Skocz do zawartości

[kamils38] PyroErrortechnika 2019/2020


kamils38

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wracam z nowym tematem gdyż tamten przez przypadek został usunięty :P

Więc trzeba to trochę rozruszać na początek mała aktualizacja od funke na promocji nie mogłem się oprzeć i kolejna porcja rac :D

79323311_621419105268354_8308470812269084672_n.jpg

Edytowane przez kamils38
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna kostka dla pieska i miło, że nie czekałeś tylko wróciłeś sam z siebie. Fajnie to się komponuje na tle monitora, a nawet dwóch.

Kiedy wrzucasz fotkę całości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mantis napisał:

Piękna kostka dla pieska i miło, że nie czekałeś tylko wróciłeś sam z siebie. Fajnie to się komponuje na tle monitora, a nawet dwóch.

Kiedy wrzucasz fotkę całości?

Jak skończę kupować hahah a tak serio to nie wiem ciężko się do tego zebrać, ale od 20 wolne więc myślę, że będę działał coś w tym kierunku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości..Ile dałeś za te duże cacko na promocji?                                                                      Troche czasu zajmie wszystko do kupy zebrać ?...Też się zbieram i jakoś nie ma kiedy nawet?

Edytowane przez damian7878
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, damian7878 napisał:

Tak z ciekawości..Ile dałeś za te duże cacko na promocji?                                                                      Troche czasu zajmie wszystko do kupy zebrać ?...Też się zbieram i jakoś nie ma kiedy nawet?

Wyrzutnia 99 zł a race 34 zł 

A co do całości to dobra dniówka haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko Wlatuje kolejna i już ostatnia aktualizacja no chyba, że coś jeszcze w padnie z jakiś kramów sklepów i tym podobnych, na dniach postaram się o fotki całości ?

80776671_772259853198904_2751154349563445248_n.jpg

80679276_2395552410556824_6655414354751520768_n.jpg

80110692_2510192192584617_6639940197469388800_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, k4n4li4 napisał:

W tym roku na grubo widzę :D Samum zrobi robotę. Dymy widzę, będzie sylwester w stylu ultras?

Dymy raczej nie na sylwestra tak dokupiłem do kolekcji bo bardzo dobra cena była kiedyś do czegoś się przydadzą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na te whisting comets to mam chrapkę od wielu lat ale zawsze już nie starcza kasy na nie??.Może jednak moglem sobie darować jeden konkret i to kupić?.Ciekawe jak tam Samum Tobie wypadnie?.Widze też o troche rzymiaków się postarałeś.Nic tylko zacierać ręce na całość bo będzie co podziwiać☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, damian7878 napisał:

Na te whisting comets to mam chrapkę od wielu lat ale zawsze już nie starcza kasy na nie??.Może jednak moglem sobie darować jeden konkret i to kupić?.Ciekawe jak tam Samum Tobie wypadnie?.Widze też o troche rzymiaków się postarałeś.Nic tylko zacierać ręce na całość bo będzie co podziwiać☺

U kogoś je zobaczyłem i mi się spodobały a że akurat była promocja to zachachmęciłem do siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...