Jump to content
Sign in to follow this  
matikoksu

[matikoksu] stuff 2018/2019

Recommended Posts

29 minut temu, damian7878 napisa艂:

Ciekawe jaki konkret?馃榾

Moze nie bede pisal oficjalnie dopoki paczka nie przyjdzie聽ale pisalem juz o tym na chatboxie ;) jest to wyrzutnia ktora juz kiedys mialem (2016/17) i byla to moja najlepsza wyrzutnia do tej pory ;)

43 minuty temu, matikoksu napisa艂:

Moze nie bede pisal oficjalnie dopoki paczka nie przyjdzie聽ale pisalem juz o tym na chatboxie ;) jest to wyrzutnia ktora juz kiedys mialem (2016/17) i byla to moja najlepsza wyrzutnia do tej pory ;)

JW418? 馃

8 minut temu, matikoksu napisa艂:

Jak tak to juz napisze ;) tak JW418聽馃榿

Nono 艂adnie b臋dzie :) Ciekawe co tam jeszcze w planach masz hmm馃:D

No i plany leg艂y w gruzach :( na achillesa mam im wyslac pozwolenie. Zniech臋ci艂em si臋 ju偶 do piro na ten rok. Szczerze m贸wi膮c chcialem przebi膰 poprzedni rok ale uzna艂em 偶e to ju偶 i tak bez sensu. Nie mam nic do tego 偶e ceny rosn膮 ale je艣li wraz z tym spada jako艣膰 to nie ma sensu wydawa膰 w tym roku 7k+. Mog臋 mie膰 za te pieni膮dze mn贸stwo innych rzeczy kt贸re sprawi膮 mi frajd臋 d艂u偶ej ni偶 tylko 31 grudnia. Mo偶ecie mnie hejtowa膰 bo w ko艅cu to forum dla pasjonat贸w piro, ale skoro mam wyda膰 worek siana i zawie艣膰 si臋 na efektach jak to by艂o rok temu w niekt贸rych przypadkach (zeppelin, jw415, jw49, rakiety absolut oraz bazooka) to mija si臋 to z celem. My艣l臋 偶e pokaz zrobi臋 tylko z tego co mam do tej pory a w marketach wydam jeszcze max 400-500zl na cos do zabawy 偶eby jednak mie膰 frajd臋 bo o dobre efekty i tak coraz ci臋偶ej.

• Sad 1

Jednak nie moglem pogodzic sie z mysla ze w tym roku mam miec slaby stuff i jade jutro do grom zbiga oraz do tomaszka. Mam nadzieje ze kupie cos konkretnego ;)

Stuff dobry, taki troche retro patrzac na te kosteczki z Jorge, kt贸rych bardzo ma艂o na forum. Jestem ciekawy jak wypadnie Panta :) Czekam na ca艂o艣膰 i pozdrawiam :)

Stuff na sterydach. Crater, Crump, nastawienie na jedno d艂ugie nocne strzelanie.聽To mi wygl膮da spokojnie na p贸艂torej聽godziny odpalania.

Te偶 b臋d臋 mia艂 Thunder Rockets. Szacunek ludzi saluty.

Zawarto艣膰 godna mega atencji.A偶 zliczy膰 nie mog臋 wszystkich wyrzutni鈽.Szacun za tyle kostek i tak膮 liczb臋 konkret贸w.To co czechuje te偶 ten stuff to uniwesalno艣膰.Mamy tu r贸偶ny dob贸r聽producent贸w.Ro偶nego rodzaju efekty.Jestem be艂en podziwu dla tego stuffu.

Thunder rockets tak mi sie rok temu spodobaly ze musialem w tym roku kupic 2 paczki. Dzieki tym rakietom zrozumialem ze salut na prawde potrafi zrobic wrazenie mimo ze nigdy wczesniej nie bylem do tego efektu przekonany. damian7878 tez to liczylem nawet kilka razy i wyszlo mi 42 wyrzutnie, tylko ciekawe czy ich jakosc bedzie dobra. A co do roznorodnosci to i tak mysle ze troche zawalilem sprawe bo chyba za malo katowek mam. Oby jeszcze dalo sie gdzies dorwac fajne katowki.

12 godzin temu, matikoksu napisa艂:

Thunder rockets tak mi sie rok temu spodobaly ze musialem w tym roku kupic 2 paczki. Dzieki tym rakietom zrozumialem ze salut na prawde potrafi zrobic wrazenie mimo ze nigdy wczesniej nie bylem do tego efektu przekonany. damian7878 tez to liczylem nawet kilka razy i wyszlo mi 42 wyrzutnie, tylko ciekawe czy ich jakosc bedzie dobra. A co do roznorodnosci to i tak mysle ze troche zawalilem sprawe bo chyba za malo katowek mam. Oby jeszcze dalo sie gdzies dorwac fajne katowki.

Jr101 s膮 s艂abe 馃槣

1 godzin臋 temu, Mroczny napisa艂:

Jr101 s膮 s艂abe 馃槣

Ale mysle ze dosyc oplacalne ;) wole paczke jr101 niz 1szt. bazooki

5 godzin temu, matikoksu napisa艂:

Ale mysle ze dosyc oplacalne ;) wole paczke jr101 niz 1szt. bazooki

mi chodzi艂o o rakiety hukowe 馃槣 dop艂acasz 20z艂 i masz jokery, kotre hukiem bija na glowe wszystko inne

1 godzin臋 temu, Mroczny napisa艂:

mi chodzi艂o o rakiety hukowe 馃槣 dop艂acasz 20z艂 i masz jokery, kotre hukiem bija na glowe wszystko inne

Co do huku to nie mam porownania bo nie widzialem tych jokerow na zywo ale jesli chodzi o wizualny efekt to z tego co widzialem na filmiku jokery nie maja srebrnego ogona ktory w jr101 bardzo mi sie podoba.

37 minut temu, matikoksu napisa艂:

Co do huku to nie mam porownania bo nie widzialem tych jokerow na zywo ale jesli chodzi o wizualny efekt to z tego co widzialem na filmiku jokery nie maja srebrnego ogona ktory w jr101 bardzo mi sie podoba.

nie ma to jak kupowac rakiety dla ogona xd

17 minut temu, Mroczny napisa艂:

nie ma to jak kupowac rakiety dla ogona xd

Masz na mysli cos konkretnego? Mam to odebrac jako hejt czy o co chodzi? Tak wlasnie podoba mi sie efekt srebrnego ogona przed salutem i tak samo moge powiedziec ze nie ma to jak kupowac wyrzutnie prawie 300 strzalow za 1600zl tylko dlatego ze to funke. Chyba lepiej ze wybralem tansze rakiety i do tego takie ktore lepiej mi sie podobaja. Poza tym skad wiesz ze mialem mozliwosc kupic te jokery? Bo nie widzialem ich w grom zbigu. A nawet gdyby byly to i tak wole jr101.

3 godziny temu, matikoksu napisa艂:

Masz na mysli cos konkretnego? Mam to odebrac jako hejt czy o co chodzi? Tak wlasnie podoba mi sie efekt srebrnego ogona przed salutem i tak samo moge powiedziec ze nie ma to jak kupowac wyrzutnie prawie 300 strzalow za 1600zl tylko dlatego ze to funke. Chyba lepiej ze wybralem tansze rakiety i do tego takie ktore lepiej mi sie podobaja. Poza tym skad wiesz ze mialem mozliwosc kupic te jokery? Bo nie widzialem ich w grom zbigu. A nawet gdyby byly to i tak wole jr101.

Nie kupi艂em jej za 1600 bo to piroart doj**al sobie takie ceny... 50% przebitki fajne ceny... ;) A co do twojego komentarza to m贸w sobie co chcesz :P nie zabronisz mi mie膰 w艂asnego zdania a je艣li tak to ta rozmowa nie ma sensu pozdro 馃槣

8 godzin temu, Mroczny napisa艂:

Nie kupi艂em jej za 1600 bo to piroart doj**al sobie takie ceny... 50% przebitki fajne ceny... ;) A co do twojego komentarza to m贸w sobie co chcesz :P nie zabronisz mi mie膰 w艂asnego zdania a je艣li tak to ta rozmowa nie ma sensu pozdro 馃槣

Ok spk twoje zdanie jest takie a moje inne. Kwestia gustu i to rozumiem ale sam napisales "nie ma to jak kupowac rakiety dla ogona" a to zabrzmialo tak jakbys to ty mi zabronil miec wlasne zdanie. To tak jakbym ja napisal "nie ma to jak kupowac drozsze rakiety dla mocniejszego huku". Dlatego sie zapytalem czy to jakis hejt w moim kierunku. Od samego poczatku gdy zalozylem temat wygladalo jakbys mi sugerowal ze moj stuff jest gorszy bo mam jorge. Sam nie wiem jak to odbierac tzn. czy masz cos do mnie czy do wszystkich produktow jorge lub tez do kazdego kto kupuje takie produkty?聽

Dzis poszly zakupy w biedronce, lidlu i tesco.聽Jutro dodam zdjecia. Na jutro zostal mi carrefour i etna.

Dzis stuff zostal skompletowany ale moze jeszcze cos dojdzie lecz to juz na pewno nie beda konkrety. Na ostatnim zdjeciu pierdolki do zabawy ktore doszly wczoraj i dzis. Oprocz tego pozostalosci z zeszlego roku, 33m lontu no i pewnie jakies male wyrzutnie gdzies tam sie pochowaly tak ze na zdjeciach ich nie widac.

20181228_174433.jpg

20181228_174600.jpg

20181228_174643.jpg

20181228_174851.jpg

• Like 1

Brak s艂贸w.Nie wiem czy to nie najlepszy stuff na forum.Fantastcznie to sobie wszysko u艂o偶y艂e艣...P贸艂 pomieszczenia to pewnie zajmuje馃槀馃槀