami i od forumowiczów,  obowiązkowo oblukaj sklepzpetardami.pl mają na stanie świetne wyrzutnie za najniższe ceny.

Dzięki wielkie za pomoc napewno sprawdzę te stronki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

sklepzpetardami.pl tak jak kolega wyżej napisał, duży wybór wyrzutni i tanio jak na obecne czasy. Oprócz tego mogę ci jeszcze polecić lemfire.pl, też bardzo tanio, ale tam głównie jorge jest.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Sklepów które można polecić jest sporo. Arkafajerwerki, piroart, sklepzpetardami, petardyshop, fajerwerki-korsarz, fajerwerkilider, fajerwerkishop. W jednych jest drogo w innych jeszcze drożej 😀 Możesz popatrzeć co dany sklep oferuje, poszukać produktów które Cię interesują i porównać ceny. Myśle że pośród ww propozycji na pewno znajdziesz coś dla siebie 👍  Jeśli mieszkasz blisko PiroHit-a to oczywiście wpadnij tam, na miejscu przy takiej kwocie może coś urwą z cen, zawsze warto spróbować 🙂

Edytowane przez Grvby
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, PiroMan25 napisał(a):

sklepzpetardami.pl tak jak kolega wyżej napisał, duży wybór wyrzutni i tanio jak na obecne czasy. Oprócz tego mogę ci jeszcze polecić lemfire.pl, też bardzo tanio, ale tam głównie jorge jest.

Super akurat jestem fanem Jorge także napewno też skorzystam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 2.11.2022 o 18:02, Ilovefireworks12 napisał(a):

Super akurat jestem fanem Jorge także napewno też skorzystam 

Jak nie jesteś kilka lat w temacie to musisz wiedzieć, że obecne Jorge to już nie to samo co kiedyś. Stanęli w miejscu i inni ich dogonili/przegonili.

 

U nas masz kod forumowy na -11% plus zamówionko osobiście podrzucimy Ci pod drzwi bo trasę Koszalin-Poznań robimy co tydzień. Zawsze to trafią w najlepszym stanie. Wybór wyrzutni chyba mamy, w najbliższym tyg będzie jeszcze mega duża dostawa więc jak chcesz to dzieła

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...