Skocz do zawartości

HE1968-11 Tropikal


Neodo

Rekomendowane odpowiedzi

Typ: Wyrzutnia
Ilość pocisków: 150
Koszt: 350zł
Zdjęcie: http://img413.imageshack.us/my.php?image=dsc00291zc8.jpg
SYMBOL: HE1968-11

Chcę się dowiedzieć coś o niej szukałem wszędzie a nic nie znalazłem może ktoś z was coś o niej słyszał albo teges ;P
tylko plz bez takiego czegoś ,,słyszałem o niej!!! jest zajefajna!!! ooooneone111!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża i masywna wyrzutnia.
Ciekawy jestem jej kalibra i wagi.
Cena bardzo wysoka , nie wiadomo tylko , czy przełoży się na efekt.
Może weź ją od taty i odpal na sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wygląda bardziej jak pudło w, którym coś jest, np. moździerz....a z kąd masz te dane ??? na pudełku są tak ???
wygląda bardzo efektownie....ładna poligrafia no i wielkość :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża i masywna wyrzutnia.
Ciekawy jestem jej kalibra i wagi.
Cena bardzo wysoka , nie wiadomo tylko , czy przełoży się na efekt.
Może weź ją od taty i odpal na sylwestra.


kalibr 30 mm. :wink: 7-8 odmiennych efektów w każdej wyrzutni :

HE1068-1
HE1068-10
HE1068-11
HE1068-12
HE1068-13
HE1068-14
HE1068-15
HE1068-2
HE1068-3
HE1068-4
HE1068-5
HE1068-6
HE1068-7
HE1068-8
HE1068-9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE1068-11

Anton znasz dokładne efekty tej wyrzutni i o co chodzi bo tam są 3 lonty i nie wiem ocb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czasami jak są trzy lonty to trzeba podpalić trzy na raz. Bo to jest wyrzutnia przygotowana pod zapalniki elektryczne.

Ja miałem raz dwa lonty w wyrzutni Tropica TB51 no i podpaliłem dwa lonty na raz. Efekt był super :mrgreen: Może jak będzie mi się chciało to pokażę wam zdjęcie jak to łączyłem.
---------------------------
Najważniejszą rzeczą w tym łączeniu jest to aby te 2 lub 3 lonty się zapaliły w tym samym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HE1068-11

Anton znasz dokładne efekty tej wyrzutni i o co chodzi bo tam są 3 lonty i nie wiem ocb :D


O, pierwszy raz spotykam się z trzema lontami. To raczej może oznaczać to co napisał mpiwowski, że jest to wyrzutnia pokazowa. Pewnie jest ona podzielona na 3 części i można sobie odpalić, którą się chcę, ale nie chcę wprowadzać Cię w błąd, najlepiej przeczytaj instrukcje na poligrafii, a jeżeli jej nie ma to może napisz emaila do Hestii :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak witus masz rację. Nie trzeba się nikogo pytać. Ja miałem taką dwu lontową wyrzutnię to wiem jak jest zbudowana. Nawet gadałem raz z gościem co robi pokazy. I powiedział mi, że trzeba odpalić dwa lonty w twoim przypadku Neodo, 3 lonty jednocześnie. Ja tak się nie stanie to można stracić trochę na efekcie, szczególnie jeśli jest to wyrzutnia skośna, tak jak w przypadku TB-51.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tropic.pl/baterie_3.php?pro=385
Mówisz o tej wyrzutni ??
Jaka jest jej cena ??
Tropical to cena 350zł , więc spodziewam się efektu wręcz cudownego za te cene.
Neodo , jeśli sam tego nie odpalisz , to nikt Ci tego nie kupi :mrgreen:
Co do 3 lontów , można połączyć je jednym lontem , np. visco i odpalić.
Za bardzo nie widze sensu w rozwiązaniu 3 lonty.


PS
Co to za wyrzutnia , która zajmuję całe pudełki , jakaś fotka , cena dane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+FM Łączniem lontem visco zwykłym, nie ma sensu bo lonty mogą się nie zapalić równocześnie co może spowodować tak jak mówiłem, znaczne pogorszenie efektu wyrzutni.

+ FM tak miałem właśnie na myśli tą wyrzutnię :arrow: http://www.tropic.pl/baterie_3.php?pro=385

Ona ma dwa lonty. Chyba, że wtedy dostałem jakąś wersję profesjonalną na pokazy. Bo np. w Jorgu są też dwie wersje wyrzutni jedne amatorskie a jedne profesjonalne i dotyczą tej samej wyrzutni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra dajmy na to, że już ją połączyć chce a problem w tym, że nie mam szybkiego lontu!!! :evil: a nikt nie wie skąd mogę zamówić a sam nie zrobię.... film na 100% będzie z tego a dokładne zdjęcia dam wam 1 grudnia jak mi aparat odeślą bo telefonem za duże pixele ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ją jednak odpalasz ??
Chętnie zobaczę jej film , ale efekt musi być super.
Poszukaj lontu 10m/s , chyba kupisz taki na allegro.

PS
Napisz mi coś o tej wyrzutni, która opisałem w poście wyrzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa wyrzutnia. I aż 150 strzałów :grin: Na pewno efekt będzie zabójczy. Może jest tak jak pisał MP że można odpalać to powiedzmy z 1 sek opóźnieniem i wtedy będą pociski wylatywały jeden po drugim.
LONT VISCO 2mm 10cm/sek możesz kupić legalnie TUTAJ po bardzo atrakcyjnej cenie 10m -12zł. Sam tam kupiłem LONT VISCO 3mm i jak przyjdzie to napiszę czy to godny zaufania sprzedawca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lont już zamówiony :D
@ +FM
Zdjęcie już dałem
http://img413.imageshack.us/my.php?image=dsc00291zc8.jpg
A otwarty karton widać na 1:51 w tym filmie http://pl.youtube.com/watch?v=wk7NK-TCfhI
waży tyle, że lepyj ne pytoj xD
szeroka na ok pół metra...
kaliber jak pan anton wspomniał 30 mm
wysokość 20 cm....
tyle wiem
aha no i symbol HE1068-11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jest wielka cena za 1shoota wynosi 2,33zł więc się opłaca chyba ;) Neodo weź na sylwka przetestuj i filmik nagraj xD;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Filmik możesz zobaczyć na moim kanale youtube - użytkownik neodinni w sylwestrze 07/08 co prawda słaba jakość a w filmiku 08/09 jest andromeda też wyrzutnia z tej serii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...