Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
skowyt1627

[skowyt1627] stuff 2018/19

Polecane posty

To dopiero pierwsza paczka. Zapłaciłem 418zł na Piroart.eu i polecam sklep :) Kolejna paczka jest już zamówiona więc teraz tylko czekać. Będe na bieżąco wrzucał to co do mnie przyjedzie :)

stuff.jpg

• Like 1

Szlag nas trafia, jak widzimy opakowanie full moona. Te folijki na górze to jest tragedia

24 minuty temu, PiroArt.eu napisał:

Szlag nas trafia, jak widzimy opakowanie full moona. Te folijki na górze to jest tragedia

Mam dwie wyrzutnie od gaoo i też porwana folijka ale to chyba dobrze bo machony każe zrywać a to poważny youtuber i wie co mówi 

1 minutę temu, k4n4li4 napisał:

Mam dwie wyrzutnie od gaoo i też porwana folijka ale to chyba dobrze bo machony każe zrywać a to poważny youtuber i wie co mówi 

no tak, ale wiesz... nowa wyrzutnia prosto wyciągnięta z nowego kartona i już jest porwana od góry

Ja mam kilka dużych kostek Klasek i też każda porwana. 

Typ mówił, że takie dostali do sklepu. 

Zwrócił tylko uwagę na to żeby popatrzeć czy żadna z rurek od góry nie jest zdeformowana. 

Więc chyba nie ma reguły... 

@PiroArt.eu ja od was dostałem potargane rakiety i nie narzekam 😋 Chyba dużo roboty mieliście bo karton był sklejony z trzech różnych kawałków a w środku ani żadnych wypełniaczy ani nic tylko wszystko razem rzucone na kupe 😉

35 minut temu, FANATYK napisał:

Ja mam kilka dużych kostek Klasek i też każda porwana. 

Typ mówił, że takie dostali do sklepu. 

Zwrócił tylko uwagę na to żeby popatrzeć czy żadna z rurek od góry nie jest zdeformowana. 

Więc chyba nie ma reguły... 

@PiroArt.eu ja od was dostałem potargane rakiety i nie narzekam 😋 Chyba dużo roboty mieliście bo karton był sklejony z trzech różnych kawałków a w środku ani żadnych wypełniaczy ani nic tylko wszystko razem rzucone na kupe 😉

Pakowanie rakiet nie należy do przyjemności, nie ma na to praktycznie kartonów nawet do kupienia, sklejka najczęściej jest najlepszą formą spakowania tego. Zauważ, że niektóre sklepy się wycofały z rakiet

Do FullMoona i Sorbetu  nie można się  przyczepić  jedynie Pleskon to jedna wielka niewiadoma ogólnie jak na część  pierwszą to bardzo ładnie.. konkretnie ! I mam nadzieję  że będzie tego więcej. :)

1 godzinę temu, Kamil911 napisał:

Do FullMoona i Sorbetu  nie można się  przyczepić  jedynie Pleskon to jedna wielka niewiadoma ogólnie jak na część  pierwszą to bardzo ładnie.. konkretnie ! I mam nadzieję  że będzie tego więcej. :)

Będzie będzie :) Sam nie mogę się doczekać :D Pleskon bardzo mi się podobał na video, więc zobaczymy

Trzy super konkreciki😊😊.Bedzie moc😊.Sorbet mnie nie zawiodl jak go mialem 2 lata temu😊

Mała aktualizacja. Paczka przyszła dzisiaj ❤️ Dzięki PiroArt :) 

stuff2.jpg

A tak na razie prezentuje się całość, którą posiadam. Dojdzie jeszcze minimum jedna paczka. Możliwe, że z Fireballem XXL i rakietami FLY EAGLE od panty, ale jeszcze się nad rakietkami zastanawiam :P Domówię również dumbumów ze 2 paczki. Reszty nie zdradzę XD 

stuff całość.jpg

Wygląda dobrze, rakiety rocket ball konkret i sorbet.  Reszta też ciekawa.

13 minut temu, k4n4li4 napisał:

Wygląda dobrze, rakiety rocket ball konkret i sorbet.  Reszta też ciekawa.

Polowałem na Alcory, przeszukałem każdy możliwy sklep w internecie ale nie było, to wziąłem te rakietki. Też są fajne

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować