Skocz do zawartości
  • 0

Rakieta


Neodo

Pytanie

Szukam Rakiet do... do czegoś ;p i chciałem kilka takich co mają spadochron a z nim spada świecący pocisk i nie mają to być jakieś jorge rockets co świeci przez 2s. tylko coś co świeci aż do czasu kiedy spadnie na ziemie... jak ktoś zna taka rakiete/wyrzutnie to plx o odp ;p
pytałem na SB ale nikt nie odpowiedział.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

niema takich rakiet ani wyrzutni...
jedyna zecza ktora ma taki efekt sa race sygnalowe na statkach... co 2 lata sa wymieniane i jak ktos ma znajomego amrynarza lepiej oficera to mozna takie zeczy pudlami dostawac..
sam mialem kiedyts dostep do takich zeczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja kiedyś widziałem taką rakietę świeciła przez 20sek. :mrgreen: pięknie to wyglądało, niestety nie wiem jaka to była rakieta. Nawet jeśli takie są na rynku to są bardzo śladowe ilości, albo bardzo trudno dostać, albo w ogóle już takich rakiet nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kiedyś w Chorzowie był pokaz i miała być użyta najwyżej lecąca rakiete na świecie(z 7 lat temu).
Poleciała ona bardzo wysoko i grzmotnęła , było kilka bardzo powoli spadających komet(oczywiście oprócz innych efektów , których teraz już nie pamiętam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A jest coś takiego :]

3 lata temu miałem taką rakiete. Leciała dość nisko potem na spadochroniku opadało czerwone światełko...zawiesiło się na drzewie..świeciło chwilkę i zgasło :wink: Niestety nie pamiętam filmy itp bo to 3 lata...pamiętam tylko wygląd itp bo film miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

kup sobie straszaka... ja osobiście mam start2 i do tego kup jeszcze race z samym efektem światełka.....miałem takie kiedyś chyba po 1zł albo 1,50zł ... i była frajda z tego bo leciało na ok. 15- 20m i świeciło prawie do samej ziemi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do straszaka to ja też mam ale Start1 i polecam do niego race hukowe :mrgreen: łomot robią nie z tej ziemi :razz: Achtungi wymiękają :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Są szelki o efekcie takim o którym mówisz. Jest to sporo opadających po samą ziemię gwiazdek. Są też efekty opadającego złotego deszczu, też po samą ziemię. Rakiet albo wyrzutni o takim efekcie niestety nie znam. Są tylko szelki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...