Skocz do zawartości

JW06 Kasjopeja


witus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Felix1
Mój film i zdjęcie z sylwka 08/09 tego produktu:

jak widzicie to jest prawdziwy efekt Kasjopei a nie jakieś podróby dostajecie. :wink: Efekt mizerny, może żeby lepiej to wyszło trzeba odpalić tak z 6 na raz


A może ty dostałeś podróbę :?:

Nie wiem może to jest jakis nowy efekt ja miałem z tam starym, ale to nie oznacza że podróby :shock:

A ten efekt co miałem ja i jak odpaliłem 6 to był dużo lepszy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 5 miesięcy temu...



Czy to ta kasjopeja bo jeśli tak to totalnie szajsowato strzela i lepszy efekt daje meteor czy mc3....
Miałbyc jakis lifting i pewnie w tym roku wszyscy takie dostaniemy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co za żenada! co ten jorge tworzy!! Psuje sztandarowe swoje produkty za które był tak lubiany i szanowany, przecież kiedyś kasjopeja mars uran to były topowe baterie, a teraz?! Mam nadzieję że jeszcze mars się w tym roku utrzyma bo powinienem dostać (paczka z fm dlatego powinienem) dostać 3 szt.

15-20pln za kasjopeje to w miarę dobra cena ale wątpię żeby na bazarze udało ci się znaleźć ją w takiej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko Świeta! Co oni zrobili z ta piekna wyrzutnia... Co sie dzieje w tym roku z fajerwerkami... Malo bazarkow, inne przepisy w marketach, slabe produkty... Mam nadzieje ze jw90 nei zepsuli :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki że Jorge schodzi na psy każdy to potwierdzi... nie no normalnie szok.. mam nadzieję że wrócą jeszcze czasy Jorge, ale narazie TripleX ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co za żenada! co ten jorge tworzy!! Psuje sztandarowe swoje produkty za które był tak lubiany i szanowany, przecież kiedyś kasjopeja mars uran to były topowe baterie, a teraz?! Mam nadzieję że jeszcze mars się w tym roku utrzyma bo powinienem dostać (paczka z fm dlatego powinienem) dostać 3 szt.

15-20pln za kasjopeje to w miarę dobra cena ale wątpię żeby na bazarze udało ci się znaleźć ją w takiej cenie


Teraz totalny szajs załuje ze wywalilem na to kase , naszczescie mam nadzieje ze chociaz mars zwroci to co zabrała kasjopeja, wolalbym bezapelacyjnie 2 puchy mc 3 ale je juz i tak mam.
Ciekawy jestem kiedy jw90 odejscie do lamusa.
Niestety trzeba sie na dobrych partiach wypromować a pozniej ciągnac badziew toż to sie do biedrony nie nadaje nawet pod inna poligrafia....
Obawiam sie ze w przyszlym roku triplex zacznie dominować rynkiem.
Zreszta przeglądajac wiele filmow kasjopeja ma strasznie rozlazle efekty na kazdym filmie rozne efekty...
Robiac pokaz odpale ja po mc2 bo niema sensu na pozniej trzymać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mam na myśli to, że reszta firm także będzie musiała schrzanić swoje produkty.


Trzeba bedzie łukiem omijać przepisy i kombinować jakies szelki , fajerwerki dostepne w sprzedaży i tak sa na niskim poziomie, to co u nas leci w niebo to jest odpad recykling ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatalnie wyglada na tym filmiku w porownaniu do tego, co bylo kilka lat temu. Na szczescie nie mam wielu wyrzutni jorga w tegorocznym stuffie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...