Skocz do zawartości

rakiety hestia vs jorge co myslicie?


traviu

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanie nie wiem gdzie je dac te pytanie ale chyba tu dam .... jakie najlepsze kariety jorge czy hestia ktora z firm ma njalepsze efekty ? mialem z jorge meteor regn night vision a z hestia mialem oasis light ktory musze powiedziec ze bardzo ladnie sie spisal ale nie wiem jaka firma ma lepsze efekty lepiej wyglonda jorge opakowania bo hestia tak jakos nie ladnie wyglondajom rakiety .......

jakie polecacie zestawy ?
jakie zestawy najlepsze efekty?
jaka firma ma najlepsze rakiety ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak myslalem festival ale festival kosztuje okolo 70 zl a set royal okolo 80 w kauflandzie a diamond collection okolo 50 albo oasis light cenowo zdaje mi sie ze jorge jest droszy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepsze rakiety ma firma Jorge.

po 1 - Wiele userów nawet mówiło kiedyś mając te rakiety z Hesti na sylwka, że efekty były beznadziejne.

po 2 - Sam miałem wiele rakiet już z Jorge i naprawdę efekty są super, a najlepsze to JR25 i Speed IV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorge jest lepsze. Miałem rok temu zestaw rakiet z hesti za 30 zł i byłem bardzo rozczarowany ,efekt to cieki crackling i parę kolorowych gwiazdek :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja nie będe tu oryginalny :mrgreen: kiedyś w sylwestra miałem tylko hestie, tak mi zwaliły sylwestra że bojkotuje i nie kupie żadnych wyrzutni ani rakiet z tej firmy :twisted:
chyba że jakieś typu ballet, ale petardy są ok, lecz to i tak noe przebija Jorge na którym nigdy sie nie zawiodłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jorge jest lepsze. Miałem rok temu zestaw rakiet z hesti za 30 zł i byłem bardzo rozczarowany ,efekt to cieki crackling i parę kolorowych gwiazdek :mad:


Kup se Max XXXL z hestii to nie będziesz zawiedziony ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up
Tak!!
Zgadzam się!!
A co do poprzednich postów to powiem tak. Kupujecie gówno to gówno macie a nie efekt!! haha, Rakiety 1,2" są całkiem spoko ładne explozje ale za wysoko lecą to dlatego może być tak cieńki efekt innych rakiet... mi się podobały ale nie mam zamiaru porównywać rakiet jorge i hestii bo dla mnie taki temat nie ma sensu... widocznie autor przeoczył to, że hestia ma nie wiele rakiet tak dobrych i wielkich jak jorge zazwyczaj dobre jak już są to tylko w drogich zestawach które mało kto kupuje i dlatego też jest taka opinia a jorge? byle diablo ma już ładny efekt... no i jeszcze to, że jorge to firma z której sklepy czy hurtownie mają najczęściej produkty a z hestii mało gdzie są a jeśli już są no to tak jak mówiłem te droższe po jeszcze większych cenach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W hesti efekt nie jest wcale porównywalny do ceny i wielkości rakiety.
Można kupić wielką rakiete za 30zł , a efekt jest gorszy od małej za 7zł.
Jorge ma najlepsze rakiety !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie rakiety z hestia i z jorge i zobacze ale tak jak ja myslalem jorge lepszy ale z hestia set royal to sie oplaca za 80 zl ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Jorge, najlepszym przykładem jest zestaw Kung-Fu gdzie rakietki są małe a efekt jest zarąbisty :) , pomimo, że jestem zagorżałym fanem Hestii co do rakiet polecam raczej Jorge ;) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Osa

Czy mi się zdaje że zrobiła się tu mała wojna teamów hestia vs. jorge




ps. najlepsze rakiety ma jorge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza firma to JORGE a Hestia ma produkty drogie i w dodatku o przeciętnych efektach.Tak jak piszą poprzednicy niektóre mniejsze rakiety Jorge przewyższają swoimi efektami te większe z Hestii i tak samo jest z innymi produktami np.z wyrzutniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupie rakiety z hestia i z jorge i zobacze ale tak jak ja myslalem jorge lepszy ale z hestia set royal to sie oplaca za 80 zl ??


Nie kupuj set royala dużo tam małych rakiet! kup jakiś konkretniejszy z hestii gdzie jest mało małych rakiet a więcej dużych i średnich bo od średnich dopiero się zaczyna zabawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:arrow: Hestia - podobne (wręcz te same) efekty rakiet nie zależnie od wielkości :???:
:arrow: Jorge - różnorodne efekty i dobra cena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie Jorge poniewaz efekty kazdych rakiet sa dobre :D
Nie lubie Hestii raz ja mialem i mniejsza rakieta byla lepsza od wiekszych :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubie Hestii raz ja mialem i mniejsza rakieta byla lepsza od wiekszych :/

Dokładnie! Kiedyś jak miałem dużo hestii to rakiety były beznadziejne i tak jak mówi Luk mniejsze były lepsze od tych wielkich (chodź i tak były beznadziejne), myślałem że tylko ja miałem taki przypadek :???: A jednak nie..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj odpaliłem dwie podobne rekiety, jeśli chodzi o wielkość, jedna z Jorga druga z Hestii. Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu lepszy efekt miała rakieta z Hestii. Może to był jakiś pojedynczy taki przypadek, nie wiem, ale Hestia pokazała, że też może mieć dobre wyroby . Kolejny pojedynek konkurencyjnych firm będzie w sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tamtym roku miałem zestaw Max XXXL i nie wiem co o nim sądzić bo ku mojemu dziwu nic nie pamiętam. :mrgreen: Wydaje mi się że jeśli nie znasz się na fajerwerkach to kupuj Jorga bo tylko niektóre rakiety mogą mieć efekt gorszy od efektu jakiego oczekiwałeś. Co do Hesti to powiem tak : rakiety mają zbyt małe zróżnicowanie i rzadko kiedy efekt zgadza się z opisem o ile on jest :/

Polecam Jorga i i większe ale nie za duże rakiety Hesti.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także wolę rakiety Jorge.

Wydaje mi się że jeśli nie znasz się na fajerwerkach to kupuj Jorga bo tylko niektóre rakiety mogą mieć efekt gorszy od efektu jakiego oczekiwałeś.

Zgadzam się w 100%.

Po za tym nie wiem czemu, ale w tym roku nawet nie przeglądałem oferty Hestii. Jakoś po prostu nie było gdzie. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...