Skocz do zawartości

Thunder Rocket TR340


Mroczny

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa: Thunder Rocket

Kod: TR340

Producent/Importer: PentaPolis

NEC: 80g

Efekt: Huk

Zdecydowanie mocniejsza niż Gigant z funke, leci wyżej, ma mega bass, jakość wykonania też na plus, cena 49zł to już sami musicie sobie wybrać czy 4 giganty z funke za 70zł czy jedna mocniejsza, w sylwestra sprawdzę jak strzela w mieście ale już wiem, że będzie niezły huk :D

eLqdJlo.jpg

GyFX6vb.jpg

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna sztuka za pięć dych to cena powyżej poprzeczki, ale jak ten pogłos w okolicy idzie jeszcze długo jak od bomby wojennej, jak od uderzenia Colpo cisza się zrobiła, a  pieskom dane się było jedynie przed monumentalnym tąpnięciem pochować. Ta data ważności 13 lat... aluminiowy silniczek... mega dopracowany kijek od rzemieślnika... miejsce produkcji gdzieś w zaświatach: Pentapolis, Pięciomiasto, coś jak Trójmiasto, tylko nie w Polsce, a prawdopodobnie we Włoszech... Ta rakieta to jakby kupić włoskie wino 100-letnie, beczkowane, leżakowane pod odpowiednim kątem. Coś raczej tylko dla bardzo wyrachowanych koneserów pirotechniki widowiskowej górnolotnej, dla osób sytuowanych, ustawionych w życiu, pragnących czegoś więcej, chcących doświadczyć basu na klacie, zderzyć się z falą uderzeniową jak po uderzeniu kijem w Neptuna. Tak jak Farasz jest Bogiem petard (specjalnie przez duże "B"), tak jego rakietowy odpowiednik powinien się zaopatrzyć w te rakiety i powiedzieć o nich prawdę na forum o prochach odpowiednio dozowanych: "Takie jest moje zdanie o tych rakietach, które opisałem dokładnie w tej książce. Tu możecie pobrać PDF".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Rakiety mają swoją cenę ale i mają potężną moc, mimo bardzo wysokiego lotu . Polecam 11/10 !!!

Filmik zawiera porównanie kilku różnych rakiet + osobno thundery ;

 

Edytowane przez ArbTree
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Słabsze są sporo od Cobry pentapolis z piskiem . Porównując Cobre titanium salute do Blizschlage stare , stare Thunderking, ,i te TR340 nie maja podejscia do COBRA titanium salute sprawdzone w teście  taka moja opinia. Dla mnie Cobra z piskiem brać póki są 😎 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Moja wypadła porównywalnie do cobry z piskiem. Dziwne trochę. Może te cobry są niestabilne, albo moja thunder była jakaś dopieszczona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...