Jump to content

[Piotrek007] 2021/2022

Piotrek007
 Share

Recommended Posts

Witam. I w tym roku postanowiłem coś zakupić. Tym razem nie ze sklepu, ale od kolegi z forum. Kostka naprawdę sporych gabarytów. Miejmy nadzieje ze będzie kolorowo na niebie i Klasek mnie nie zawiedzie. Ten rok stawiam na kostki od 30mm do 50mm. Zobaczymy jak będzie.

Resized-20210118-191228-5106.jpg

• Like 1

• mpiwowski changed the title to [Piotrek007] 2021/2022

Widzę początki zbieractwa  grubego kalibru 😀 czekamy na kolejne ciekawe pozycje bo to jest chyba dość nowa kostka od klaska nie widziałem jej wcześniej jeszcze zobaczymy co pokaże 😜💥

Bardzo ciekawie rozpoczynasz tylko pytanie... czy faktycznie te kostki 50mm są warte swojej ceny i czy strzelają jak 50mm. Bo tak patrząc na te kostki to 30mm bije je na głowę nie wszystkie ale większość 

Godzinę temu, endriu123457 napisał:

Bardzo ciekawie rozpoczynasz tylko pytanie... czy faktycznie te kostki 50mm są warte swojej ceny i czy strzelają jak 50mm. Bo tak patrząc na te kostki to 30mm bije je na głowę nie wszystkie ale większość 

Nie mam pojęcia. Dobra cena to grzech było nie kupić i sprawdzić. Trzeba coś nowego próbować. Wiadomo Klasek to 50/50 :)

• 1 month later...
  • 5 months later...
2 godziny temu, sokolowskidawid napisał:

No a gdzie 2.0 ?.... ft6 dobre petardy tez chcial bym takie dorwac jesczce 

Nie ma i nie bedzie. Bociek wykupil. Tf chyba juz nie do dostania chyba ze z drugiej ręki