Skocz do zawartości
  • 0

mozdzierz


marc

Pytanie

Witam

Poszukuje dobrego mozdzierza o kalibrze 2"(chyba ze ktos wie gdzie mozna dostac wieksze :razz: ) Jakie firmy proponuja w swoim asortymecie taki produkt i gdzie go mozna kupic w sklepie internetowym lub w sklepie na terenie Poznania w niskiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

2" mortary ma w swojej ofercie chyba tylko SuperPower. Ale nie znajdziesz moździerza o większym kalibrze który jest nwp. Jak jesteś z Poznania to na ul. Chwaliszewo masz hurtownię jorga. Z jorga jw888 ma kaliber 1,5" chociaż lepsze efekty daje 1,2" jw47.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix

hmm 6 kul 2" tylko za 27 zł ?
coś mało :) ale możesz kupić i sie
przekonać jaki będzie efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
hmm 6 kul 2" tylko za 27 zł ?
coś mało :) ale możesz kupić i sie
przekonać jaki będzie efekt


na SP masz w sklepiku 12 kul 2" za 50 zł... wiec hurtowa pewnie ze 40 zł... to dopiero tanio :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dzieki za odpowiedzi Ja znalazlem cos takiego co o tym myslicie i czy ktos juz z nich strzelal?

http://www.bum.bytom.pl/sklep/product_info...;products_id=92


Hmm, efekty powinny być ładne, nawet po samym kalibrze to widać (2"), warto zobaczyć czy jest wart tej sumki.

Ten moździerz jest z firmy Śmieszek, jego cena hurtowa to 18,50 zł :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dzieki za odpowiedzi Ja znalazlem cos takiego co o tym myslicie i czy ktos juz z nich strzelal?

http://www.bum.bytom.pl/sklep/product_info...;products_id=92


Hmm, efekty powinny być ładne, nawet po samym kalibrze to widać (2"), warto zobaczyć czy jest wart tej sumki.

Ten moździerz jest z firmy Śmieszek, jego cena hurtowa to 18,50 zł :!:


wcale efekty nie muszą być takie super. Ja jak oglądałem filmy moździerzy 2" z SuperPowera to efekty mnie wcale nie zachwyciły. Niska cena takiego moździerza może się przełożyć na słaby efekt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
wcale efekty nie muszą być takie super. Ja jak oglądałem filmy moździerzy 2" z SuperPowera to efekty mnie wcale nie zachwyciły. Niska cena takiego moździerza może się przełożyć na słaby efekt.


Pozwolę sobie na troszkę off topicu...
Było mówione, że na stronie Super Powera są produkty zawierające filmy, ale niektóre z nich nie zgadzają się. Przykładowo moździerze - prawie wszystkie mają ten sam film, dlatego moim zdaniem na żywo efekty są pewnie inne.

I jak marc - zdecydowałeś się? :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W zeszlego sylwestra mialem mozdzierz firmy super power z lidla za 20 zl to byl porownywalny z mozdzierzem z biedronki.Wiec efekty byly dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak narazie jeszcze sie zastanawiam ale jezeli o cene i kaliber wydaje mi sie ze warto tylko zebym sie nie rozczarowal. Jezeli nie sprawdze i nie zaryzykuje nie dowiem sie:) Poza tym mam jeszcze jeden do wyboru DSF175-6(6 ladunkow cylindrycznych) tylko nie wiem jaki kaliber maja ladunki i jaka jest cena Wiem ze mozna bylo taki kupic na chwaliszewie Jezeli ktos jest z Poznania to wie gdzie to :P

http://www.fajerwerki.gda.pl/prod_art_rozne.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Wiem ze mozna bylo taki kupic na chwaliszewie Jezeli ktos jest z Poznania to wie gdzie to :P
Z przykrością muszę stwierdzić że DSF175-6 nie było nigdy dostępne w Weko-Plus. Nie wymyślaj :mad:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wymyslam bo sam kilka lat temu go mialem!!!Nie wiem jak teraz ale dostepny byl!!!On jest firmy jorge ale jak go mialem to byla naklejka weco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moździerz , to jest taka wyrzutnia , w której rura jest wielokrotnego użycia.
Odpalasz , czekasz i podziwiasz piękny efekt.
A najlepszy moździerz , to super artillery z jorge , jego cena to około 20zł , efekty bardzo zróżnicowane , po prostu wart swojej ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Kto mi pomoże bo mam dylemat :?:

Chcę zrobić wyrzutnię szelek 1.2''
Będą to 3 rury połączone ze sobą, do każdej rurki pójdzie szeleczka i będą one wszystkie połączone wspólnym lontem.

Efekt ma być taki że wszystkie 3 szeleczki wyrzucane są jednocześnie.

Pytanie:

1. jakiego lontu użyć do połączenia szelek :?:

2. jaką wewnętrzną średnicę powinna mieć rura :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z komercyjnych jest chyba 1-2 mm luzu po każdej stronie między szelką a rurą. Lont może być zarówno 1 cm na sek jak i 10 cm na sek. Różnica będzie tylko w czasie od zapalenia lontu do efektu na niebie. Lontu o większej szybkości bez koncesji nie kupisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

1. zwykły lont jeśli chcesz odstęp 1-2s, szybki lont jak chcesz w jednym momencie
2. też tego nie rozkminiłem... jedni mówiąże SA miał wewnętrznej średnicy 37, inni że ponad 40... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mazii najlepiej użyć lontu szybko palącego i połączyć ten lont z tymi lontami szelek. Te lonty szybko palące (3 odcinki - bo 3 szelki) trzeba połączyć w tych samych miejscach do lontów szelek. A te 3 odcinki lontów szybko palących należy związać w jednym punkcie.

Co do wielkości rury do szelek 1,2" to moja rura ma 45mm ale mogą być różne wielkości ale podobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lepiej uważaj jak będziesz to robić nie łącz tych rurek czasami razem bo kule polecą nie tam gdzie chcesz :) odległość co najmniej 20 cm i jak będziesz łączyć lont to na zewnątrz rury nie czasami w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ee niby po co? to nie 5" że jakieś odstępy by się przydały...

łaczyć je w prostokąt, obijajac deskami, wkopująć w ziemię będzie dobrze... (chyba że ktoś je postawi na ziemi połączone klejem szkolnym :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...