Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mantis

PXR219 Rocket Ball

Polecane posty

Symbol: PXR219
Nazwa: Rocket Ball 
Opis: zestaw 8 szt. "rakiet-szelek", kaliber 2 cale
Efekt
- brokatowa korona z niebieskimi gwiazdami
- czerwona palma z srebrnym migotaniem
- złota palma ze złotym migotaniem
- czerwony okrąg ze srebrnym trzeszczeniem
Cena: 99 PLN
Videohttps://youtu.be/JHdoqvJhVAM?t=458
Zdjęcieb2RHCtL.jpg

Co o tym sądzicie, bo efekt na video na prawdę zniewalający. Bardzo intensywne kolory i wyraźne, solidnie uformowane kwiaty na niebie. Taki trochę future efekt.

Dobre rakiety, mam w stuffie  ale nie wiem czy bym kupił za pełną cenę 

Alcory chyba bardziej opłacalne 

Dobre rakiety.. ale kilka miesięcy temu :) Hit  grudnia 2017 kiedy były ciężko dostępne i ludzie się o nie bili  ale na dzień dzisiejszy niestety tylko cena je dyskwalifikuje bo efekty są całkiem fajne Alcory biją je na głowę. :) 

Dziś zamówiłem polecane przez Was rakiety ALCOR. Po filmach i recenzjach robią wrażenie zważywszy też na swą cenę, jak się policzy cenę zestawu do ilości rakiet w opakowaniu to wychodzi ok. 9 zeta za rakietę co przy jej efekcie naprawdę warta zakupu. Dostępna w piroart.eu i jak sami napisali "Drugi i ostatni już w tym roku rzut rakiet Alcor na sklep" .

Dnia 18.11.2018 o 17:12, piromen29 napisał:

Dziś zamówiłem polecane przez Was rakiety ALCOR. Po filmach i recenzjach robią wrażenie zważywszy też na swą cenę, jak się policzy cenę zestawu do ilości rakiet w opakowaniu to wychodzi ok. 9 zeta za rakietę co przy jej efekcie naprawdę warta zakupu. Dostępna w piroart.eu i jak sami napisali "Drugi i ostatni już w tym roku rzut rakiet Alcor na sklep" .

Po ile mieli Alcor'y w piroart.eu ?

To zamówię sobie może je w pyrotechnika-levne :)  Niecałą stówkę akurat wychodzą to nie tak źle :P 

Odnośnie rakiet Alcor. Czy ktoś z doświadczonych i obeznanych w temacie użytkowników testował może rakietę Alcor z doczepionym dodatkiem np. zimny ogień aby w powietrzu efekt był nieco dłuższy niczym "chwilo trwaj". Proszę o odpowiedzi osób które ogarniają temat czy ta rakieta jest w stanie wznieść się w górę z bonusem czy może nie wzbije się i eksploduje na ziemi ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować