Jump to content
KeizZzo

[KeiZzo] - STUFF 2018/2019

Recommended Posts

Cze艣膰 馃槑,聽

oto moja 1/4 paczka na sylwestra.聽

PiroPolska - 337 z艂

-3x聽Fantasy Crackling Thunder PSNR-F2-15001

-1x聽JW06 Kasjopeja

-1x聽Gaz do palnik贸w ATOMIC 300 ml

-3x聽Fire Show

-6x聽DumBum P6AE 5G.

Zam贸wi艂em jeszcze 1x聽聽Independence Night, ale nie dosta艂em, bo ju偶 nie by艂o na magazynie.聽馃槖

Wkr贸tce update :)

IMG_20181126_140413.jpg

IMG_20181126_141559.jpg

14 minut temu, endriu123457 napisa艂:

聽czekam na wi臋cej wyrzutni....聽

Powiem Ci, 偶e teraz troch臋 偶a艂uj臋, bo wzi膮艂em troch臋 ma艂o wyrzutni. Tak zaspoileruj臋, 偶e dojd膮 jeszcze 2 konkretne kostki i jedna 30mm Fireball聽. Mog艂em w sumie ograniczy膰 huk na rzecz kostek, ale no. Bud偶et te偶 w sumie nie pozwala na co艣 wi臋kszego. Jeszcze nie pracuj臋 i to wszystko z oszcz臋dno艣ci. Mimo wszystko s膮dz臋, 偶e i tak nie jest 藕le haha聽:D

14 minut temu, endriu123457 napisa艂:

te kostki fire show bedziesz 艂膮czy艂?

Tak, planuj臋 co艣 takiego zrobi膰. Na pewno b臋d臋 chcia艂 2 pu艣ci膰 w jednym czasie.聽

Rakiety osobi艣cie polecam mia艂em je w zesz艂ym roku ;)聽 b臋dziesz pod wra偶eniem efekt jest niesamowity i d艂ugo utrzymuje si臋聽na niebie..聽 s膮 te偶 kostki聽 jest dobrze聽jak na pocz膮tek. ;)聽

Jak na razie dobrze, ale nie lubi臋 takiej powtarzalno艣ci w stuffach chocia偶 te produkty s膮 przez wszystkich polecane :D czekam na kontynuacj臋 ;D

2/4聽馃槢

FajerwerkiShop - 173z艂

-6x聽Tuono Blue 5 TB5聽

-2x Exploder 4 TP4聽

-1x FireBall聽PXB2203 (30mm)

Gratis - zapalary :D

Ostatnia hukowa paczka, reszta only efekt.聽馃槑

IMG_20181127_141130.jpg

IMG_20181127_142312.jpg

Kolejna paczka 3/4聽 \馃ぉ/

PiroArt - 381,51z艂

-1x聽BZ49S-6012

-2x PXR302Bazooka typ A

-5m lontu 10cm/s

-5m lontu 1cm/s

-1x Fantasy Crackling Thunder PSNR-F2-15001聽馃槤

-1x Palnik gazowy Atomic聽2 x MINI 1300C JET聽

IMG_20181129_154126.jpg

IMG_20181129_155932.jpg

26 minut temu, k4n4li4 napisa艂:

Chyba ci si臋 spodoba艂y te rakiety od pm聽:)聽Wyrzutnia spoko ale bazooki troch臋 przereklamowane :)

W艂a艣nie s艂ysza艂em, 偶e troch臋 przereklamowane, ale nigdy jeszcze ich nie mia艂em i chc臋 jako艣 je sprawdzi膰 :P聽Jakby okaza艂a si臋 jedna spoko to wzi膮艂em 2, jak 2 bd s艂abe to lipton haha Przynajmniej kosztowa艂y mniej po rabacie.

Hmm.. kolejna osoba kt贸ra kupi艂a co艣 z serii Tropic Pro mam nadziej臋 偶e cie ta k膮t贸wka聽nie zawiedzie. ;)聽 do艂贸偶 kilka kostek wi臋cej i b臋dzie bardzo dobrze.聽

1 godzin臋 temu, Kamil911 napisa艂:

Hmm.. kolejna osoba kt贸ra kupi艂a co艣 z serii Tropic Pro mam nadziej臋 偶e cie ta k膮t贸wka聽nie zawiedzie. ;)聽 do艂贸偶 kilka kostek wi臋cej i b臋dzie bardzo dobrze.聽

Zosta艂o mi do pokazania jeszcze jedno ma艂e zam贸wienie ze stycznia tego roku za nieca艂e 100z艂 (50mm). Niestety troch臋聽lipa wysz艂a w tym roku z wyrzutniami. Mo偶liwe, 偶e pr贸cz tego co jest i tej co dojdzie, to kupi臋 co艣 w markecie np. w biedronce. Rok temu fajn膮 mieli bodaj偶e Akido i KungFu

Efektowne bazooki przynajmniej na obazku馃槀..Na zywo ponoc slabizna...Ale zobaczymy.Za to te fantasy cracling pono膰 robia dobr膮 robote...Uwielbiasz rakiety widzs馃槉...Stufff mo偶e si臋 podoba膰

Ostatnia paczka 4/4聽

PyroShop24 -90,30z艂聽(szkoda, 偶e ju偶 go nie ma :()

-1x Fireball XXL聽PXB3613

Reszta to gratisy

PS.Zam贸wienia sk艂adane w styczniu tego roku. By艂 to bardzo fajny sklep, ma艂o towaru, ale bardzo atrakcyjne ceny. Dodatkowo spos贸b w jaki pakuj膮 paczki to WOW. Nikt tak nie pakuje. Jeszcze s艂ynne gratisy.

Prawdopodobnie koniec z zam贸wieniami przez internet. Jak ju偶 to dojd膮 kostki z market贸w. Jutro wstawi臋 ca艂y stuff.聽

IMG_20181129_172021.jpg

No te偶 si臋 dziwi臋, 偶e si臋 zwineli bo dobry sklep by艂.聽 Takie same pirobajery dosta艂em od nich (w konkursie i w gratisie do zam贸wienia)

Fantasy Crackling Thunder to najlepsze co mo偶na wzi膮膰 po tym jak Alcory si臋 wyprzeda艂y. Z tym, 偶e Fantasy Crackling Thundery maj膮 rzadko spotykany w du偶ych rakietach efekt gwizdu, co daje im przewag臋.

Matabrujasy do艣膰 konkretnie wal膮, bawi艂em si臋 kiedy艣. Sporo Dum Bum'贸w 5g zdolnych do zag艂ady po艂o偶onych obok siebie petard tego samego rodzaju.聽Nie mam ich w tym roku, ale b臋d臋 艣wiadkiem.

Witaj w klubie posiadaczy Jet'ek聽z Atomica.

Mi艂ej nawalanki.

Markety:

-3x BumBac Magic

-1x Apollo 13

-1x KungFu

Mia艂y by膰 jeszcze 2 kostki Fox z biedry na wachlarze i single, ale wyprzedane (Janusze wykupi艂y, bo tanie).

Na ko艅cu poka偶e wam m贸j plan zagospodarowania tych wszystkich kostek co mam.聽

Jak by艣cie wy聽u艂o偶yli kostki w pokazie?

IMG_20181227_110226.jpg

PLAN.png

Guest

Fox to nie to samo co Kasjopeja?

Na single r贸wnie dobrze mo偶esz da膰 Magic albo Apollo 14 ;)

Nie wiem gdzie mieszkasz ale u mnie w mie艣cie Biedronek to jest chyba z 20. Na upartego pewnie by艣 znalaz艂.