Skocz do zawartości

Polecane posty

Witajcie

Co bystrzejsi mogli wczoraj dostrzec iż obecnie pracuję nad projektem katalogu fajerwerków większości importerów, który zawierałby możliwie jak najwięcej informacji w jednym miejscu.

Products.thumb.png.c89a802b6af69e931eb52de3335a0ba0.png

1443359409_JW01SaturnMissiles.thumb.png.d1de0b854ca199899c6f3e50628fa3d3.png

Katalog jest na razie w fazie ciągłej aktualizacji w postaci dodawania nowych produktów czy wprowadzania zmian strukturalnych w samym katalogu. Ilość produktów i zmiennych jest dość przytłaczająca, z tego więc powodu szukam Beta testerów do katalogu, którzy mogliby sprawdzić poprawność dodanych produktów a także wyhaczyć ewentualne błędy. Warunkiem koniecznym jest spora wiedza o pirotechnice, tak więc interesują mnie tylko osoby ze ścisłej elity.

Sam katalog ruszy pod koniec tego miesiąca, albo niestety dopiero już w styczniu. Oczywiście nie będzie to pełna wersja, ponieważ proces dodawania kolejnych produktów potrwa jeszcze nawet pół roku. Niestety nie mam za wiele czasu. :D

• Like 2

Gigantyczna robota z tą bazą. Po dodaniu "wszystkich" produktów zacznie się kontrolowanie aktualnych stanów u importerów, co nowego a z czego zrezygnowali. I tak na okrągło ale może uda się nad tym zapanować. Mógłbym pomóc ale najlepiej w dziale petard.

Zapanować/dodawać/usuwać można automatycznie i nie trzeba tego robić ręcznie :)

10 minut temu, Arturo napisał:

Zapanować/dodawać/usuwać można automatycznie i nie trzeba tego robić ręcznie :)

Nic nie będzie usuwane, tylko jak już dodawane do archiwalnych. A co do nowych, tych produktów na rok nie jest aż tak dużo abym nie mógł tego ręcznie dodać i mieć większą kontrolę. Ostatnie 5 lat obserwowałem jak to wygląda, także o aktualizacje się nie martwię. Główny problem to pierwsze dodanie i sprawdzenie czy wszystko gra.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować