Skocz do zawartości

[Kulina98] Stuff 2018/19


Kulina98

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, oto moje fajerwerki na tegorocznego Sylwestra. Myślę że dojdzie do tego jeszcze jakaś kostka no I oczywiście coś do postrzelania przed północą. :)

IMG_20181117_214145.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfekcyjne konkrety.Same złoto w postaci prostej jak i kątowej☺.Tez uwielbiam brokat,zlote wierzby....Od razu stuff bardzo przypadł mi do gustu.Naprawde wysokiej jakosci katowki i jeszcze ta seta.Ale Ci jej zazdroszcze hehe...Domyslam sie gdzie i kiedy ja kupiles hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Kamil911 napisał:

TXB 503 Da czadu..? ciekawie też wygląda DA VINCI to chyba jakaś nowość bo szybciej jej nie widziałem.

Da Vinci miałem dwa lata temu. Mega kostka! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
3 godziny temu, endriu123457 napisał:

Fontanna sztoos mega max... ogólnie sam bym ją chciał widzieć na żywo bądź mieć w stuffie 

Na filmikach wygląda bardzo dobrze ale zobaczymy jak sie spisze na żywo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka dotarła I jeśli chodzi o wyrzutnie to coś z marketów jeszcze dojdzie wraz z rakietami , a obecnie w drodze sa trzy paczki emiterów: screamy 3s, Dum Bum P6A11 oraz Titanblitz 5. 

IMG_20181127_210352.jpg

IMG_20181127_210608.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, k4n4li4 napisał:

Spoko wyrzutnie, amazing discovery ładnie daje jak na 20mm

Wziąłem je z ciekawości bo na filmikach źle nie wyglądają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem jw408 w 2013 roku.Wtedy wypadla genialnie.Mam nadzieje,że twoja tez pokaże podobną moc...Upływ lat,zmiana przepisow,ale to z tego co slyszalem dalej superancka wyrzutnia?.Amazingów nie mialem i nie slyszalem o nich za dużo...Fajnie,ze masz artykuły do zabawy...Fontanny i rzymiaki to naprawde cieszace oko artykuly pirotechniczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, damian7878 napisał:

Mialem jw408 w 2013 roku.Wtedy wypadla genialnie.Mam nadzieje,że twoja tez pokaże podobną moc...Upływ lat,zmiana przepisow,ale to z tego co slyszalem dalej superancka wyrzutnia?.Amazingów nie mialem i nie slyszalem o nich za dużo...Fajnie,ze masz artykuły do zabawy...Fontanny i rzymiaki to naprawde cieszace oko artykuly pirotechniczne...

Dzięki, jw408 miałem jakieś 3 lata temu, wypadła bardzo dobrze no ale tak jak mówisz zobaczymy co po zmianie przepisów zaprezentuje, a jeśli chodzi o amazing to na żywo nie miałem okazji oglądać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kupiłeś mega gradke.Największe zaskoczenie ostatniego Sylwestra u mnie...Ona ma tak wielkie rozbryzgi,do tego piękne...Większość wyrzutni w cenie grubo ponad 100zł jest gorsza.Bedziesz nią zachwycony

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia aktualizacja.

IMG_20181212_095138.jpg

Finalnie wygląda to tak (bez petard, itp.).

Napewno dojdą do tego jakieś rakietki, rzymiaki, itd z marketów.

IMG_20181212_095315.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, endriu123457 napisał:

Stuff prezentuje się rewelacyjnie sorbet zrobi na pewno wrażenie !!!

Dzięki, no mam nadzieje że sorbet zrobi miazge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff podobny do mojego.Same konkrety z niewielką ilością artykułów różnych.Całość prezentuje się imponująco.Podziwu i zabawy w Sylwestra nie bedzie brakować?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...