Skocz do zawartości

spotkanie


Anton

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich interesantów forum ! Oferuję spotkać się w Warszawie po nowego roku dla wymiany rutyną ,maju bardzo bogaty video innych fajerwerków, , mogę dowieźć CD ta DVD.
jak wy na to baczycie? :smile:

P.S. dopiero ot mówić po polski ja niezbyt umiem(
chociaż polski bardzo zbieżny na ukraiński tak że dumam my zrozumiejemy jeden jeden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo ciekawy, ale jeszcze zależy to od dokładnego terminu :wink:
Większość forumowiczów ma przecież na głowie naukę i inne zajęcia, tak więc trzeba byłoby to znacznie wcześniej ustalić miejsce spotkania, datę i tak dalej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce ferie zimowe są w innym czasie dla poszczególnych województw :sad:
Trzeba byłoby dowiedzieć się kto jest chętny z jakiego województwa jest i ustawić jakiś termin.
Inicjatywa bardzo fajna :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to wydaje sie tylko takie proste jak sie pisze....
wiekszosc ludzi na forum jest niepelnoletnia, duzo osob niemialo by sie gdzie zatrzymac w warszawie- trzeba by bylo wynajac pokoj w hotelu czy innym mijescu, trzeba by bylo mijesce ustalic, jak juz mialy by byc filmy to powinien byc rzutnik aby wszyscy mogli to obejrzec.. itp itd

niestety latwo tylko powiedziec...

bo torche bez sensu bylo by, powiedziec to spotkamy sie w barze pod "warszwaiakiem" na rogu tej i tej i koniec... to bylo by bez sensu
na tego typu zloty najlepiej bylo by sie z jakas firma dogadac o swego rodzaju sponsoring i najlepijej zeby byli to importerzy jacys.. bo mialo by to wtedy sens...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nikogo nie przymuszam :???: po prostu zaproponował i wszystko a natrafiać czy ni to osobowe dzieło każdego :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inicjatywa bardzo fajna i jak zbierze się parę chętnych osób to czemu nie zorganizować takiego spotkania? Kłopot może być jedynie z lokacją. No ale do przełomu stycznia i lutego jeszcze trochę czasu.

Terminy ferii zimowych 2008 roku

14 – 26 stycznia 2008 r.:
Lubelskie, Podkarpackie, Pomorskie,
Śląskie, Warmińsko-Mazurskie

21 stycznia - 2 lutego 2008 r.:
Podlaskie.

28 stycznia - 9 lutego 2008 r.:
Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie,
Małopolskie, Świętokrzyskie,
Wielkopolskie

11 - 23 lutego 2008 r.:
Dolnośląskie, Łódzkie, Mazowieckie, Opolskie, Zachodniopomorskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol tylko moje zacofane Podlaskie ma samo w jednym terminie...

apropo, jest ktoś z Podlaskiego? to można się spotkać, na Warszawę nie mam teraz pieniędzy by śmigać z biletami i noclegiem ;)

ilość stuffu niestety odwzorowuje ilość kasy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To można takie spotkanie zrobić też w Katowicach , ale i tak mało osób przyjdzie , bo kogo z forum(mówie o tych niepełnoletnich) rodzice puszczą z Zakopanego do Olsztyna (taki przykład).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł. Grzesiu od kiedy to podlasie jest zacofane? (patriota sie znalazł...:P) Można to zrobic na neutralnym terenie ( gdzieś w centrum polski) gdzie nie ma kiboli Legły Warszawa. No i poruszę znowu problem wieku. Myślę że to nie jest żadna przeszkoda, tylko trzeba miec wyrozumiałych rodziców.
P.S. Velibrum thx za daty ferii :)
Anton- Witam na forum. No bo Polak i Ukrainiec to dwa bratanki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie nie ma kiboli Legły Warszawa

:?: :roll: widać jak znasz sie na piłce, racja kibice Legii tylko czekają aż my sie spodkamy i was napadną, i jeszcze coś, specjalnie im powiem to gdzie będziecie sie spotkać :roll: żal.
A i jeszcze jedno, pisze sie Legia a nie legła, legła to może ta twoja baba jaga...

sorry że nie na temat... ale gdyby nie zaczął takiej głupiej gadki to bym nic nie napisał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usprawiedliwie kamila.
On jest wiernym kibicem Legi Warszawa , a ty obraziłeś jego klub.

Co do spotkania.
Gdzie byście się chcieli spotkać ??
Do baru większości osób nie wpuszczą , bo alkohol jest od 18 lat , a w centrum bardzo tego przestrzegają w takich barach.
Restauracja odpada , a na hotel Marriot raczej nie będzie kasy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania.
Gdzie byście się chcieli spotkać ??


A co to... mało jest centrów handlowych w Warszawie ?
Poszłoby się do Złotych Tarasów czy do innego bałaganu i po sprawie.
A jak by ktoś wolał coś oryginalszego to można pójść np. na łyżwy pod PKiN :D

Ja szczerze mówiąc wątpie żeby spotkanie się odbyło... Ale za kilka lat, to kto wie...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie coś musiało by mieć ręce i nogi, musielibyśmy znać cel po co jedziemy, a nie że nagle za 2 tgodnie spotkanie... takie rzeczy powinno organizować się pół roku wcześniej... 2 miesiące były by zapisy, bez odwrotu, żeby można było noclegi wykupić i jedzenie, bo spotkanie się na 15 minut nie ma sensu... a wy macie po 12-14 lat i na 200% was rodzice nie puszczą... organizator też musi mieć zgode na takie coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram i też malo ludu by przyjechalo gdyż połowy by rodzice nie puścili i nikomu np. z śląska by się nie chciało jechać tyle kilometrów na jakieś spotkanie i tyle kasy wydać ???? To nie opłacalne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pociągiem 200-300 zł :lol:
Bilet z Lublina do Bydgoszczy ( a więc jeszcze dalej ) ze zniżką studencką to koszt 50 zł.
Nie wiem czemu u Was taka niechęć do tego pomysłu :razz:
Jak ktoś jest w takim wieku że ewentualny wyjazd jest uzależniony od rodziców to jasne że nie pojedzie. Ale jak ktoś chce i ma możliwości to nic trudnego. Jak to ma być tylko kameralne spotkanie to po co wydawać kasę na jakiś nocleg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czynią z muchy słonia :smile: , po prostu kto bytuje w Warszawie albo obok mogą przyjechać, nie obowiązkowy jechać wszystkim interesantom forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cuda nie wierze :smile: Dla mnie ten temat już powinien być zablokowany, ponieważ wychodzi z tego tylko nie potrzebna dyskusja.Z tego co wiem sporo osób tu jest DALEKO od Warszawy i nawet nie chodzi o rodziców.Np. ja, naprawde nie chiało by mi się jechać przez pół Polski, żeby pogadać o "d*pie maryni" i zobaczyć Wasze mordy :cool: :razz:
Jak ktoś to napisał może za pare (ładnych) lat :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad 90% użytkowników forum jest niepełnoletnich, chłopaki podrosną i się spotkamy o ile nie minie Wam chęć na fajerwerki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix
W cuda nie wierze :smile: Dla mnie ten temat już powinien być zablokowany, ponieważ wychodzi z tego tylko nie potrzebna dyskusja.Z tego co wiem sporo osób tu jest DALEKO od Warszawy i nawet nie chodzi o rodziców.Np. ja, naprawde nie chiało by mi się jechać przez pół Polski, żeby pogadać o "d*pie maryni" i zobaczyć Wasze mordy :cool: :razz:
Jak ktoś to napisał może za pare (ładnych) lat :wink:


mordę to masz ty
spotkanie
i tak go nie będzie o czym będziemy gadać ?
pójdziemy do pabu na coca cole ?
ja mam 14 lat ale nie jestem taki ze
bez rodziców ani rusz
w warszawie spotkanie no problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sr** na spodkanie (sorry za wyrażenie) wszyscy na skype i grupowa rozmowa, do tego spodkania i tak nie dojdzie bo ten chce tu a ten tam, a przecież w Warszawie niema co bo lukszaon sie boi kibiców xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felix, nie napinaj się tak. Przecież Mati_KSSG mówił to w żarcie, a nie na poważnie (widzę, że mamy podobne poczucie humoru Mati :cool: ) Co do spotkania to nie udało się nawet TEMU forum, które jest znacznie większe i gdzie prawi e wszyscy są pełnoletni... nie ma co, ile to prób było :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...