Skocz do zawartości

hanev.pl


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę hary, że będziesz musiał stawić się w 4 oczy ze sprzedawcą, bo przez neta coś niezabardzo. Zanim zaczniesz zamawiać to najpierw spytaj się mailem czy nadal prowadzą sprzedaż przez internet. Jak ci nie odpowiedzą to znaczy, że zrobili sklep on-line dla ozdoby. Jest temat gdzie kupować http://www.fajerwerki.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=41 myślę, że pomoże ci znaleźć jakiś sklep czy hurtownie. Co do Bum Bytom ceny może nie jakieś hurtowe, ale też nie są jakieś bardzo drogie, więc wyślij im maila czy prowadzą sprzedaż i czy można złożyć zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Ostatnio na hanev.pl są wielkie zmiany...
Wcześniej jeszcze coś było , albo przynajmniej zdjęcia...
Teraz nie ma już nic :P :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ehhh wolałem stary wygląd strony. Ale narazie to jeszcze chyba stronka jest mało dopracowana brak cen itp. mam nadzieje , że to zmienią i będzie tak przyjemnie jak kiedyś :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Looknijcie na ich stronę, jest nowa i gorsza :P I nie mają sklepu, ale mają ofertę, fajnie, że mają oryginalne zdjęcia 'na żywo'.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...

2 dni temu pisałem z zapytaniem o cennik i sklep internetowy i odpisali mi:
Witam,

Na dzień dzisiejszy nie mamy opracowanej sprzedaży przez internet. Niemniej
gdyby coś się zmieniło będziemy aktualizować stronę.

Zapraszamy do nas, jeżeli jest Pan z okolicy.

A cennika mi nie przesłali.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na hanev.pl
  • 10 miesięcy temu...

Wygląda na to, że się uaktywnili, bo takie wyrzutnie jak Gruba Berta czy Big Bum wyszły w 2021 roku.

Profil facebookowy aktualizują na bieżąco, ostatnia aktualizacja z dzisiaj (11.10.2023).

https://www.facebook.com/fajerwerkihanev/posts/pfbid0RRh1qnTZ8PaxK7bf5C9zyfj8LsPN6sDJqUA2z6VtE4T4EqLzD1ysNXV8PFdQaVncl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...