Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×

JW423 Pyramid


Kamilegionista

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: JW423
Nazwa: Pyramid
Cena hurtowa: 2,60 zł
Zdjęcie - niema
Film - http://pl.youtube.com/watch?v=PQmmfirhwZQ
To nie jest mój film, lecz Luka2583 ale pozwolił mi dać film i zrobić temat o tym. Dziwie sie tylko bo w opisie w cenniku pisze fontanna + wyrzutnia a tu tylko była wyrzutnia, ale to niech sie jeszcze luk wypowie może ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

taka sobie cena nawet nawet ;) ale już wolę Ballet ;)
droższy o 5 gr i ma fontannę :D ocena tej to
2/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo co ballet tyle że bez fontanny. No ale cena świetna. Na filie strzela dosyć wysoko, na oko to nawet wyżej niż ballet. Moja ocena 7/10 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się choć krótkiej fontanny na początku, ale jednak się zawiodłem. Wyrzutnia słaba, moim zdaniem lepiej kupić katiusze, efekt podobny tyle że bez tego cracklingu :wink:

Moja ocena 4/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo! Każdy się wypowiedział, a nikt tego nie miał. Taki jest właśnie urok filmów. Ja bym takiej niskiej oceny nie dał, bo kupiłem to na odpuście w tym roku (za 4zł) i odpalałem pod koniec wakacji. Jak dla mnie efekt ciekawy i bardzo trudny do napotkania. Mimo wszystko dosyć mi się podobał. Cena w hurtowni - 2,60zł, więc czego więcej chcecie się po tym spodziewać? Jedynie co mnie denerwuje, to błąd firmy Jorge - na opakowaniu wyraźnie pisze "fontanno - wyrzutnia". W rzeczywistości fontanny nie ma. Początkowo myślałem, że nie zapaliła się rurka z fontanną. Nazajutrz sprawdziłem już wypaloną Pyramidę i nie znalazłem tam żadnego elementu fontanny.

Oceniam ją na 7,5/10
- minus za błąd w klasyfikacji

Ja bym jej nie kupił efekt był do bani lepiej dodać parę złotych i kupić sobie dobra rakietę.
Np.speed iv.
Porównanie rakiety z wyrzutnią... ekhm... <kaszel>
Sorry za ironię, ale nie mogłem się powstrzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to zamiast tego wolałbym już kupić ballet przynajmniej ma fontannę. A co do porównywania rakiet do wyrzutni to powiedziałbym że nie o to mi chodziło po prostu wolę miać jeden ładny efekt który ktoś zobaczy niż wydać kasę w błoto chociaż wiem że niektórzy lubią sie pobawić.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Już za niecały miesiąc sylwester jupi :lol:
Planowany budżet ok 200zł
Obecny budżet ok.70zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ta fontanno-wyrzutnie i na filmiku moze wyglada slabo ale w rzeczywistosci nie jest zla testowalem ja i za ta cene jest oplacalna dla mnie moze dla was jest slaba bo nie ma fontanny jak ballet ale coz efekt jest nawet ciekawy oczywiscie dla mnie, innym moze sie nie podobac kazdy ma inne zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Pyramida, cóż jedno co mogę powiedzieć to, że ta wyrzutnia nie nadaję się na dwunastą. Dobry bajer na postrzelanie prze sylwkiem lub przed północą ale nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja miałem tę wyrzutnię (3 sztuki) rok temu, (sylwester 2006/2007) i bardzo mi sie ona spodobała, lecz byłem trochę zdziwiony, gdy okazało się, że nie ma fontanny...

"Pyramid'ę" kupiłem w Intermarche za bodajże 2,99 zł. Jeżeli będzie ona w tym roku to kupię z 5 takich :mrgreen:

Ile kosztuje Ballet ? i czy ma efekty podobne do tej wyrzutni ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie może być do zabawy, oczywiście że lepsza jest wyrzutnia ballet no bo ma fontannę i jest szybsza ale tą też bym kupił
moja ocena 7/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie rozumiem was za około 3zł niema co wybrzydzać z tego co widziałem na filmie nie jest najgorszą wyrzutnią jak na tą cenę moja ocena : 9/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mialem to i jest baardzo fajne. Kupilem za 2,50 i poweim tak: nie sugerujcie sie filmikiem :) lepsze od balleta bo ma fajny huk jak wylatuje z rurki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.. lubię takie wyrzutnie bo nie żal (każdej jest żal, ale mniej taką za 2.50 niż za 50), fajna do zabawy przed 12, trochę huku i ,,trzasku" ogólnie 8+/10 w stosunku cena do jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tak jak pisałem kilka postów wyżej kupiłem tą wyrzutnię na ostatniego Sylwestra i jestem BARDZO zadowolony, efekty były niesamowite (jak na takie rozmiary i cenę produktu).
Nie wiem gdzie inni kupowali te wyrzutnie, ale moja po odpaleniu dawała efekt grubej srebrnej komety z craclingiem i dużą ilością srebrnych iskier. Każdy strzał świecił się jak stroboskop :!: Jeszcze raz polecam i naprawdę nie wiem gdzie wy mogliście znaleść taki "podrobiony efekt" na przecenie ? xD (Moje Pyramid'y kupiłem w Intermarche i w tym roku kosztowała 2,49 zł. - także cena jest bardzo niska :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...