Skocz do zawartości

[x0rysiu0x] Mały zestaw na sylwestra.


x0rysiu0x

Rekomendowane odpowiedzi

Na początek witam wszystkich :biggrin: , forum odwiedzam od kilku lat i w końcu sam założyłem konto. Zwykle na fajerwerki wydaje 120-150 zł, jednak w tym roku poszło więcej, bo zamówień było kilka i na promocjach , jednak nie wszystko jest przeznaczone na ten rok. Tak prezentuje się całość*:

 

IMG201711_qxxqhxa.jpg

 

To co w kartoniku + motylki i ten 100 strzałowy rzymian to takie pierdoły przed głównym strzelaniem :] .

Tak z pominięciem pierdół i kilku gratów upchanych gdzieś w szafce, to w zestawie na Sylwka jest:

 

Moździerz Festival Balls TM3 - 10 kul (Tomaszek)

Moździerz Altilery Shells R09012 - 12 kul 1.5" (Triplex)

Crash PXB2120 (Piromax)

FireBall PXB22 (Piromax)

Fox Rocket T0512 (Tropic)

Babel SM9880 (Jorge)

Purple Stars SS13-02 (Gaoo)

Rakiety Mars Rider P2502 (Super Power)

Rakiety Grand Tornado P2004 (Super Power)

2 Rakiety 1410s (Super Power)

2 Rakiety 1232 (Super Power)

Rakiety Black Dusters P2450 (Super Power)

Bateria Crazy Hurricane P5411 (Super Power)

Roman Canndle P4910 (Super Power)

Ice Cube 0519 (Tropic)

Roman Candles TXC419 (Triplex)

I wspomniany kartonik różnych pierdół + to co z szafki wygrzebie co wala się od kilku lat, czyli jakieś stare niedobitki fp3 i tym podobnych.

 

Całość kosztowała mnie 230 zł, i na tym prawdopodobnie się skończy, chyba że będzie promocja w biedrze jak rok temu to może jeszcze wpadnie co nieco, chociaż uważam że i tak już wydałem za dużo :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff podporządkowany dużej dawce zabawy.Trochę rakiet,moździerzy,małych wyrzutni+ konkret.Efektownością nie rozbroisz,ale w Sylwka nudzić się nie będziesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff podporządkowany dużej dawce zabawy.Trochę rakiet,moździerzy,małych wyrzutni+ konkret.Efektownością nie rozbroisz,ale w Sylwka nudzić się nie będziesz :)

Fakt, właśnie postawiłem na dobra zabawę, gdybym złożył szybciej zamówienie na wyprzedaży to może bym jeszcze dorwał jakąś 2" wyrzutnię ale wtedy zestaw byłby skromniejszy. Szkoda tylko, że moździerze zostaną wycofane, bo w poprzedniego sylwestra pierwszy raz z tego strzelałem, 1 kupiłem i 1 mały był w gratisie, i mi się bardzo spodobały, mógłbym całą noc z tego pruć do znudzenia :biggrin::fireworks: A tak wiedząc, że zostaną wycofane kupiłem za ok. 22 zł /szt. dwa Altilery Shells i dwa z Festival Balls. Więc 2 będą na ten rok, a następne na strzelanie 218/2019 ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Odświeżam, gdyż jednak dokupiłem co nieco :D . Owe co nieco to Hydra z Carrefoura, oraz rakietki pistoletowe, rakietek wszystkich nie wystrzelam, bo zakupiłem je na dłuższy okres czasu ;). Łączna wartość fajerwerków na ten rok to ok. 310 zł. W sumie zwykle wydaję ok. 120-150 zł, a w tym roku 2x więcej kasy poszło, a że kupowałem na promocjach/wyprzedażach i takich innych to piro mam 3-4 razy więcej niż zwykle, więc tym razem trochę sobie poszaleję :biggrin: . Odświeżam też zdjęcia w dużo lepszej jakości, bo na poprzednie patrzeć nie mogę, wyszły mi tragicznie -_- .

 

330Bjpg_qxsnrne.jpg

334Bjpg_qxsnrnw.jpg

335Bjpg_qxsnrep.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędy w pierwszym zdjęciu.

Dziękuję za informację. Nie wiem, co porobili, wczoraj normalnie działało, a dziś 1 nie działało a 2 kolejne zmniejszone tak że nic nie widać. Zmieniłem odnośniki do zdjęć , teraz powinno działać jak należy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację. Nie wiem, co porobili, wczoraj normalnie działało, a dziś 1 nie działało a 2 kolejne zmniejszone tak że nic nie widać. Zmieniłem odnośniki do zdjęć , teraz powinno działać jak należy. ;)

Miałem ten sam problem.Wstawiłem zdjęcia,wszystko normalnie działało a za kilka godzin wchodzę i widzę info w temacie,że zdjęcia nie działają.Próbowałem ponownie wstawić na wszelakie sposoby,ale nic nie przynosiło efektu.Wpadłem na pomysł i stworzyłem drugie konto na fotosiku,od tamtej pory wszystko w porządku.

Co do stuffu jest naprawdę dobry.Przyjemności ze strzelania nie zabraknie a to najważniejsze :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Obyło się bez niewypałów, ze wszystkiego byłem zadowolony, jednak nie wszystko wystrzelane. Został moździerz od Triplexa, wyrzutnia Crach i ok1/3 pierdółek z kartonika. Strzelać z tego już nie będę, poleci w karton i poczeka do następnego roku :D . Jednak następnym razem mam zamiar niczego nie zostawiać :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...