Jump to content

Zbanowany użytkownik za multikonto


Koopacz
 Share

Recommended Posts

Witam

Tak się złożyło ,że zanim Pirofanek został zbanowany, złożyłem u niego niewielkie zamówienie. Paczka doszła wczoraj. Kompletna z wykazem zakupów. Nwet z malutkim gratisem

Rozumiem, że ban nastąpił za posiadanie wielu kont na tym forum? I że ten nick należy do "słynnego" cynamonyta? Jeśli ktoś zechce mnie oświecić - z góry dziękuję za odpowiedzi.

I jeszcze jedno pytanie- co to jest discord? Pyta się Was człowiek nie posiadający konta  na żadnym portalu społecznościowym (oprócz youtuba - ale to w końcu nie jest porrtal społecznościowy) oraz taki ,który dwa dni temu przerzucił się na smartfona (dotychczas używałem Nokii e72).

Pozdrawia i życzę dla wszystkich spokoju ducha i naładowania baterii podczas zbliżających się świąt.

Link to comment
Share on other sites

Tak, mantis go zbanował za multikonto. Poza tym nie jest mile widziany bo skłócał celowo forum z innymi, nie słuchał się do zasad i za całokształt.

Link to comment
Share on other sites

Discord to taki kanał komunikacyjny, po prostu bardziej zaawansowany chat, możesz korzystać z niego z przeglądarki, albo z poziomu pulpitu komputera (instalując program, zakładając konto, a potem włączając skrót na pulpicie). Jeśli pamiętasz czasy Gadu-Gadu, Tlena, albo korzystałeś kiedyś ze Skype, to Discord ma funkcje wcześniej wymienionych.

Na przyszłość, użytkownicy którzy wystawili oferty sprzedaży, ale coś przeskrobali, będą banowani z opóźnieniem czasowym, aby mogli się chociaż skontaktować z kupującymi i administracją.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...