Jump to content

[robbenntl] Ktoś ze starej gwardii z nocnej zmiany, czyli mój stuff 21/22 :D

robbenntl
 Share

Recommended Posts

Hej hej hej, w sumie nie będę się rozmieniać na drobne :D Nigdy nie zacząłem kompletowania asortymentu już w listopadzie, więc to dopiero listopadowe zakupy. Co będzie dalej? Nie mam pojęcia, aczkolwiek wiem, że zakupy jeszcze będą z pewnością. Tak więc nie powiedziałem ostatniego słowa :D W tym roku stawiam tylko na efekt, człowiek starszy, hukowe się znudziły, ale z rakiet się nie wyrasta, one jeszcze również zasilą moje zbiory :)

image0.jpeg

Edited by robbenntl
  • Like 2

Reprezentacja Pyro Moravia ze smokami na czele, a do tego gang prostokąciaków. Jak ktoś kupuje Godnego, to często w parze ze Wzorem.

Godny Wzór do naśladowania 💪

Zobaczymy jak ten kompocik, podejrzewam, że pójdzie jako ostatni.

Godzinę temu, robbenntl napisał:

[robbenntl] Ktoś ze starej gwardii z nocnej zmiany

Stara gwardia swoją drogą, ale również ktoś kto założył konto na forum w samego Sylwestra xD

• Thanks 1

6 minut temu, skowyt1627 napisał:

Elegancki zestaw. Zdradzisz skąd smoki wyrwałeś? :D

Jak najbardziej, ze sklepu fajerwerki shop :D Był rabat 25% na początku listopada, więc dałem się skusić widząc i wiedząc co wyrabia się z cenami :) 

1 godzinę temu, robbenntl napisał:

Jak najbardziej, ze sklepu fajerwerki shop :D Był rabat 25% na początku listopada, więc dałem się skusić widząc i wiedząc co wyrabia się z cenami :) 

No ceny niestety powariowały :(

A mają te smoczki lonty rezerwowe? Przy pokazie na loncie jednak bardzo pomocne a nie wiem czy uda się zakupić system w tym roku 

10 minut temu, skowyt1627 napisał:

No ceny niestety powariowały :(

A mają te smoczki lonty rezerwowe? Przy pokazie na loncie jednak bardzo pomocne a nie wiem czy uda się zakupić system w tym roku 

Lontów rezerwowych brak, specjalnie obejrzałem dookoła i nic nie widać

Solidny zestaw, smoczki kiedyś dawały radę, ciekawe jak teraz 🤔 dziwi mnie brak rezerwy, bo większość kostek pyromoravi włącznie z tymi małymi 16 je posiada .
Godny i wzór na pewno zachwycą oko no i big bang . Jeszcze jakaś mocną kątówa by się przydała i można świętować . 
PS. masz jakiś plan na te 16-stki , np. W-shape czy na luzie odpalane ?

• Thanks 1

1 godzinę temu, alekfajerwerki napisał:

Solidny zestaw, smoczki kiedyś dawały radę, ciekawe jak teraz 🤔 dziwi mnie brak rezerwy, bo większość kostek pyromoravi włącznie z tymi małymi 16 je posiada .
Godny i wzór na pewno zachwycą oko no i big bang . Jeszcze jakaś mocną kątówa by się przydała i można świętować . 
PS. masz jakiś plan na te 16-stki , np. W-shape czy na luzie odpalane ?

Odpalane na luziku, jedna kostka po drugiej :)

TXB913 kurła zamawiałem ostatnio na strefiePiro za 360 golda i myślałem, że przyjdzie... :C Bardzo chciałem tą wyrzutnię, daj znać po sylwestrze czy było warto :) Widzę także, że smoki znów robią się popularne, ostatni raz miałem smoka chyba w 2017 i z tego co pamiętam nieźle podawał ale wtedy kosztowały 120zł :DD Ciekawe czy dalej trzymają poziom

Edited by Mroczny
  • Like 1

20 godzin temu, Mroczny napisał:

TXB913 kurła zamawiałem ostatnio na strefiePiro za 360 golda i myślałem, że przyjdzie... :C Bardzo chciałem tą wyrzutnię, daj znać po sylwestrze czy było warto :) Widzę także, że smoki znów robią się popularne, ostatni raz miałem smoka chyba w 2017 i z tego co pamiętam nieźle podawał ale wtedy kosztowały 120zł :DD Ciekawe czy dalej trzymają poziom

Właśnie jeden filmik mi nasuwa czarne myśli, ale znowu inne pokazują jej moc :) Ja smoki mam co roku, jeszcze jeśli gdzieś się pokaże w dobrej cenie to kupię jeszcze jednego, Lipiec zawsze ze smoków robił dobrą robotę (jednego roku nie wiem co się odwaliło, ale miała jakiś ultra szybki lont, 49 strzałów wystrzeliło w górę gdzieś w 2-3 sekundy, później wszyscy tylko o tym mówili że tak biało było :D

Kolejne wyrzutnie już do mnie jadą, także wkrótce mały update wszystkiego co jest (Urok, Hydra, Plan X, Fireball XXL, Titan oraz Hard) :P 

W dniu 27.11.2021 o 00:37, Mroczny napisał:

I nie dotarła? :)

54 minuty temu, Moloch napisał:

I nie dotarła? :)

StrefaPiro na stanie nie ma chyba większości wyrzutni z oferty. Trzeba pisać i pytać, mi zamówienie na wyrzutnie Hard i Urok anulowali :)

1 godzinę temu, robbenntl napisał:

StrefaPiro na stanie nie ma chyba większości wyrzutni z oferty. Trzeba pisać i pytać, mi zamówienie na wyrzutnie Hard i Urok anulowali :)

To samo co INS. Najlepiej dzwonić i pytać :)