Skocz do zawartości

hanev.pl


FireMan

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie w tym dziale omawiamy tą strone.
Moje pytanie brzmi na hanev.pl zamawia się na paczki , opakowania , czy sztuki.Tzn. Wyrzutnie kosztuje 60 zł + koszt wysyłki ok 30 zł = 90 zł.Czyli tyle zapłace ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym dziale omawiamy tą strone.
Moje pytanie brzmi na hanev.pl zamawia się na paczki , opakowania , czy sztuki.Tzn. Wyrzutnie kosztuje 60 zł + koszt wysyłki ok 30 zł = 90 zł.Czyli tyle zapłace ???

Tak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamm pytanko ile gdzies tak dochodzi paczka z hanev.pl i co sądzicie o zestawie big day


niewiem ile dokładnie idzie z tamtąd paczka ale słyszałem że dłuugo i że nieopłaca się tam kupować bo nic niema na magazynie :? Big Day to dobra rzecz, fajne efekty warto się w to zaopatrzyć na sylwka :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście pisć na temat.Zróbcie sobie dział o Big Day i piszcie.A pozatym na Hanev.pl jeśli coś mają w ofercie to musi to tam kiedyś być.A apropo opłacalności.Wyrzutnia Thunder Rain ta duża wszędzie od 70 zł wzwyż a na hanev.pl za 55 zł.To się opłaca.A pozatym rakiety Big Day ŚWIETNA RZECZ.Miałem je w tym roku.Za 50zł w GEANT`cie.Efekt jak na pokazach w Warszawie.Nakręciłem nawet Filmik.O kurde nie na temat :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no widzisz sam piszesz nie na temat :lol: a co do hanev to długo przed tym sylwkiem przyglądałem sie ich ofertą i sa naprawde fajne :) tylko ze co patrzałem to zawsze ze nie maja towaru dostępnego w magazynach więc kupiłem w normalnym sklepie :( a ceny na hanev są naprawde tanie :)
pytanie mozna zamowić u nich tzn na hanev cos latem ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie.Z kolegami składamy się w maju po 50 zł na trzech.Starczy spokojnie. :mrgreen: :arrow: :arrow: :mrgreen: .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no to znaczy ze teraz będziecie kupowac no to super ja tez pewnie cos kupie nazbieram troszke kaski i kupie tylko ze trzeba płacić 30 zł za wysyłke ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh no to znaczy ze teraz będziecie kupowac no to super ja tez pewnie cos kupie nazbieram troszke kaski i kupie tylko ze trzeba płacić 30 zł za wysyłke ??

Niestety :( To jest minus hanevu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak zawsze patrze to pisze za towar jest niedostępny i ze nie mają go w magazynie :( a jesli nawet to jak go przysyłają w jakiejś paczce czy jak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą sainus.Niech wypowie się ktoś , kto tam kupował , a nie kto ma zamiar i nic nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest taka osoba która kupowała na hanev.pl ??
jesli tak to fajnie :lol:
ja planuje za jakis czas kupić petardy na hanev , ale znowu wydac 30zł na samą wysyłke to troszke duzo wiec nazbieram sobie z 60 zł i za 10 petardy , naliczyłem ze kupie za to 1200 k0201 :) może normalnie w sylwka nie sa one mocne ale latem do postrzelania idealne :D i za 12 zł voo doo :0 i jkieś małe rakietki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ale jak zrobić żeby mi przysłali z hanevu jak zamówiłem se przed sylwestrem tam fajerwerki i mi do tej pory nie przysłali :?: :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem że żeby coś z tamtąd dostać to trzeba zamówić za minimum 35 zł :| ale niektóży zamawiali w tamte wakacje o wartości 50-100 zł i jeszcze nic nie dostali, zauważcie też że niemają żadnych fajerwerków na magazynie moim zdaniem ta hurtownia już niefunkcjonuje, a szkoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...